Gdansk Taxi - Transport z lotniska - Airport Gdansk - Gdansk Shuttle
Jak najlepiej podróżować po Gdańsku – taxi, rower czy kolejka?
1 września, 2016
Escape room - Escape room Toruń - Dom Kłódek Toruń
Masz tylko godzinę, aby znaleźć klucz!
8 września, 2016

Nowoczesne dywany dla Ciebie – szeroki wybór i doskonała jakość

Dywany wełniane dziecięce nowoczesne ceny producenta

Typy dywanów nowoczesnych oraz nasze kolekcje

Aktualnie posiadamy pełen wybór niebanalnych dywanów, które są wyrabiane za pomocą takich metod, jak: Fryz, Heat-Set, Sznurkowe i BCF. Dywany nowoczesne pierwszego rodzaju są uszyte z wysublimowanej przędzy polipropylenowej, ponadto stabilizowanej cieplnie. Taka dzianina składa się z dwóch skręconych ze sobą nici. Na końcowym odcinku produkcji fryzuje się je, zaś runo skraca ręcznie. W kolekcji odszukają Państwo, m. in. dywany: Rumba, Lotus, AVATAR, Natural, Antic, Kolibri, ECO czy Samba. Wymiar niekonwencjonalnego dywanu rodzaju Fryz może wynosić od 67×67 cm do 280×370 cm. Drugi typ dywanów nietradycyjnych stworzony jest z wykorzystaniem systemu heat-set, w efekcie podobne są do dywanów wykonanych z wełny. Tworzone są w Turcji, dlatego odznaczają się perfekcyjną jakością i szerokim wzornictwem. Można wybierać spośród tych, o układach klasycznych, jak i tych z powycinanymi deseniami. Aktualnie posiadamy w ofercie kolekcje: Pagoda, Magnolia, LOFT, STANDARD, POPULER i MANGO. Niezwykłą fakturą i szczególną trwałością charakteryzują się niebanalne dywany sznurkowe. Plecione są poziomo, dzięki czemu są odporne na intensywne zużywanie. Oprócz tego są praktyczne, bezproblemowe w oczyszczaniu oraz co ważne – nadają się dla osób posiadających zwierzęta. Dywany BCF są tworzone z wykorzystaniem maszyn. Inaczej ujmuje się je jako „dywany przycinane”. Charakteryzują się się pięknymi wybarwieniami i niezwykłą trwałością na wycieranie. Konstytutywnym materiałem, z jakiego tworzy się takie dywany, jest polipropylen.

Dywany dziecięce – idealne do zabawy i nauki

W naszej propozycji nie może zbraknąć dywanów dla dzieci, które mają wypełniać dwie funkcje – być atrakcyjnym wystrojem sypialni i kształcić. Stąd dywany dla najmłodszych dostępne są w różnych wersjach kolorystycznych, mają „stworzone” postaci z dobranocek, a w projektach wychowawczych – zabawy planszowe, jezdnię, domek, i puzzle. Wszystkie są fabrykowane zgodnie z wymaganiami produkowania dywanów dla dzieci. Zatem posiadają wszelkie konieczne certyfikaty bezpieczeństwa. Aktualnie posiadamy kolekcje: JUPPI, Funky i SONIC KIDS COLLECTION. Dywany dziecięce z kategorii JUPPI wyróżnia użycie głębokich, żywych, różnorodnych barw. Pojedyncze dywany mogą przedstawiać zamek, ulicę w mieście, odciski palców, aleję stworzoną z kredek bądź figury abstrakcyjne. Dywany dla dzieci z rodzaju FUNKY to przykładowo dywany posiadające grafikę artystyczną oraz bajkowe postacie. W przypadku kolekcji SONIC, można zdecydować się na dywan z motywem roślinnym, z Formułą, w motylki albo z jezdnią. Dywany dla dzieci są świetną alternatywą w odniesieniu do standardowych, odbywających się w domu rozrywek. Dzięki nim Państwa dziecko z pewnością nie będzie się nudzić!

Dywany wełniane – podaruj sobie odrobinę luksusu

Przedstawiamy Państwu najszlachetniejszej jakości dywany wytworzone z wełny, które nadają się nie tylko w pokojach u osób z wielorakiego rodzaju alergiami. Fantastycznie harmonizują z wieloma miejscami, ponieważ mają nieszablonowe wzornictwo oraz przyjemne, naturalne, pogodne niuanse. Wybierać można wśród takich kolekcji, jak: Angella MAGIC, Angella NATURAL, Angella ALABASTER, Angella FOLK, Angella ISFAHAN, Angella AGNUS. Dywany wełniane Angella MAGIC wytworzone są ze 100% owczej wełny, w rezultacie będzie pasować praktycznie do każdego mieszkania. Owcza wełna jest subtelna, miła w dotyku oraz wnosi ciepło. Nie musicie Państwo więc obawiać się w chłodne, bądź zimne dni, okropnego uczucia dywanu pod nogami w jesienny ranek. Runo posiada grubość 7 mm oraz jest odporne na wycieranie i nietrudne w utrzymaniu czystości. Dywany tego typu wytwarzane są poprzez krajowego (konkretnie białostockiego) wytwórcy – Angella S. A. Co niezmiernie ważne – są niewrażliwe na działanie promieni słonecznych. Dywany wełniane Angella NATURAL są tworzone z niebarwionej wełny owczej, zaś kolorystyka bazuje na odcieniach jasnych, naturalnych – brązu oraz szarości. Angella ALABASTER to dywany wełniane, które są tworzone ze 100% wełny Nowozelandzkiej oraz wyróżniają się niebywale atrakcyjnymi kolorami. Uatrakcyjnią każde nowoczesne pomieszczenie. Angella FOLK to dywany wyplatane maszynowo za pomocą technologii Axminster. Zostały wyróżnione i nagrodzone na wielu renomowanych wystawach i targach międzynarodowych. W ich składzie jest 80% wełny oraz 20 % poliamidu. Każdy model z tej kolekcji cechuje się historycznym, etnicznym wzorem. Dywany wełniane Angella ISFAHAN uformowane zostały w 100% z czystej wełny przy zastosowaniu techniki tkania Wilton. Wysokość runa osiąga 8 mm, natomiast ciężar jednego metra kwadratowego – 2500 g. Powyższa kolekcja cechuje się: preparacją antymolową, znakomitym neutralizowaniem hałasów w mieszkaniach i jest wyjątkowo niepodatny na zapalenie. Posiada atest Państwowego Zakładu Higieny. Tymczasem dywany Angella AGNUS mają układ znany od lat. Wyprodukowane zostały w 100% z wełny ekologicznej niebarwionej.

Więcej informacji na stronie internetowej: Dywany wełniane

Strona używa cookies
Ok