DJ Toruń
27 maja, 2016
Ile kosztuje sklep internetowy?
30 maja, 2016

Ogrodzenie domu to jeden z głównych czynników bezpieczeństwa i komfortu. Chroni przed nieproszonymi gośćmi i gwarantuje większą prywatność. Siatka ogrodzeniowa aby zachowała wysoką wydajność i trwałość, powinna być wykonana z najlepszych surowców. Jako producent siatki ogrodzeniowej, doskonale wiemy, czego Państwo oczekują od naszych produktów. Wysoki standard produkowanej przez nas siatki jest rezultatem doboru odpowiednich surowców i wypracowanych przez lata metod produkcji. Staranność i rzetelność to dwie cechy, które idealnie oddają charakter naszej firmy.Tworzona przez nas siatka ogrodzeniowa to jeden z najlepszych produktów na rynku, oferowany w różnych odmianach.

Panele ogrodzeniowe

Panele ogrodzeniowe to produkty o nowoczesnych i praktycznych właściwościach. Są bardzo proste w instalacji, więc są doskonałym wyborem dla osób, którym zależy na czasie. Cechują się bardzo trwałą konstrukcją i zabezpieczone są przed korozją. Dodatkowym atutem jest możliwość powleczenia panelu ogrodzeniowego lakierem w dowolnym kolorze. Nasze panele ogrodzeniowe  w razie wyraźnej potrzeby mogą być ocynkowane galwanicznie lub ogniowo.

Siatka ogrodzeniowa powlekana.

Najprostsza i jednocześnie bardzo atrakcyjna  forma zabezpieczenia terenu. Stosowana jest od lat przy ogradzaniu wszelkiego rodzaju obiektów – działek, placów budowy, czy lasów. Nasza siatka ogrodzeniowa powlekana jest wysokiej jakości PCV, które można dowolnie barwić. Produkt zachowuje zatem wysokie walory estetyczne. W celu większej ochrony siatki przed negatywnym wpływem warunków pogodowych,  jest ona dodatkowo powlekana specjalną warstwą antykorozyjną. Siatka ogrodzeniowa powlekana to produkt na lata.

Siatka ogrodzeniowa ocynkowana

Siatka ogrodzeniowa ocynkowana to najbardziej popularny produkt, który cechuje się wysoką odpornością na negatywny wpływ wilgoci i odkształcenia. Doskonale sprawdza się jako ogrodzenie domu, działki lub budynku służbowego. Jest takżeoptymalnym rozwiązaniem rolnictwa i sadownictwa. W naszej ofercie znajdują się siatki ogrodzeniowe o wysokości 4 metrów w różnych wzorach i kolorach. W produkcji stosujemy różnej grubości druty, dostosowane do potrzeb Klientów. Siatka ogrodzeniowa ocynkowana powleczona jest warstwą cynku, o wielkości 80g na m3 , co czyni ją produktem o wysokiej wytrzymałości.

Siatka leśna

Znakomita w rolnictwie, leśnictwie i sadownictwie, siatka leśna, to zawsze optymalny wybór. Jest praktycznym,i najbardziej atrakcyjnym cenowo zabezpieczeniem terenu przed napływem dzikich zwierząt. Oprócz tego jest także często wykorzystywana przy ogradzaniu autostrad i dróg ekspresowych. Najważniejszym walorem tego produktu jest szybki montaż. Oferujemy siatkę leśną w dowolnym rozmiarze i o różnej gęstości oczek. Wysokość siatki dostosowujemy do potrzeb Klienta.

Jako producent siatki ogrodzeniowej staramy się zapewnić wysoką jakość na każdym etapie działalności – od produkcji do sprzedaży. Nasze produkty charakteryzują się wysoką wytrzymałością na odkształcenia i negatywny wpływ czasu i wilgoci. Są znakomitym rozwiązaniem dla domu, jak i firmy. Nowoczesne systemy ogrodzeniowe to nasza specjalność. Gwarantujemy zadowolenie i ceny, które biją konkurencję na głowę.

Strona używa cookies
Ok