Projektowanie ogrodów nowoczesnych
25 maja, 2016
Panele ogrodzeniowe – atrakcyjna cena
28 maja, 2016

Nie ma imprezy bez muzyki. Jako profesjonalny DJ zapewnię Tobie i Twoim gościom zabawę przy doskonałej muzyce. Od wielu lat organizuję takie imprezy jak: osiemnastki, wesela, studniówki, czy imprezy firmowe. Za każdym razem zgromadzeni goście bawią się do białego rana przy serwowanych przeze mnie piosenkach. Każda impreza jest dla mnie unikatowym wydarzeniem, do którego podchodzę bardzo indywidualnie. Jako DJ zrobię wszystko, aby Twoja impreza była na długo zapamiętana.

DJ na osiemnaste urodziny.

Osiemnaste urodziny to wyjątkowa okazja. Zawsze omawiam z Klientem szczegółowy program imprezy, dobierając muzykę do jego preferencji. Tuż przed imprezą dostarczam niezbędne akcesoria i profesjonalny sprzęt, a także dawkę pozytywnej energii, która wpływa na wysoki poziom rozrywki. Ze względu na specyfikę osiemnastki, zazwyczaj gram nowoczesne i taneczne utwory. W zależności od Twoich wymagań proponuje atrakcyjne ceny i nie zapomniane wrażenia.

DJ na wesela.

Wesele jest zawsze pełne wzruszeń i pozytywnych emocji. A wszystko zaczyna się od pierwszego tańca Pary Młodej, któremu akompaniują dźwięki wybranej przez nich piosenki . jako DJ wiem, że organizacja wesela to nie lada wyzwanie. Wszystko musi być dopięte na ostatni guzik – od rozsadzenia gości, aż po oprawę muzyczną. W mojej karierze zawodowej wiele razy obsługiwałem wesela i dziś jestem jednym z najbardziej rozchwytywanych DJ’ów.

DJ na bal studniówkowy

Studniówka to ostatnia okazja do wspólnej zabawy z kolegami koleżankami z szkolnej ławki. Należy więc hucznie zabawić się w ten wyjątkowy wieczór. Dzięki bogatemu doświadczeniu scenicznemu mam  możliwość zorganizowania balu studniówkowego na najwyższym poziomie. Zajmę się przygotowanie oprawy muzycznej i dostarczeniem profesjonalnego sprzętu. Z pewnością będziecie zadowoleni z moich usług, a Wasza studniówka przejdzie do historii.

Dj na imprezy biznesowe.

Obsługa imprez firmowych to jedno z najprzyjemniejszych zadań zawodowych. Niezależnie od rodzaju prowadzonej przez Was działalności, będę w stanie zorganizować całość imprezy, od prezentacji produktów i usług, obsługę gości, aż po granie do białego rana. Charyzma i znajomość rynku muzycznego to jedne z moich największych zalet. Mieszając je z dobrą muzyką, będę w stanie zorganizować dla Was  imprezę firmową naprawdę wysokich lotów.

Moją przygodę muzyczną rozpocząłem  już w liceum. Od tamtej pory minęło już wiele lat, w trakcie których, brałem udział w różnych przedsięwzięciach muzycznych i miałem okazję organizować osiemnastki, studniówki i wesela dla wielu Klientów. Jako DJ cechuję się nie tylko świetnym słuchem, ale także gustem muzycznym. Potrafię dostosować się do typu imprezy i rozbawić każdego, kto stanie mi na drodze. Jestem Dj’em którego szukasz.Zapraszam

Strona używa cookies
Ok