Darmowa telewizja - Telewizja online - Telewizja internetowa - TVP1 i Polsat Sport za darmo
Darmowa telewizja w internecie – przygotuj się na nowy wymiar rozrywki
12 października, 2016
Izolacja pianką - Pianka poliuretanowa - Ocieplanie domów - Ocieplanie kurników - Ocieplanie hal magazynowych
Pianka PUR – nowoczesne metody ociepleń
16 października, 2016

Naprawiamy telewizory w Łodzi i okolicach

Naprawa telewizorów serwis przestrajanie Łódź

Fachowy serwis telewizorów z bezpłatnym dojazdem

Z nami zaoszczędzisz czas i pieniądze

Oferujemy fachowe usługi w dziale naprawy telewizorów LED, LCD oraz PDP na obszarze Łodzi i w miastach przyległych. Zajmujemy się głównie naprawą telewizorów firm Panasonic, Sharp, Samsung, Phillips, LG, Grundig, Manta, Hyundai, Toshiba, Sony i wiele innych. Na obszarze Łodzi dojeżdżamy gratisowo. Warto skrupulatnie zaznajomić się z naszą ofertą, albowiem nie wszystkie naprawy mogą być dokonane w „środowisku domowym”. Bardziej czasochłonne naprawy wykonujemy w siedzibie firmy. Zainteresowani spoza Łodzi, np. z Poznania, Warszawy czy Krakowa, mogą liczyć na umiarkowane ceny w zakresie naszego dojazdu. Zamawiamy tylko oryginalne elementy zamienne do telewizorów, bowiem wszelakie „imitacje” potrafią po prostu nie być właściwe bądź działać, jednak wyłącznie przez nadzwyczaj krótki okres. Czasami to rzeczywiście one powodują awarię urządzenia RTV. Jeśli naprawa telewizorów, np. LCD albo plazmy, nie jest realna do spełnienia u Usługobiorcy, to zapewniamy, iż nasi fachowcy wykonają ją 24 h. W przypadku gdy telewizor będzie domagał się sporej naprawy, moment ten zostanie odpowiednio przedłużony. Odbiorca będzie o wszystkim dokładnie przez nas zawiadomiony w trakcie sprawdzania dysfunkcji.
U nas płaci się wyłącznie za właściwe i terminowe zrealizowanie usługi naprawy telewizora LCD, telewizora LED czy telewizora PDP. Nie oddawaj swoich pieniędzy „kanciarzom”, osobom, które wolą zarobić za samo „zobaczenie” uszkodzonego telewizora. Każdy Nabywca uzyskuje od nas paragon po ukończeniu zlecenia. Zapewniamy umiarkowane opłaty: za serwis telewizorów LED – od 200 zł do 500 zł, telewizorów LCD – od 200 zł do 400 zł, telewizorów PDP – od 300 zł do 600 zł. Dzięki naszemu przedsiębiorstwu Klienci oszczędzają dużo czasu, jaki głównie musieliby poświęcić na szukanie uczciwej firmy po wizytacji „pseudofachowca” i pieniądze.

Co można znaleźć w naszej ofercie?

Oferujemy zrealizowanie dwóch stylów napraw telewizorów: w domu u Nabywcy i w naszej specjalnej pracowni. Naprawa telewizorów w Łodzi zawiera: serwis telewizorów kineskopowych, drobną naprawę telewizorów plazmowych, LCD i LED podłączenie innego urządzenia rtv wraz z dodatkowymi urządzeniami), konfigurację, zaprogramowanie dekoderów oraz dostrojenie wszelkich programów tv kablowej. Natomiast do konserwacji realizowanych w pracowni kwalifikuje się poważniejszą naprawę telewizorów LCD, plazmowych i LED. Tutaj mamy wszelkie nieodzowne narzędzia pomiarowe, diagnostyczne oraz dokumentację, dzięki którym renowacja tak ultranowoczesnego urządzenia rtv jest możliwa w szybkim czasie. Istotniejsze naprawy należy uprzednio z nami ustalić bowiem potrafią trwać one dłużej – zwłaszcza, jeśli będą potrzebne części wymienne z magazynów albo ze sklepów elektronicznych. Klient chcący dowieźć indywidualnie telewizor do naszej pracowni, powinien bezwzględnie dodać do niego pilot i stopkę (nie są niezbędne przewody zasilające i opakowanie). Nasza oferta obejmuje jeszcze przestrajanie sprzętu. Tv analogowa została całkowicie wyłączona z codziennego użycia. Pomimo możności odbioru obrazu w jakości cyfrowej, mnóstwo osób nadal nie przestroiło swoich starszych telewizorów. Dzięki nam uregulowanie telewizora odbędzie się ekspresowo, fachowo i w przyjaznej atmosferze. Nie jest dla nas problemem przestrojenie telewizorów, które przywędrowały z zagranicy i funkcjonują w układzie PAL (w standardzie fonii NICAM albo DK). Telewizory inne niż LCD, LED czy plazmowe możemy w prosty sposób przekształcić, m.in. wymieniając głowicę na tuner dysponujący szerokim pasmem kablowym hyperband.

Dopasowujemy termin wykonania usługi do potrzeb Klienta

Na wszystkie wykonane usługi, tj. modernizacja telewizora LCD czy serwis telewizora plazmowego, dajemy pisemną gwarancję. Okres jej trwania wynosiod pół roku do roku. Jeżeli zdarzy się znowu ta sama wadliwość, to wyrównamy koszty jej naprawy. Z naszymi fachowcami każdy Kupujący ma zdolność negocjacji ceny indywidualnej. Jesteśmy do dyspozycji przez 24 h/dobę, 7 dni w tygodniu w godzinach od 8.00 do 22.00. Jeśli chcecie Państwo umówić konsultację domową, prosimy umawiać się z nami osobiście – najlepiej telefonicznie. Dojeżdżamy na następujące osiedla: Bałuty, Polesie, Górna, Widzew, Śródmieście. W tym na: osiedle Andrzejów, osiedle Bronisin, osiedle Kurak, osiedle Lumumbowo, osiedle Łaskowice, osiedle Kochanówka, osiedle Marysin, osiedle Łagiewniki, osiedle Lublinek, osiedle Grembach, osiedle Olechów, osiedle Huta Jagodnica, osiedle Huta Szklana, osiedle Powstania 1863 r., osiedle Jagiełły, osiedle RomanówJanów, osiedle Stoki, osiedle Karolew, osiedle Wiączyń Górny, osiedle Wiskitno, osiedle Zielony Romanów czy osiedle Smulsko. Ponadto u nas możecie Państwo liczyć na profesjonalną obsługę z zakresu elektroniki samochodowej, hostingu, elektroniki oraz tylko u nas odnajdziecie innowacyjne mierniki grubości lakieru.

Najlepszym sposobem na zdobycie i zatrzymanie Klientów jest nieustanne myślenie o tym, jak zaoferować im więcej za mniej – Robert Kotler

Jeżeli jesteś zainteresowany ofertą wejdź na stronę Naprawa telewizorów plazmowych

Strona używa cookies
Ok