Fizjoterapia: rehabilitacja jako metoda leczenia kręgosłupa
22 grudnia, 2016
chicago pneumatic
Narzędzia pneumatyczne – które wybrać?
27 grudnia, 2016

Dobry Dj na event

Profesjonalny dj na imprezy biznesowe dj na eventy pracownicze dj w Łodzi i okolicach
Wyruszenie do klubu w piątkowy bądź sobotni wieczór, to dla części maturzystów dobry sposób na spędzenie niezagospodarowanego czasu. I nie tylko – chodzi jeszcze o odetchnięcie, przykładowo po wytężonym dniu na uczelni, po szczególnie istotnym sprawdzianie (np. licencjackim), po zdobyciu posady, na którą od dawna się czekało. Impulsów do balowania można prawdopodobnie odnaleźć tyle, ile jest osób na świecie. Jak się jednak przygotować do specjalnego eventu, na którym główną postacią dbającą o oprawę muzykalną jest DJ? Co założyć, jak się zachowywać i na jaki napój alkoholowy się zdecydować, gdy wędruje się do klubu pierwszy raz? Dla gości tańczących systematycznie odpowiedzi na owe pytania będą łatwe, tymczasem słabo obeznanym zdecydowanie się przydadzą.

Który klub mam wybrać?

Wybrany przez nas lokal posiada swój, indywidualny charakter. Aby dobrać ten, który będzie najbardziej przystawał do naszych preferencji, jest możliwość: po pierwsze – spytać znajomych, którzy już w nich byli oraz wiedzą mniej więcej jaka przeważa tam atmosfera. Po drugie – na własną rękę przypadkowe odwiedzić oraz z pierwszej ręki stwierdzić, który jest dobry. Po trzecie – przeanalizować to, na czym szczególnie nam tego wieczoru zależy, m in. poszukujemy drugiej połówki, przyjaźni czy tylko wariackiej zabawy do wschodu słońca. W sieci mamy szansę również wynaleźć mnóstwo stron typu „poradnik balangowicza”, na których odnaleźć można uniwersalne wytyczne na temat typowych przygotowań do sobotniego wyjścia. Jeśli jednak wyłoniliśmy event klubowy z DJ-em, wówczas powinniśmy kierować się tu odrobinę innymi regułami. Którymi?

Czego nie może zabraknąć na dobrej imprezie?

Pod żadnym pozorem praktycznie w ogóle nie można wypijać poważnej ilości napojów wysokoprocentowych na pusty żołądek oraz zmierzać do klubu już podchmielonym (lub wyraźnie upitym). Wtedy cała potańcówka utraci sens. Po godzinie albo dwóch niestety nie będziemy w stanie czerpać uroków klubu. Zaś co istotniejsze – z oferty dźwiękowej DJ-a na zabawie! Najlepiej jak skonsumujemy wzmacniający posiłek (nie opychając się). Do lokalu trzeba iść ze spokojną głową, w optymalnej kondycji i z optymistycznym nastawieniem. Nie powinniśmy ubierać się warstwowo, bo najczęściej jest w nim gorąco. Można śmiało pląsać na krótkim rękawku. Panowie, którzy chcą ubrać bluzę z długim rękawem, powinni bezzwłocznie położyć ją z powrotem do szafy! Niesłychanie szybko powstaną skazy od potu, co może w błyskawicznym tempie zrazić Panie do asystowania w czasie tańca. Skoro jesteśmy już przy płci pięknej… trzeba omijać szerokim łukiem cieplejsze jeansy, leginsy pod nimi oraz wszystkie rzeczy, które imitują wydziergane przez staruszki na drutach… Absolutnie nie nadają się one na wspomnianą okazję. Jeżeli wciąż nie mamy pomysłu jak się ubrać, wystarczy popatrzeć na fotografie DJ-a na imprezie. Kolejną sprawą jest zaczarowany kolor biały. Balangowicze muszą z niego zrezygnować w interesie mocniejszych kolorów. Biel intensywnie odbija światło i odkryje wszelkie usterki bielizny. Bądź fakt zupełnego jej nieposiadania. Wystarczy wyselekcjonować z umiarem lśniące dodatki, m in. fluorescencyjne kolczyki.

Aby zabawa nie była „niewypałem”, nie może odbyć się naturalnie bez:

  • dobranej ekipy znajomych,
  • przeróżnych osób, w otoczeniu jakich wyjątkowo lubimy przebywać,
  • osobnego pomieszczenia dla klientów tańczących oraz pijących,
  • łamigłówek, quizów i różnorodnych gier
  • fenomenalnej oprawy dźwiękowej

Trzy najistotniejsze pomyłki kobiet idących na potańcówkę

Ogromne szpilki. Niniejsze wyrażenia nie wymagają długiego komentarza. Takie buty są nadzwyczaj kłopotliwe, częstokroć twarde wewnątrz i sztucznie zniekształcają nogę. Można nabawić się urazu, dostać odcisków oraz odparzeń (szczególnie, kiedy posiadaczką zawrotnych szpilek jest kobieta zakładająca je „od święta”), nastąpić komuś na nogę i spowodować ogromny ból. Często do lokali w ogóle nie można wpadać w szpilkach posiadających obcas wykonany z metalu, bo można nimi zrujnować, np. parkiet lub wyjątkowe elementy wnętrza. Drugim okropnym uchybieniem kobiet jest skakanie z rozpuszczonymi i równocześnie wilgotnymi włosami. Można „zaatakować” nimi kogoś po twarzy, wcale nie prezentuje się to ładnie i nie będzie przyjaźnie kogokolwiek przyjmowane. Finałowym dużym uchybieniem Kobiet jest zabieranie ze sobą na imprezę z DJ-em obszernej torebki z wszelkimi dokumentami, bogactwem pudrów, telefonem, tabletem i pozostałymi rzeczami, które faktycznie są niepotrzebne. Jeżeli zdarzy się, że nikt ze znajomych nie będzie pilnował kurtek i toreb, mamy możliwość paść ofiarą grabieży. I wtedy utracimy wszystko, z czym weszliśmy do lokalu. Należałoby wziąć ze sobą kopertówkę do przewieszenia na szyi albo inną niewielką torebeczkę, do której pakujemy tylko to, co faktycznie niezbędne, np. pieniądze i telefon. Z ową torbą będzie można nawet tańczyć (jeżeli nie jest zbyt mocno obciążona).

Jeżeli zastanawiasz się w jaki sposób wygląda impreza klubowa z udziałem sławnego DJ-a, wejdź w ten odnośnik – DJ Jacek PP na eventy klubowe w Łodzi

Strona używa cookies
Ok