Układanie kostki brukowej Toruń
15 września, 2020
Kupujemy dom od developera
15 września, 2020

enova365

System enova365 to innowacyjny system ERP, który sprawi, że kierowanie przedsiębiorstwem staje się jasne i kompleksowe. To interaktywne środowisko, posługujące się wspólną bazę danych, składające się z modułów dopasowanych do wymagań każdego rodzaju przedsiębiorstwa. Producentem systemu enova365 jest firma Soneta, która ma ugruntowaną pozycję na rynku polskim, dzięki przeszło 20 letniemu doświadczeniu w branży oraz innowacyjności stosowanych metod technologicznych.

Co oznacza ERP?
ERP czyli z angielskiego Enterprise Resource Planning to w pełni responsywny system, podzielony na moduły połączone ze sobą przez cały czas, spajających i wspierających planowanie zasobów przedsiębiorstwa. Dobrany do rozmiaru działalności, ze względu na możliwość doboru modułów i zwiększenia ich ilości z uwagi na ilość potrzeb.

Jak system ERP wpływa na przedsiębiorstwo?

Środowisko systemu ERP umożliwia kompleksowe zarządzanie firmy, wspiera sterowanie biznesem i przegląd danych. Obejmuje wszelkie pola działania, połączone z zarządzaniem finansami, księgowością, zakupami, sprzedażą, marketingiem, zapasami, magazynem, produkcją, projektami czy serwisem. Upraszcza dostęp pracowników do danych, a równolegle dba o ich bezpieczeństwo, funkcjonując w zgodzie z literą prawa, dostosowuje się do zmieniających się przepisów.

Dla jakich firm przeznaczony jest system ERP?

System ERP enova365 jest odpowiedni zarówno dla małych, średnich jak i dużych firm. Bez względu na to, czy przedsiębiorstwo jest na wczesnym etapie rozwoju, czy ma mocną pozycję w branży, enova365 oferuje praktyczne trzy podstawowe pakiety modułów – platynowy, złoty lub srebrny, które w każdej chwili można rozszerzyć o kolejne moduły. Dzięki temu system ERP dostosowuje się do przedsiębiorstwa w każdym rozmiarze.

W jaki sposób działa system enova365?

Choć moduły mogą pracować osobno, wspólna baza danych dla wszystkich kupionych modułów, oferowana przez firmę Soneta, umożliwia wdrażanie informacji dostępnych dla wszystkich uprawnionych pracowników każdego z działów firmy, kiedy jest to konieczne. Korzystanie z systemu umożliwia umieszczanie wzorców systemów pracy, przyznawanie obowiązków oraz wypełnianie zestawień i raportów. Działa: gromadząc, magazynując i analizując dane, w taki sposób, by jak najwydajniej usprawnić obieg informacji i ułatwić możliwe procesy biznesowe. Standaryzacja procesów usprawnia pracę, a mechanizacja czynności pozwala wyeliminować błędy ludzkie.

Dlaczego warto wybrać system enova365?
enova365 jest pierwszym w Polsce funkcjonalnym systemem, oferującym usługę użytkowania systemu ERP, na urządzeniach nie tylko stacjonarnych, ale także mobilnych. System jest także dostępny online oraz w chmurze, co pozwala firmie na korzystanie z plików tam, gdzie tego potrzebuje.

Jak wprowadzić system ERP enova365?
Do wprowadzenia systemu enova365 nie potrzeba specjalistycznej wiedzy IT. Firma może umówić się na spotkanie z licencjonowanym partnerem, który zarekomenduje moduły, które będą najbardziej przydatne dla przedsiębiorstwa, a wraz z podjęciem decyzji o korzystaniu z systemu, firma wdrażająca instaluje i konfiguruje wskazane moduły oraz zapewnia szkolenia z zakresu obsługi systemu dla wszystkich pracowników.

Sposoby pozyskania licencji

Kupno licencji

Wybór tego tradycyjnego rozwiązania oznacza, że przedsiębiorstwo zostaje dożywotnim posiadaczem licencji. Dodatkowo w koszt zakupu wlicza się 12-miesięczną gwarancję. Licencja pozwala na ciągłe aktualizowanie systemu do kolejnych wersji. Taki układ zadowoli tych, którzy preferują zakupy na własność albo pozyskali dotację bądź leasing na wdrożenie systemu.

Abonament

Abonament umożliwia wynajęcie systemu do korzystania wybranych modułów, dzięki miesięcznym opłatom. Ta opcja została skonstruowana przede wszystkim dla średnich i małych firm z dynamiczną strukturą zatrudnienia.

System w chmurze

Oprogramowania w chmurze to następna oferta usługowa. W cenie miesięcznej opłaty znajduje się wynajem modułów łącznie z serwerem w chmurze Microsoft Azure, backupami i aktualizacjami. Taki sposób licencjonowania zalecany jest dla firm, które nie chcą inwestowania w bazę IT.

Największe zalety korzystania z systemu enova365

Używając systemu enova365, przedsiębiorstwo zyskuje przede wszystkim wysokie bezpieczeństwo przechowywania danych. Funkcjonalność systemu oddziałuje na efektywne gospodarowanie czasem pracy, zmniejszenie kosztów działalności i eliminację ryzyka błędu. Ponadto szybki dostęp do analiz biznesowych i innych informacji, umożliwia pracę na wysokim poziomie. Możliwość rozbudowy pakietu oraz skalowalność systemu oznacza, że system rośnie wraz z firmą, a wszystko to w ramach dogodnego abonamentu. Enova365 stanie się najlepszym partnerem w biznesie.

enova

Strona używa cookies
Ok