Kurs jazdy defensywnej
20 czerwca, 2016
Taxi w Gdańsku – przewóz i podróże w jednym
29 czerwca, 2016

Podłoga z paneli laminowanych ma wiele plusów. Jest łatwa w utrzymaniu i montażu. Panele produkowane są  w bogatej gamie wzorów i kolorów, co umożliwia ich idealne dobranie do dowolnego pomieszczenia w wnętrzu budynku. Aby nasza podłoga była w pełni wyciszona, niezbędne będą  specjalistyczne podkłady pod panele podłogowe. Podkłady wyciszające pod panele polepszają akustykę wnętrza i wyrównują poziom podłogi. Maty wygłuszające z dodatkową folią paroizolacyjną lepiej izolują ciepło i optymalnie wygłuszają wnętrza domów, co podwyższa poziom komfortu mieszkania. W sklepie podlogi24.net znajdą Państwo szeroki wybór najlepszych podkładów pod panele podłogowe, takich jak maty akustyczne pod panele i pianki wyciszające pod panele, które są dużo lepszeniż stosowane przez wiele lat gąbki pod panele podłogowe.

Podkłady pod podłogi pływające – rodzaje

Podkład pod  podłogi to bardzo ważny składnik każdej posadzki. W głównej mierze powinien on mieć cechy akustyczne, które wpływają na tłumienie dźwięku kroków na zewnątrz pomieszczenia i zabezpieczają mieszkanie przed hałasem z zewnątrz. Wiele oferowanych przez naszą firmę podkładów pod panele jest wyposażonych w specjalną folię paroizolacyjną, która znakomicie izoluje ciepło, zapewniając większy komfort cieplny. Dzięki temu produktowi nasze mieszkanie staje się wysoce energooszczędne. Ponadto maty pod panele wyrównują poziom podłogi, przez co nie deformuje się ona. Wyróżniamy takie podkłady pod panele jak maty akustyczne i pianki wygłuszające.

Maty wyciszające pod panele

Firma podlogi24.net oferuje maty akustyczne pod panele produkowane przez firmę Sensa. Maty wyciszające nie tylko skutecznie wyciszają podłogę, ale także chronią ją przed wilgocią i niwelują małe nierówności w podłożu. Mata SilentGrey doskonale izoluje posadzkę i idealnie wyrównuje niewielkie nierówności. Natomiast Mata Silent ALU zapewnia lepszą izolację akustyczną i termiczną, oraz zabezpiecza panele przed negatywnym wpływem wilgoci. Mata Silent Grey o grubości 3 mm nie jest wyposażona w folię paroizolacyjną, w odróżnieniu od Maty Silent ALU. Maty wygłuszające firmy Sensa, mimo, że nie nadają się do pomieszczeń z ogrzewaniem podłogowym, są idealnym rozwiązaniem do domów i mieszkań.

Pianki pod panele podłogowe

Pianomat to producent podkładów do paneli podłogowych w wysokiej jakości. Sklep podłogi24.net jest jednym z krajowych dystrybutorów nowoczesnych pianek wyciszających pod panele. Są to bardzo elastyczne produkty, które łatwo się przycina i formuje w dowolny kształt. Podkłady pod panele Pianomat efektywnie wygłuszają pomieszczenia i niwelują punktowe nierówności podłoża. Dodatkowo pianka akustyczna pod panele zapewnia lepszą izolację termiczną podłogi. Pianka wygłuszająca wykonana jest z naturalnych surowców co sprawia, że jest bardzo ekologicznym materiałem. Dostępny jest w rolce o długości 20 metrówi o grubości 3 lub 4 mm, zależnie od modelu.

Podkład pod panele Quick-Step

Panele Quick-Step to nie tylko estetyczne, ale przede wszystkim wygodne rozwiązanie. Technologia Uniclic zapewnia wygodny i szybki montaż podłogi. Panele Quick-Step wymagają specjalnego podkładu z ulepszoną wytrzymałością na zawilgocenia i odkształcenia. Podkład pod panele Quick-Step jest lekki i nadaje się do pomieszczeń z ogrzewaniem podłogowym. Perfekcyjnie tłumi hałas i izoluje podłoże. Złożony z trzech warstw podkład wyciszający idealnie chroni posadzkę przed zawilgoceniem i zapewnia stabilne podłoże dla podłogi. Użycie tego podkładu pod panele Quick-Step to gwarancja wysokiej jakości podłogi i lepszej akustyki pomieszczeń.

Montaż podkładu pod panele

Montaż podkładu pod panele należy rozpocząć od dokładnego przygotowania podłoża. Podłoże powinno być suche, czyste i równe. Podłoże z betonu powinno się także zagruntować. Piankę akustyczną powinno się rozwinąć z rulonu na całość powierzchni i odpowiednio wyciąć, przy użyciu noża lub nożyc. Mata akustyczna powinna przylegać do podłoża folią paroizolacyjną. Należy ją odpowiednio rozłożyć na całej podłodze. Aby lepiej ochronić podłogę można użyć specjalistycznej taśmy montażowej do podkładów podłogowych, która korzystniej wyizoluje podłogę. Tak przygotowany podkład do paneli podłogowych, zapewni im długotrwałość i lepszą wytrzymałość na odkształcenia.

Sklep internetowy podłogi24.net dostarcza specjalistyczne podkłady pod panele. Oferujemy jedynie sprawdzone i zaufane produkty, tworzone przez renomowanych producentów akcesoriów podłogowych. Jednym z najbardziej docenianych podkładów jest podkład wyciszający Sound Protect Eco Plus połączony z folią paroizolacyjną. Jest to ciężki i doskonale tłumiący wszelkie hałasy podkład, wykonany w 90% z naturalnych materiałów. Folia paroizolacyjna gwarantuje optymalną izolację cieplną, a podobna do filcu struktura ma wpływ na lepszą izolacją akustyczną. Jest to produkt wart swojej ceny, który satysfakcjonuje naszych Klientów. Zapraszamy do sklepu internetowego podłogi24.net po specjalistyczne podkłady pod panele. Zapewniamy produkty najwyższej jakości i przystępne ceny.

Strona używa cookies
Ok