Usługi ogrodnicze Bydgoszcz
4 września, 2015
Salus – dochodzenie odszkodowania komunikacyjnego
15 kwietnia, 2016

Klasyczne metody usuwania owłosienia

Obecnie nie jedynie przedstawicielki płci nadobnej fantazjują o tym, ażeby mieć niesamowite, mocne i perfekcyjnie gładkie ciało. Przeważnie zapomina się o tym, że mnóstwo zewnętrznych przedsiębiorstw wdraża kosmetyki dla mężczyzn, przykładowo tusze do rzęs, szminki albo koloryzowane kremy do twarzy. Panowie mają szansę przebierać spośród sporej ilości chwytów do podkreślania indywidualnej urody. Zaś co tak naprawdę dzieje się w przedmiocie depilacji? Dżentelmeni, którzy wykonują reprezentatywne sporty, a właściwie muszą zakładać na siebie specjalistyczne ubiory m in. w kolarstwie czy w trakcie wyścigów pływackich, są zmuszeni do epilowania poszczególnych części ciała. Szosowcy muszą nieodwołalnie golić całe nogi, a pływacy – włosy na głowie i tors. Z jakich metod mają szansę korzystać? Bezsprzecznie z wszelakich dostępnych w drogeriach. Sylwetkę muszą golić z wykorzystaniem elektrycznych maszynek do golenia, plastrów z woskiem i profesjonalnych kremów. Jest to związane przez cały czas z prawdziwymi niewygodami. Nade wszystko z poświęcaniem dużej ilości czasu i regularnym powtarzaniem przedstawionej czynności. Czy funkcjonują inne zabiegi na usunięcie zbytecznego owłosienia?

Laserowe usuwanie owłosienia

Przedstawicielki płci nadobnej raz po raz zapisują się do kosmetyczek na zabiegi depilacji laserowej, albowiem ma ona nadzwyczaj dużo pozytywów. Po pierwsze – po paru wizytach w salonie nie musimy już nigdy niepokoić się zbędnym owłosieniem depilacja laserowa uszkadza je do końca życia. Po drugie – kuracja jest w 100% bezpieczny i bezbolesny. Po trzecie – absolutnie nie musimy na niego przekazywać masy pieniędzy starczy ledwie parę zabiegów. Oraz ostatnie – bodajże najważniejsze – koniec z zwyczajną depilacją. Czemu zatem wcale nie mieliby z niej korzystać {mężczyźni?|panowie?|faceci?|dżentelmeni?} Coraz więcej z nich jest zaintrygowanych nowinkami w kwestii mody oraz urody. Nabywają nie wyłącznie normalne kremy do pielęgnacji cery, ale też bardziej oryginalne „specjały”. Wiązką lasera mamy możliwość nie tylko usuwać zbyteczne włosy, lecz też łagodzić nadmierne wydzielanie potu. Panowie mogą w takim przypadku pozbyć się włosów pod pachami, wrastających włosów w miejscach dyskretnych z jakimi nieraz mają kłopot przedstawicielki płci pięknej bądź nieestetycznych włosów z paluchów u stóp. Ci, którzy uskarżają się na liczne owłosienie na barkach i plecach, też szybko oraz skutecznie mają możliwość się od niego uwolnić.

Jak się przygotować do depilacji laserowej

Na wstępie musimy obowiązkowo zetknąć się ze specjalistą kosmetologiem, który zweryfikuje wygląd naszej skóry, opisze jej rodzaj i usunie przeciwwskazania. Następnie dostaniemy wystarczająco obszerną listę odnoszącą się do tego, czego nie wolno podejmować przed zabiegiem oraz z jakim konkretnie wyprzedzeniem czasowym. Orientacyjne wytyczne są następujące:

Przed każdym spotkaniem powinniśmy starannie umyć skórę. Nie można nanosić na nią perfumowanych żeli, bronzerów i reszty kosmetyków. Skóra bezwzględnie musi być ogolona, z wykluczeniem małego obszaru. Kosmetolog przybliży w to miejsce nadzwyczajne urządzenie przeznaczone do weryfikowania właściwości włosów. Skóra bynajmniej nie może być poraniona lub mocno przesuszona. Na kilkanaście dni przed wizytą nie wolno stosować mechanicznych metod likwidowania włosów, przykładowo wosku lub maszynek elektrycznych.

O dodatkowych poleceniach przed zabiegiem niewątpliwie poinformuje nas kosmetolog. Każda skóra jest szczególna, ma indywidualne potrzeby i powinniśmy stosować odrębną pielęgnację. Z tej przyczyny musimy dopasować własności lasera, żeby w ogóle nie było żadnych niemiłych efektów, m in. poparzeń. Realizuje się to za pośrednictwem systemu Skintel. Czyta ono rozmiar aktywnej melaniny w naskórku i skórze właściwej oraz na tejże podstawie przystosowuje moc lasera. W czasie epilacji powinniśmy się zrelaksować, bowiem w ogóle nie ma żadnego zagrożenia, że powstaną nieestetyczne rany czy odmienne mankamenty.

Można zrealizować zabieg epilacji laserowej na śniadej karnacji

Całość jest uwarunkowane tym, z jakiego rzeczywiście urządzenia będzie korzystał dany kosmetolog. Epilacja brązowej skóry jest dopuszczalna od dłuższego czasu dzięki nowatorskiemu laserowi Palomar Vectus. Energia lasera jest uzgadniana odrębnie, zaś do skóry na wstępie zbliża się aparaturę badającą. Ryzyko poparzeń bez wątpienia właściwie nie istnieje. Możemy więc umówić się na wizytę do kosmetologa w dowolnym terminie. Oliwkowa skóra jest kłopotem w przypadku innych narzędzi, jakie absolutnie nie są tak wydajne oraz czerpią z innej metody leczenia zbytecznego owłosienia.

Depilacja z użyciem laseroterapii jest niewątpliwie dobrym pomysłem dla wszystkich przedstawicieli silnej płci, którzy pragną pozbyć się przesadnego owłosienia z okolic pleców lub okolic stóp. Współcześnie ma się na względzie bowiem komfort działania. Skoro coś nas irytuje, a pozbycie się „tego czegoś” w ogóle nie ma jakichkolwiek ujemnych rezultatów zdrowotnych, mamy szansę się na to z powodzeniem zdecydować. Jeżeli planujesz poczytać o wiele więcej o tej kuracji, kliknij w owy link – Depilacja laserowa

Strona używa cookies
Ok