Kołdry sensoryczne – działanie
2 czerwca, 2016
Praktyczne szkolenie dla kierowców pojazdów uprzywilejowanych
15 czerwca, 2016

Firma Finatio to sprawdzone rozwiązania dla każdego. Chcemy zaoferować Państwu usługi i produkty finansowe, dzięki którym będziecie krok bliżej do spełnienia marzeń o swoim domu i własnej firmie. Finatio to profesjonalny doradca kredytowy. Naszym priorytetem jest uczciwe i merytoryczne doradztwo kredytowe w zakresie takich produktów finansowych jak kredyty dla lekarzy i kredyty hipoteczne. Świadczone przez naszą firmę usługi adresowane są do osób, którym zależy na szybkim otrzymaniu pomocy finansowej i profesjonalnej obsłudze kredytowej. Nasze usługi świadczymy w bardzo wysokim standardzie, ponieważ wierzymy, że precyzja w działaniu i pozytywne relacje z Klientami są głównym powodem sukcesu wielu firm z branży finansowej.

Kredyt dla lekarzy – elastyczność, perfekcja i minimalne formalności

Zawód lekarza jest zawodem zaufania publicznego. Codziennie, dzięki wysokiemu wsparciu finansowemu i nowoczesnej technologii lekarze ratują życie swoich pacjentów. Z racji wykonywanego zawodu lekarze są sumienni, precyzyjni i odporni na stres. Nasza firma od zawsze wspiera młodych specjalistów i osoby, które z racji swojej sytuacji finansowej nie mogą otworzyć własnej kliniki lekarskiej.W naszej ofercie znajdują się kredyty dla lekarzy prowadzących własną działalność gospodarczą w formie gabinetu lekarskiego. Taki kredyt cechują uproszczone procedury, elastyczne warunkami spłaty i korzystne oprocentowanie. Formalności ograniczone są do minimum, a decyzja o przyznaniu kredytu podejmowana jest w przyspieszonym trybie. Udzielony kredyt można przeznaczyć na zakup niezbędnych sprzętów i urządzeń, remont gabinetu, oraz na rozwój marketingowy firmy. Wszystko dostępne jest od ręki i na przejrzystych zasadach.

Jakie są zalety kredytu dla lekarzy?

Procedura otrzymywania kredytu jest zazwyczaj wydłużona i dość skomplikowana. Jednak kredyt dla lekarzy rządzi się własnymi prawami. Wszelkie formalności ograniczone są do minimum. Należy mieć przy sobie jedynie dowód osobisty. Decyzja zapada bardzo szybko, w wielu przypadkach nawet w dniu złożenia wniosku. Starając się o kredyt dla lekarzy powinno się zabrać ze sobą jedynie oświadczenie o dochodach. Na podstawie tego dokumentu rozpatruje się zdolność kredytową.  Okres spłaty kredytu ustalany jest na indywidualnych zasadach, dzięki czemu można dowolnie ukształtować wysokość miesięcznej spłaty kredytu. Oprocentowanie kredytu jest bardzo korzystne, w szczególności dla osób, które po raz pierwszy zaciągają zobowiązanie finansowe. Pieniądze otrzymują Państwo w ciągu jednego dnia. Kredyt dla lekarzy wynosi nawet 500 000 złotych.

Kredyt hipoteczny – na dom, na działkę, dla Ciebie i Twoich bliskich

Zawsze chciałeś mieć własny kąt?My pomożemy Ci spełnić Twoje marzenia. Obecnie wysokie ceny nieruchomości blokują wielu osobom możliwość zakupu własnego mieszkania, czy działki. Z tego względu nasza firma przygotowała dla  Państwa atrakcyjną ofertę kredytów hipotecznych  na zakup domu, mieszkania, działki,  lub lokalu. Biorąc pod uwagę Twoje potrzeby dobierzemy dla Ciebie korzystne warunki kredytu, jak i najkorzystniejszy okres spłaty kredytu.Gwarantujemy stałe oprocentowanie i profesjonalne wsparcie przy dokonywaniu formalności. Wstępna decyzja o udzieleniu kredytu hipotecznego zapada już nawet w 30 minut.

Kredyty hipoteczne – na co można je przeznaczyć?

Nie wymagamy od Ciebie określenia dokładnego celu kredytu hipotecznego. Wybór należy do Ciebie, a kredyt mieszkaniowy może pokrywać: zakup domu jednorodzinnego, zakup mieszkania, budowę domu, zakup działki budowlanej, przebudowę lub rozbudowę domu, adaptację pomieszczeń niemieszkalnych na mieszkalne, remont nieruchomości i na spłatę kredytów udzielonych przez inne banki na wyżej wymienione cele.

Kredyt hipoteczny – zalety

Zawsze warunki udzielanego Tobie kredytu są ustalane indywidualnie, na podstawie miesięcznych dochodów i zdolności kredytowej. Możesz dowolnie kształtować wysokość okresu kredytowania i wysokość miesięcznych opłat za kredyt. Maksymalny okres spłaty kredytu proponowany przez Finatio wynosi 35 lat. Proponujemy także bardzo korzystne oprocentowanie kredytu, jedne z najlepszych na rynku. Taki kredyt hipoteczny jest łatwy w spłacie i co najważniejsze bezpieczny. Przyznawane przez nas kredyty hipoteczne cechują się optymalną karencją w spłacie kapitału w trakcie realizacji inwestycji do nawet 36 miesięcy.

Jak otrzymać dowolny kredyt?

Jeśli chcesz otrzymać kredyt, zadzwoń do nas. Nasi mobilni doradcy przyjadą w umówione miejsce i przedstawią Ci  kompleksową ofertę kredytów. Po przedstawieniu im oświadczenia o zarobkach, będą mieli możliwość dopasowania właściwego kredytu dla Ciebie. Określą Twoją zdolność kredytową i zaoferują korzystne warunki okresu kredytowania i wysokości kredytu. Pomogą Ci także w wypełnieniu niezbędnych formalności i zagwarantują fachową obsługę procedury kredytowej. Komfort, skuteczność i szybkie działanie.

Firma Finatio to dobry doradca kredytowy, który dopasuje idealny kredyt dla Ciebie. Dzięki bliskiej współpracy z różnymi instytucjami finansowymi mamy możliwość bieżącego śledzenia ofert kredytów hipotecznych i kredytów dla lekarzy. Jesteśmy mobilni i świadczymy wysokiej jakości usługi. Dbamy o ochronę i kompleksowe wsparcie naszych Klientów w trakcie podejmowania decyzji o wzięciu kredytu. Nie faworyzujemy żadnego banku, a przedstawiana przez nas oferta jest wynikiem dokładnego dopasowania warunków kredytu do Twoich potrzeb. Dla nas jesteś najważniejszy.

Strona używa cookies
Ok