Projektowanie ogrodów Toruń - firma ogrodnicza
Projekt ogrodu – Toruń Bydgoszcz
30 sierpnia, 2020
Testament toruń -akty notarialne u notariusza w toruniu
Notariusz
30 sierpnia, 2020

Cambridge English Qualifications

Certyfikat Cambridge English Qualifications jest ważny w kilku tysiącach instytucji, nie tylko w Polsce. Egzaminy wymagają wielofazofych starań. Dzięki nim bez problemu udowodnimy nasze kwalifikacje na niezliczonych rozmowach kwalifikacyjnych, czy podczas próby dostania się na studia. Perfekcyjnie sprawdzają nasze umiejętności i przedstawiają je na papierze. Nie wszędzie można zdać taki egzamin. Taką sposobność dają tylko najlepsze kursy angielskiego. Działają one w porozumieniu z Cambridge English Qualifications, dzięki temu zyskujemy oryginalny certyfikat. Jeśli podejmiemy decyzję o podejściu do egzaminu, powinno się skorzystać z usług szkoły językowej, która pomoże nam w nauce. Samemu dość trudno jest się odpowiednio przygotować. Potrzebne nam są odpowiednie materiały do nauki i ktoś doświadczony, kto pomoże nam skupić się na najważniejszych tematach. Każdy egzamin obejmuje inny zakres wiedzy i jest dobrany pod różne grupy wiekowe, jednocześnie otwierając nam większe możliwości. Pomaga to w dostaniu się na anglojęzyczne studia czy pracę w międzynarodowej korporacji. Dzięki rozdzieleniu egzaminów na kategorie łatwiej jest się do nich ustosunkować i mamy możliwość wyboru tych najbardziej odpowiednich dla nas.

Certyfikat YLE

YLE, czyli Young Learners English jest certyfikatem który powstał ze względu na najmłodszych. Ocenia on znajomość języka angielskiego na poziomach (Pre A1 Starters, A1 Movers and A2 Flyers). Ten certyfikat mogą uzyskać dzieci między 7, a 12 rokiem życia. Potwierdza to ich zdolności i motywuje do kolejnych starań powiązanych z nauką języka. Prościej jest im w późniejszych latach podejść do bardziej zaawansowanych egzaminów, oferujących coraz większe możliwości. Prezentuje się to też na wyąszych ocenach w szkołach, czy daje opcję zwolnień z zaliczeń.

Certyfikat A2 Key (KET)

Key English Test jest pierwszym egzaminem z serii Cambridge English Qualifications, który umożliwia przystąpienie do niego pełnoletnim. Zaliczony egzamin reprezentuje zaznajomienie się językiem angielskim na podstawowym poziomie. Pozwala kontynuację nauki na wyższym stopniu zaawansowania i planowanie przyszłości z językiem angielskim.

Certyfikat B2 Preliminary (PET)

Na tym etapie zyskujesz sposobność pracy w środowisku wielojęzycznym. Zdobycie certyfikatu oznacza umiejętność posługiwania się językiem w codziennych sytuacjach. Certyfikat jest honorowany na całym świecie.

Certyfikat B2 First (FCE)

First Certificate in English udowadnia, że nie będzie dla ciebie problemem przebywanie w środowisku anglojęzycznym takim, jak praca czy studia. Pozwala też na zwolnienie z zajęć języka angielskiego na studiach, czy przystąpienie do nauki w innym kraju w języku angielskim. Zdobywając konkretne wykształcenie pedagogiczne, jest też możliwość prowadzenia lekcji w przedszkolach i klasach 1-3.

Certyfikat C1 Advanced (CAE)

Certificate in Advanced English jest już poziomem zaawansowanym. Jest honorowany przez największe firmy. Udowadnia, że umiesz już posługiwać się językiem angielskim zarówno na co dzień, jak i w sytuacjach biznesowych.

Certyfikat C2 Proficiency (CPE)

Certificate of Proficiency in English jest już na najwyższym poziomie certyfikatem z serii Cambridge English. Stwierdza umiejętności w stopniu bardzo zaawansowanym. Po zaliczeniu tego egzaminu powinniśmy zrozumieć praktycznie wszystko, co usłyszymy lub przeczytamy w języku angielskim, nie mamy trudności z językiem oficjalnym i specjalistycznym. Jest już opcja podjęcia studiów podyplomowych w języku angielskim.

Business English Certificates (BEC)

Ten egzamin demonstruje praktyczne używanie języka angielskiego w codziennych sytuacjach biznesowych. Jest to istotne, jeśli zależy nam na udowodnieniu pracodawcy naszych predyspozycji. Przygotowanie do tego egzaminu gromadzi specjalistyczne słownictwo niezbędne w sytuacjach biznesowych.

Jak przebiega egzamin Cambridge English?

Każdy z egzaminów weryfikuje nasze umiejętności w piśmie, czytaniu, słuchaniu i mowie. Dzięki temu jest możliwość dokładnej oceny stopnia zaawansowania. Tłumaczy to też wysoką wartość certyfikatu. Egzaminy zazwyczaj są dzielone na 2 części: pisemną i ustną. Pisemna część zawiera zadania związane ze zrozumieniem tekstów pisanych oraz słuchanych. W części ustnej testu mamy możliwość kilku minutowej rozmowy w języku angielskim. Weryfikuje naszą fleksję i wiedzę w różnych tematach, towarzyszących w życiu codziennym. Oczywiście przebieg egzaminu zależy od tego, którego certyfikatu się podejmiemy.

Który egzamin Cambridge English wybrać?

Jeśli nie jesteśmy pewni naszych umiejętności, dobrze jest udać się do szkoły językowej. Tam prowadzący ocenią nasz poziom zaawansowania i pomogą w przygotowaniu do zdobycia certyfikatu. Możemy odnieść się też do sugerowanych grup wiekowych, ponieważ poziom egzaminu rośnie w przybliżeniu do poziomów nauki. Certyfikaty są też związane z tym, co zamierzamy dzięki nim osiągnąć. Jeśli jest nam potrzebny do określonej pracy, pewnie zdecydujemy się na inny, niż w sytuacji starania się na anglojęzyczne studia.

Strona używa cookies
Ok