Okna i drzwi dla Twojego domu
Okna i drzwi – starannie zaplanuj zakup
Grudzień 8, 2017
Paintball laserowy a paintball klasyczny
Paintball laserowy – dlaczego warto się skusić?
Grudzień 28, 2017

Wydarzenia o charakterze sportowym często wiążą się z dużym zainteresowaniem kibiców. Śledzą oni rozgrywki na żywo, kanały sportowe cieszą się niesłabnącą popularnością. Wielu miłośników sportu docenia także możliwość śledzenia rozgrywek poprzez portale społecznościowe. Rywalizacja sportowa wywołuje duże emocje: wspieramy naszego ulubionego zawodnika, pilnie monitorujemy wyniki sportowych starć, smucimy się, gdy nasza drużyna przegrywa. Nie ma zatem nic dziwnego w tym, że osoby zajmujące się organizacją wydarzeń sportowych bardzo starają się, żeby jak najlepiej wypromować te ważne momenty.

Znaczące punkty dobrze zorganizowanej imprezy sportowej

Rozważyć należy wiele aspektów. Niezmiernie ważna jest lokalizacja. Kibice muszą mieć możliwość swobodnego dotarcia do hali sportowej, na stadion czy boisko. Osoba zajmująca się organizacją powinien zapewnić bezpieczeństwo nie tylko samym sportowcom, ale także widzom. Ogromną rolę odgrywa prezenter sportowy, to on pobudza do wspierania zawodników czy podaje noty sędziowskie i czasy. Nie mniej ważna jest oprawa tego typu wydarzeń. Każdy event o charakterze sportowym powinien mieć właściwą oprawę, taką która widzom zapadnie w pamięć i ułatwi śledzenie zmagań. Istotne znaczenie ma oświetlenie i prezentacja znaczących informacji w graficznej formie, z tego powodu niemal niezastąpione są wszelkiej postaci ekrany LED: telebimy, banery czy kurtyny. Stosuje się je w aranżowaniu licznych elementów toru wyścigowego, boiska do piłki nożnej, siatkowej czy koszykówki.

Nieograniczona ilość zastosowań – telebimy i banery LED

Umieszczenie ekranów, telebimów LED stwarza wiele możliwości organizatorom. W sprzedaży dostępne jest wiele wersji tego typu sprzętu. Są one wykorzystywane w obiektach zamkniętych i tych niezadaszonych. Kluczowe znaczenie ma dopasowanie telebimu do wielkości obiektu, odległości kibiców od areny rozgrywek. Ma to wpływ na przyjemność oglądania, nawet z dalszych rzędów. Telebimy, ekrany i wszelkie banery LED muszą być dostosowane do miejsca, w którym będą używane. Plener wymaga innej jasności niż zamknięty stadion. Zastosowanie nowoczesnej technologii skutkuje tym, że zmieniające się warunki atmosferyczne nie są problemem. Ekrany LED będą spełniały swoją funkcję zarówno w deszczu, jak i w pełnym słońcu. Ekrany łączy się modułowo, stwarza to wiele możliwości i sprawia, że każda impreza sportowa może mieć swój własny charakter. Docenią to nie tylko kibice, ale i sportowcy.

Telebimy i ekrany LED – wiele możliwości

Osoby zajmujące się organizacją eventów sportowych mają do dyspozycji wiele rozwiązań. Najpopularniejsze są telebimy LED. Tworzą je oddzielne moduły,z których tworzy się większą powierzchnię. Można z nich korzystać zarówno podczas imprez plenerowych, jak i tych w zamkniętych obiektach. Ciekawym patentem są kurtyny LED. Są one niezwykle plastyczne, przez co można z nich stworzyć dowolną instalację. Można się nimi posłużyć do wykonania tła sceny, czy dowolnego elementu scenografii. Je także dzieli się na te przeznaczone do zadaszonych i otwartych obiektów. Ekrany ledowe wykorzystuje się do wyznaczania granic boiska, zarówno na hali, jak i na boisku do piłki nożnej. Bandy LED są solidnie zabezpieczone, nie naruszy ich siła z jaką wpadnie na nie na przykład piłkarz. Można je wykorzystać jako nośnik reklamy. W czasie każdego meczu niezastąpiona jest tablica wyników. To z nią powiązanie są największe odczucia. Zastosowanie tablicy LED powoduje to, że wynik meczu zostanie podświetlony i wyeksponowany.

Telebimy i banery LED jako element kampanii marketingowej

Zdobywanie osób, które będą chciały się zaangażować w sponsorowanie odgrywa kluczową rolę podczas przygotowywania każdego wydarzenia sportowego. To bardzo często oni decydują o tym, czy impreza będzie miała okazje zaistnieć w sportowym świecie. Najczęściej przedsiębiorstwa wspierające takie wydarzenie chcą aby symbol ich firmy będzie odpowiednio wyeksponowane. Do realizacji tego celu można wykorzystać ekrany LED. Stwarzają one większe pole manewru niż zwykły baner, czy inne nieruchome formy. Sponsor może zaprezentować spot reklamowy, a taka forma przekazu z całą pewnością trafi do przybyłych na to wydarzenie kibiców.

Ekrany LED dostosowane do potrzeb

Kupno różnego rodzaju ekranów LED to świetna inwestycja dla przedsiębiorstw lub organizacji, które bardzo często będą z nich korzystać systematycznie. Zdecydowanie powinni się nad tym zastanowić właściciele sal sportowych. Warto zainwestować w sprzęt dobrej jakości, o idealnym kontraście. Firmy produkujące taki sprzęt, jednocześnie zapewniają serwis. Podczas zakupu dobrze jest upewnić się, że nie jest problemem skorzystanie z pomocy technicznej, nawet po okresie gwarancyjnym. Organizatorzy wydarzeń sportowych, które nie odbywają się cyklicznie, mogą zdecydować się na wypożyczenie ekranów. Najczęściej takie usługi zapewniają sami producenci. Dodatkowo zapewniają oni także opiekę techniczną nad tego rodzaju wydarzeniami. Wypożyczenie ekranów LED przewiduje przewóz, zamontowanie, i jego konfigurację.

Przygotowanie eventu sportowego to ogromne zadanie logistyczne. Zadbać należy o wiele elementów : sportowców, fanów sportu i całą oprawę tego typu eventu. Podczas takich wydarzeń ekrany LED są bezkonkurencyjne. Wykorzystuje się je do przedstawiania wyników, wszelkich zbliżeń na boisko, czy prezentowania ujęć z powtórek. Bandy także są wyposażone w ekrany LED, oczywiście są one odpowiednio zabezpieczone, aby nie zniszczyły się. Stosowanie telebimów i kurtyn LED to wiele możliwości zaaranżowania przestrzeni przy boisku, czy w najbliżej okolicy rozgrywek. Warto zdecydować się na najlepszy jakościowo sprzęt, zarówno ten wypożyczany, jak i kupiony.

Banery LED – wszystko o sprzęcie najwyższej jakości —> http://www.investtech.pl/wynajem-telebimow-i-sprzetu-av/

Strona używa cookies
Ok