Klimatyzacja Toruń -klimatyzatory - serwis klimatyzacji do domu i biura
Klimatyzacja do domu Toruń
21 sierpnia, 2019
Dekoracje weselne Toruń- dekoratorka sal ślubnych kosciolow samochodow
Dekoracje weselne kościołów Toruń
28 sierpnia, 2019

Endermologia LPG Toruń

Endermologia Toruń - odchudzani -usuwanie cellulitu i skuteczne odchudzanie

Endermologia LPG to innowacyjny zabieg, którego zadaniem jest ukształtowanie sylwetki, poprzez walkę z niepotrzebną tkanką tłuszczową, rozstępami czy cellulitem. Ten nowy patent to rodzaj mechanicznego masażu, wykonywanego przy użyciu specjalnej głowicy, jaki daje klientkom niezwykły komfort i relaks. Takie leczenie jest zupełnie bezinwazyjne oraz pozwala na wygładzenie skóry zaledwie w ciągu kilku zabiegów. Zostało stworzone dla kobiet i dla mężczyzn, marzących o pięknej sylwetce bez wyczerpujących ćwiczeń i ścisłej diety. Endermologię można stosować na całym ciele lub miejscowo na przykład na udach, pośladkach, brzuchu czy twarzy.

Jak wygląda zabieg ?

Endermologia LPG wykonywana jest przez właściwie przeszkolonego lekarza lub kosmetologa. Każdy zabieg poprzedza rozmowa, podczas której specjalista przeprowadza z pacjentem krótki wywiad, dzięki któremu pozna styl życia, ogólny stan zdrowia oraz zbada problem i związane z nim oczekiwania.

Przeznaczona do wykonania zabiegu maszyna, jest zaopatrzona w opatentowane rolki umieszczone w głowicy. Proces masażu działa na zasadzie zasysania i ugniatania skóry w kilku kierunkach o regulowanej sile, który wzmaga proces lipozy – uwolnienia tłuszczu , przyspiesza krążenie krwi oraz przemianę materii, a także wspiera usuwanie toksyn z organizmu i produkcję elastyny, kolagenu i kwasu hialuronowego.

Na czas zabiegu pacjent zakłada specjalny kostium jednoczęściowy, który dba o komfort i zapobiega szczypaniu skóry czy zaciąganiu włosków, a przy tym ułatwia przesuwanie rolek. Odpowiednio wyregulowana i dostosowana do pacjenta siła masażu sprawia, że do zabiegu nie potrzeba znieczulenia, jest zupełnie bezbolesny, a jego działanie wpływa na dobre samopoczucie. Zazwyczaj zabieg trwa 30 – 45 minut, a dla uzyskania doskonałych efektów zaleca się zastosowanie serii 10 – 20 zabiegów, pobieranych nie częściej niż 2 – 3 razy w tygodniu.

Jakie są efekty zabiegu?

Endermologia LPG ma wiele korzystnych efektów. Już po 3 wizytach u kosmetologa, są one zauważalne: zlikwidowany nadmiar tkanki tłuszczowej wyraźnie wpływa na zmniejszenie obwodów kolejnych partii ciała, a tym samym na wygląd sylwetki, która pięknie się modeluje i wyszczupla. Na dodatek cellulit zostaje zredukowany, a rozstępy, blizny oraz zmarszczki są o wiele mniej widoczne i mocno wygładzone. Endermologia LPG ma też świetny wpływ na skórę. Pomaga ją ujędrnić i rozświetlić, co sprawia, że skóra staje się mniej wiotka, a zregenerowana i odmłodzona. Innymi efektami zabiegu są pobudzenie krążenia limfy i krwi, zmniejszone obrzęki i generalne rozluźnienie mięśni.

Jak dbać o siebie po zabiegach

Po zabiegu endermologii LPG mogą pokazać się małe siniaki, a na 3 – 4 dni skóra może stać się punktowo nadwrażliwa na dotyk, dlatego szczególnie ważne jest zachowanie odpowiedniej pielęgnacji. Jest to także istotne z uwagi na to, że prawidłowa dbałość o samopoczucie i stan zdrowia pomoże w zatrzymaniu efektów endermologii na dłużej.

Należy w głownej mierze pić dużo, zaleca się 2 – 2,5 litra, wody niegazowanej, która wspiera wydalanie tkanki tłuszczowej i toksyn z organizmu. Równie kluczowe jest utrzymanie zdrowej diety. Przede wszystkim korzystne będzie pożywienie z niewielką zawartością soli, sodu, tłuszczów oraz niskim indeksem glikemicznym.

Zatrzymaniu ciągłych efektów endermologii pomaga także systematyczna aktywność fizyczna. Trzeba jednak uważać, by nie przeciążać ciała i stosować lżejszą formę gimnastyki, która pomoże w zachowaniu sprawności i zdrowia, a także przyczyni się do ciągłego spalania tłuszczu.

Należy również zadbać o odpowiednie nawilżenie ciała, zwłaszcza w partiach, w których były obecne cellulit, blizny albo rozstępy. W tym celu warto stosować kremy lub emulsje ujędrniające. Zawarte w nich składniki pomnożą działanie oraz zwiększą satysfakcje z zabiegu.

Zalecane jest, żeby po skończeniu serii zabiegów, na jednej nie poprzestawać. Korzystanie z zabiegów podtrzymujących efekty raz w ciągu miesiąca lub dwóch, przeciwdziała nawrotom zalegania tłuszczu w tkankach.

Przeciwwskazania wykonywania endermologii LPG

Mimo wszelkich korzyści z endermologii LPG i działania, które jest w pełni bezpieczne i nieinwazyjne istnieje sporo przeciwwskazań, do wykonania takiego zabiegu. Większość z nich jest związana bezpośrednio ze stanem zdrowia i kondycją organizmu pacjenta. Do najważniejszych należą w głównej mierze najcięższe choroby, takie jak aktywne nowotwory albo choroby krwi (w tym przyjmowanie leków np. przeciwzakrzepowych) oraz układu krążeniowego, jak zapalenie żył i żylaki.

Wykluczeniem są również uszkodzenia oraz choroby skóry (na przykład bielactwo), przepuklina oraz infekcje. Decydowanie się na zabieg nie jest także zalecane kobietom karmiącym piersią oraz kobietom w ciąży. Najwcześniej, endermologię LPG można wykonać 5 miesięcy po naturalnym porodzie dziecka i 7 miesięcy po cesarskim cięciu.

W przypadku osób, które mają wstawione implanty lub kolczyki nie ma zakazów do przebycia zabiegu, jednak należy pominąć te części ciała w ciągu endermologii LPG. Nie należy też poddawać zabiegowi takich sfer, gdzie są pieprzyki, tłuszczaki, świeże blizny albo w stanie zapalnym. Takie obszary także trzeba ominąć.

Strona używa cookies
Ok