Endermologia Toruń - odchudzani -usuwanie cellulitu i skuteczne odchudzanie
Endermologia LPG Toruń
24 sierpnia, 2019
Ksiegowos Torun - Kadry i place uslugi rachunkowe
Zakładamy działalność – jaki rodzaj opodatkowania
29 sierpnia, 2019

Dekoracje weselne kościołów Toruń

Dekoracje weselne Toruń- dekoratorka sal ślubnych kosciolow samochodow

Planowanie wesela nie odbędzie się, bez planowania dekoracji na wesele, które będą wszechobecne podczas ceremonii. Wielki wybór dodatków, którymi można udoskonalić wystój sali, kościoła czy samochodu, pozwoli na przygotowanie idealnej uroczystości. Dekoracje weselne nie muszą być jednak drogie, ani wyszukane, by stanowiły doskonały element wystroju wnętrz, robiły wrażenie i były miło wspominane przez gości. Najlepiej zdecydować się na te elementy, jakie będą odpowiadały parze młodej i uwydatnią charakter imprezy.

DEKORACJE ŚLUBNE DO KOŚCIOŁA

Głównym celem dekoracji ślubnych w kościele jest wytworzenie przyjemnego nastroju. Dostosowuje się je do wnętrza budynku, by mogły dodać piękna i wyjątkowości ceremonii ślubnej, co ważne nie może być ich przesadnie dużo, aby nie zaburzały wizerunku świątyni. Dekoracja kościoła opiera się głównie na dekoracji ołtarza, drogi do niego i naw bocznych. W tym celu najlepiej sprawdzają się kwiaty, świece i szarfy.

Świeczniki, latarenki, świece

Świece nadają wnętrzu unikalny klimat, zwłaszcza w półmroku panującym w kościele. Odpowiednie rozplanowanie ustawienia, pozwoli na niezwykłe oświetlenie wystroju. Trzeba jednak pamiętać, aby były one rozmieszczone z głową, żeby nie zawadzały gościom w komfortowym poruszaniu się oraz nie stwarzały zagrożenia. Dostępnych jest wiele pięknych świeczników i latarenek, które nie tylko dodadzą klimatu wystrojowi, ale również zabezpieczą przed kapaniem wosku.

Szarfy, wstęgi, dywany

Zwykle szarfy i wstęgi wykonuje się z tiulu lub satyny. Zawiesza się je wzdłuż ławek, żeby ukształtować korytarz, którym para młoda podejdzie do ołtarza lub przy samym ołtarzu. Wstęgi mogą być nieozdobione, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by dodatkowo przystroić je kokardami, kwiatami albo innymi ozdobami.

Dodatkowo przejście do ołtarza można pokryć dywanem lub chodnikiem, który udoskonali wygląd przejścia oraz nada mu eleganckiego stylu. Zwykle takie chodniki są w kolorze białym lub czerwonym.

Płatki, kwiaty, bukiety

Bukiety i kwiaty mają duże zastosowanie. Będą doskonałe w każdym z miejsc, jakie para młoda chce ozdobić. Trzeba też pamiętać, że lepiej zdecydować się na mniejszą liczbę kwiatów żywych oraz nie używać sztucznych. Kwiaty będą dobre przy ławach i przy ołtarzu. Często rozsypuje się płatki kwiatów w przejściu do ołtarza. Nie wolno przedobrzać z ilością dodatków. Płatki i dywan jednocześnie mogą stać się przesadą.

Kwiatowe pergole

Pergole to kwiatowe łuki wyłożone kwiatowymi kompozycjami, które można ustawić nie tylko w kościele. Taka dekoracja weselna uświetni też wystrój sali lub będzie ciekawym tłem do sesji zdjęciowej. Niestety, jest to jedna z kosztowniejszych ozdób.

SAMOCHODOWE DEKORACJE NA WESELE

Przy dekoracji samochodu też można wykazać się kreatywnością. By ta inicjatywa nie kończyła się na wynajęciu limuzyny, można ją także udekorować ciekawymi spersonalizowanymi dodatkami.

Kwiaty, puszki, wstążki

Do wciąż najbardziej popularnych ślubnych ozdób na samochód należą puszki, wstążki oraz kwiaty. Puszki przyczepia się z tyłu auta i są one osiągalne w wielu kolorach i wzorach i mogą mieć ciekawe nadruki. Tak samo wysokim zainteresowaniem ciągle cieszą się także wstęgi na maskę samochodu, które można udekorować kwiatami, kokardami, koralikami nawet balonami i innymi drobnymi ozdobami.

Tablice rejestracyjne i naklejki

Zarówno tablice rejestracyjne jak i naklejki można kupić w gotowych i spersonalizowanych formach. Da się je zamówić z ciekawymi grafikami ślubnymi, które wpasują się w przewodni motyw uroczystości, a także datą ślubu, imionami, czy zabawnymi tekstami.

DEKORACJE SALI WESELNEJ

Dekoracje weselne, które ozdobią salę weselną, są kluczowym elementem, o którym trzeba zdecydować, planując wesele. Głównym priorytetem jest dekoracja stołów, a potem otoczenia oraz części przeznaczonej na tańce. Ogromną rolę spełniają tu często kompozycje kwiatowe, jednak w bardziej nowoczesnych projektach, świetnie sprawdza się także gra świateł scenicznych, które stworzą niezwykłą atmosferę. Wszystko zależy od interesującego parę młodą motywu przewodniego.

Otoczenie

Wystrój otoczenia zwykle opiera się na przewodnim motywie wesela. Inaczej zostanie udekorowana ze względu na miejsce wesela, inaczej w zależności pory roku i upodobań pary młodej. Wszystkie te elementy muszą wzajemnie łączyć się tak, by zbudować wyjątkowy klimat. W tym przypadku ważny jest dobór kwiatów, oświetlenia, ozdobnych materiałów oraz wszelkich podwieszanych dodatków np. balonów, girland, czy rozet.

Stoły

Stół z zazwyczaj unosi największą liczbę dekoracji ślubnych, dlatego przystrojenie go wymaga dbałości o szczegóły. Wśród najważniejszych dekoracji na stole są nie tylko piękne serwetki, winietki, czy zastawa stołowa. Znajdują się tam też drobne podarunki dla gości, bieżniki i obrusy, aranżacje kwiatowe i świece. Dostępne są również śmieszne dodatki, jak na przykład menu, regulaminy wesela czy podziękowania.

Krzesła

W przypadku krzeseł najpopularniejszą dekoracją weselną są pokrowce, które można dopasować pod względem kolorów i wzorów. Dodatkowo istnieje wiele ofert kokard, wstążek, ciekawych zawieszek, drobnych świateł, girland oraz oczywiście kwiatów, którymi można przystroić siedzenia dla pary młodej i dla gości.

Dodatki

Wśród wielu dodatków, często dostępna jest też księga gości na wyjątkowe życzenia oraz ankiety i plakaty, które będą wzruszającą pamiątką. Natomiast fotobudka uświetni zabawę weselną, dzięki śmiesznym rekwizytom do fotografii. Ofert z dekoracjami weselnymi jest mnóstwo i z pewnością każda para znajdzie coś dla siebie.

Dekoracje weselne

Strona używa cookies
Ok