deski kompozytowe Twinson deski bezobsługowe deski tarasowe
Bezobsługowa deska tarasowa Twinson
14 listopada, 2016
Armatura pneumatyczna - Sprężarki tłokowe - Elektrozawory pneumatyczne
Armatura pneumatyczna od A do Z
18 listopada, 2016

Wytwornice dymu ciężkiego – wynajem

Wytwornica ciężkiego dymu wynajem wytwornicy niskiego dymu obsługa dymownicy

Oprawa muzyczna wesela

Czy wspólnie marzycie o tak doskonałym pierwszym tańcu, że rodzina i przyjaciele będą naprawdę wzruszeni i długo go nie zapomną? O atmosferze przesiąkniętej magią, zachwycie w oczach najbliższych oraz swoich? Jeśli Wasza odpowiedź brzmi twierdząco, bez wątpienia potrzebujecie wytwornicy urokliwych chmur.

Ślub stanowi jeden spośród najważniejszych momentów w życiu – nie da się temu zaprzeczyć. Calutkie przygotowania muszą mieć swój pozytywny finał, ponieważ nikt nie chce przeżyć w takiej sytuacji jakichkolwiek uciążliwości związanych, przykładowo z arogancją pijanego dj’a, brzydkim tortem weselnym lub spragnionymi gośćmi z powodu niedostatku dań. Jeżeli postanowiliśmy, że na naszej imprezie weselnej będzie dj, musimy trochę wcześniej zarezerwować sobie u niego termin, omówić czego od niego oczekujemy w trakcie tej niezwykłej okazji, zatwierdzić umowę (która obejmuje wszelkie niuanse), kontynuować z nim kontakt mailowy (dobrze byłoby, żeby był osiągalny przez całą dobę) oraz co równie istotne – określić z wyprzedzeniem scenariusz przyjęcia. Idealnie jest jeżeli zjawi się on na nim o wiele wcześniej, żeby przygotować wszystkie atrakcje. Wytrawny dj nie tylko zadba o przyjemną scenerię muzyczną, lecz również przeprowadzi całą imprezę wypełniając ją przeróżnymi zabawami, tańcami integracyjnymi oraz naturalnie właściwą dawką humoru.

Pierwszy taniec „w chmurach”

By pierwszy taniec nabrał oryginalnego charakteru, warto zakupić bądź wypożyczyć wytwornicę dymu ciężkiego. Korzystając z niej będziemy tańczyć w bujnych, dekoracyjnych chmurach unoszących się przy każdym naszym ruchu. Działanie wytwornicy opiera się w skrócie na schładzaniu dymu, a dalej transportowaniu go w stronę ziemi. W urządzeniu musi znajdować się pokruszony lód albo wkłady suchego lodu o masie od 4 do 8 kilogramów. Wytwornica dymu zaznaczy większość efektów świetlnych oraz spowoduje, że ten wieczór będzie jedyny w swoim rodzaju. Jeżeli poszukujemy takiego przyrządu na swoje wesele, powinnyśmy zajrzeć na stronę dj’a Robby’ego. Wybierając go na realizatora oprawy muzycznej można liczyć na spektakularny taniec niczym z filmu „Nieodparty urok” (główne role otrzymali Sarah Michelle Gellar oraz Sean Patrick Flanery). Można czasami wprowadzić w wyszukiwarkę zwroty „Ciężki dym Warszawa” i poszukać w rezultatach propozycje najmu takiej wytwornicy. Nadaje się ona na wszelakiego typu uroczystości okazjonalne, na przykład:

  • dyskoteki
  • imprezy klubowe, np. z okazji halloween itp.
  • przyjęcia prywatne, przykładowo „domówki”
  • przyjęcia firmowe, przykładowo w siedzibie firmy
  • przyjęcia noworoczne
  • wesela w lokalu
  • bale maturalne
  • pozostałe imprezy okolicznościowe, które potrzebują specjalnej oprawy wizualnej oraz muzycznej

Prócz romantycznych chmur przesuwających się w trakcie zabawy możemy zapoznać się z ofertą tworzenia syntetycznego śniegu (piany bądź baniek mydlanych), wyrzutni serpentyn i konfetti albo wyrzutni oraz działek CO2. Jeśli mamy na uwadze wytwornicę baniek mydlanych najczęściej dokupuje się fluorescencyjny płyn UV, żeby osiągnąć rewelacyjny efekt „błyszczących” baniek. Tymczasem syntetyczny śnieg jest odpowiedni na potańcówki domowe, w klubie albo pubie. Można go wykorzystywać przez pełny rok, niezależnie od tego czy temperatura na świeżym powietrzu wynosi +25 lub -25 stopni. Perfekcyjnie sprawdzi się w „zimowym” programie teatrów. Na imprezach typu „Piana Party” natomiast pierwsze miejsce będzie posiadać wytwornica gęstej piany – zarówno w plenerze, jak i w barach. Wyrzutnia CO2 może być wykorzystana podczas uroczystości weselnej w punkcie przełomowym, eventach lub koncertach.

Warto wypożyczyć dymownicę

Wynajem wytwornicy ciężkiego dymu jest najlepszym „wybiegiem” na „zakamuflowanie” wszystkich mankamentów, które występują podczas tańca. Chmury otulą cały parkiet razem z Waszymi nogami do 20 cm w górę. Wcale nie będzie więc widać, np. kiedy któreś z was nadepnie towarzyszowi na nodze. Rodzina i przyjaciele osłupieją z wrażenia, natomiast ich oczy będą zwrócone tylko na Wasze pogodne twarze wypełnione szczęściem Można niewątpliwie samemu nabyć dymownicę oraz podszkolić się z jej obsługi. Jeśli zależy Wam jednak tylko na tym niepowtarzalnym „tańcu w obłokach”, należałoby ją wypożyczyć wraz z ekipą. Wcale nie będziecie musieli martwić się, jeśli coś pójdzie nie tak. Zazwyczaj wynajmujący uzupełnia ją w profesjonalny roztwór, który jest wliczony do ceny wynajęcia. Trzeba nadmienić, że w miejsce zwykłych kostek lodu (takich, jakie wkładamy do napojów alkoholowych) korzystniej jest wyposażyć maszynę w suchy lód. Przede wszystkim jest dużo wydajniejszy, po drugie – wytwarza nieporównywalnie silniejszy wynik, po trzecie – koszt zakupu 10-15 kg nie jest przesadzony i stanowi blisko 150 – 250 zł. Zadbajmy o to, ażeby zapytać wypożyczającego czy udostępni nam markowe urządzenie. Lepiej wcale nie decydować się na dostępniejsze „podróbki”, albowiem nie osiągniemy takiego rezultatu na jaki liczymy.

Więcej informacji można uzyskać klikając w link – Ciężki dym Warszawa

Strona używa cookies
Ok