Medycyna estetyczna redukcja tkanki tłuszczowej usuwanie cellulitu regeneracja skóry
Precyzyjne technologie usuwania cellulitu
16 marca, 2017
Usuwanie owłosienia na całe życie Depilacja laserowa Toruń Depilacja
Zalety nowoczesnej depilacji laserowej
18 marca, 2017

Katalog firm – dobry sposób na reklamę w Internecie

Katalog firm - Bezpłatny katalog firm - Darmowy katalog firm - Wizytówka w katalogu firm

W czasach stale udoskonalanych algorytmów co raz ciężej jest wynaleźć niezawodny sposób na efektywne pozycjonowanie stron www. W ciągu roku Google wprowadza około 500 aktualizacji do swoich algorytmów, co podnosi precyzję tworzenia listy wyników wyszukiwania. Tak niedawno bo kilka lat temu jedną z najkorzystniejszych metod pozycjonowania było katalogowanie stron. A w jaki sposób teraz kształtuje się proces umieszczania stron w katalogach z perspektywy zaktualizowanego algorytmu Pingwin? Zademonstrujemy Tobie na przykładzie jednego z naszych Kontrahentów, że bezpłatna wizytówka w katalogach stron to stale doskonałe rozwiązanie na pozyskanie cennych linków, no i niewątpliwie wysokiej pozycji w Google. Zobaczcie zatem jak darmowy katalog firm może kształtować na pozycję strony w wyszukiwarkach internetowych.

Czym jest darmowy katalog firm?

Zacznijmy najpierw od tego, czym tak właściwie są nieodpłatne katalogi firm. Są to tradycyjne strony www o dość nietypowej funkcji, jaką jest przechowywanie najistotniejszych informacji o przedsiębiorstwach funkcjonujących w naszym kraju, jak i w innych państwach. W pojedynczym spisie firm wprowadzane są tysiące bezpłatnych wizytówek określających między innymi działalność przedsiębiorstwa i wysyłające do samej strony głównej konkretnego przedsiębiorstwa. Gratisowa wizytówka w katalogu firm ma zwyczajnie funkcję opisu, gdzie my jako użytkownicy mamy możliwość prócz danych kontaktowych umieszczać również odpowiednie frazy kluczowe. Spójrzmy tymczasem jak wygląda mechanizm dodawania wpisu o swojej firmie do bezpłatnego katalogu. Na początku powinniśmy wybrać kategorię branżowo powiązaną z aktywnością naszej marki. Mamy także szansę doboru pasującej podkategorii. Kolejno podajemy adres strony internetowej swojego przedsiębiorstwa z przymusowym http:// na wstępie. Zostanie stworzony dla nas specjalny formularz, który warto jest starannie uzupełnić. W tym momencie możemy wybrać kilka metod – dodać wizytówkę darmowo (pojawi się w generalnych wynikach) lub uiścić opłatę za reklamowanie wizytówki (wtedy będzie ona opublikowana na stronie głównej katalogu). Pragnąc nagrodzić zarządcę katalogu możesz ulokować na swoim portalu odnośnik zwrotny. Jest to jednak opcjonalne działanie.Po wszystkim musisz kliknąć „Wyślij zgłoszenie” i zaczekać na zgodę moderatora. Gratisowa wizytówka w katalogu firm to znakomity sposób na uzyskanie wartościowego linku do swojej strony. Dobrze, sprawdźmy w tym momencie, jak katalogowanie wpływa na proces pozycjonowania.

Jak katalogowanie strony przyczyniło się do sukcesu jednego z naszych Klientów?

Opiszemy Ci teraz historię jednego z naszych Kontrahentów, który inwestując w usługę dodania bezpłatnej wizytówki, zmienił pozycję swojej strony www w Google, pozyskując kilku stałych Klientów w każdym tygodniu. Pan Piotr zgłosił swoją wizytówkę dokładnie 4 miesiące temu. Dostaliśmy zgodę na to abyśmy nadzorowali jego witrynę na potrzeby zweryfikowania skuteczności katalogowania. Początkowo, zanim wpis został zaindeksowany ruch na stronie był bardzo słaby. Raptem kilka wejść w tygodniu. Po 3 dniach informacja o nowo dodanej wizytówce w naszej bazie dotarła do Google. Zwracając uwagę na to, że page rank naszego bezpłatnego katalogu jest dość wysoki, odnośnik odsyłający do strony Pana Piotra został przez automaty Google odebrany jako dość pożyteczny. Przez następne kilka dni pozycja witryny Pana Piotra w wyszukiwarce zaczęła się przekształcać. Ostatecznie po wprowadzeniu bezpłatnej wizytówki do naszego katalogu, strona firmowa Klienta ulokowała się na 19 miejscu. Wcześniej zajmowała pozycję 32 przez prawie rok, zatem był to stosunkowo znaczny wzrost.To nie był jednak koniec naszej działalności.pracy. Pan Piotr był tak mocno usatysfakcjonowany z pierwszych efektów, że zechciał zainwestować w promowaną wizytówkę. Taka opcja w naszym portalu kosztuje tylko 3 złote + VAT za 1 miesiąc publikacji. To wystarczyło, że strona www Pana Piotra ulokowała się na 1 stronie naturalnych wyników wyszukiwania, a szczegółowo na 8 miejscu. Sprawiło to, że grupa Użytkowników zafascynowanych usługami Pana Piotra wzrosła 5 krotnie. Z przytoczonego przykładu mamy możliwość wywnioskować dwie kwestie – darmowe katalogi stron to wciąż świetny sposób na podniesienie pozycji strony w rankingu Google, a także niezastąpiona forma reklamy internetowej.

Zalety bezpłatnych wizytówek w katalogach firm

Czemu dobrze jest zdecydować się na bezpłatne wizytówki w naszym katalogu stron? Katalog stron prowadzony przez naszą agencję to moderowany i wciąż modyfikowany katalog stron internetowych. i przedsiębiorstw świadczących usługi w Polsce. Codziennie dodajemy kilka nowych wizytówek. Dzięki moderacji wartość naszego bezpłatnego katalogu ciągle wzrasta. Następnym atutem są skuteczne zabezpieczenia kontrolowane przez naszych administratorów. Strona nie jest narażona na ataki hakerów, ani odwiedzana przez nieproszonych użytkowników. Kolejną zaletą jest nowoczesna forma katalogowania. Publikacja obfitych w wyrażenia kluczowe , niepowtarzalnych wpisów podnosi skuteczność pozycjonowania. Przykłady naszych Klientów pokazują jedno – bezpłatna wizytówka w katalogu firm to efektywna metoda pozycjonowania. Już dzisiaj zgłoś bezpłatną wizytówkę swojej firmy, lub skorzystaj z płatnej opcji promowania wizytówki w naszym katalogu firm. Czekamy na Twój ruch.

Strona używa cookies
Ok