Praktyczne szkolenie dla kierowców pojazdów uprzywilejowanych
15 czerwca, 2016
projektowanie loga Toruń logotypy layout na strone
Projektowanie orginalnych wizytówek
17 czerwca, 2016

W dzisiejszych czasach zwracamy co raz większą uwagę na bezpieczeństwo w ruchu drogowym. Chcemy aby nasz styl jazdy cechował się pewnością, dynamizmem i rozwagą. Bezpieczna jazda nie oznacza wcale wolnej jazdy. Co do tego nie ma żadnych wątpliwości. Bezpieczna jazda to przede wszystkim doświadczenie, które nabywa się z każdym przebytym kilometrem. Jeździć bezpiecznie oznacza kierować pojazdem ta, aby jak najkorzystniej wykorzystać możliwości techniczne pojazdu i nowoczesne systemy hamowania. Niestety możliwości praktycznej nauki jazdy są na co dzień nie wielkie. Jednak co raz więcej placówek, takich jak nasza, organizuje specjalistyczne kursy bezpiecznej jazdy, w trakcie których ,w łatwy i przyjemny sposób, dowiesz się jak lepiej prowadzić samochód.

Kurs jazdy defensywnej

Kurs jazdy defensywnej to jeden z elementów szkolenia ,które możemy Tobie zaproponować w ramach nauki bezpiecznej jazdy. Jazda defensywna to w głównej mierze unikanie zagrożeń w ruchu drogowym, poprzez umiejętne dopasowanie reakcji na dany bodziec. Na szkoleniu nauczymy Cię wykorzystywać technologię Twojego auta, aby podwyższyć poziom bezpieczeństwa na drodze. Wskażemy Ci jak rozpoznawać niebezpieczne sytuacje i reakcje innych osób, zanim dojdzie do wypadku. Zrozumiesz także jak pogoda oddziałuje na styl jazdy i jak unikać poślizgu na zakręcie. Pokażemy Ci ponadto, jak zachowywać się po wypadku w ruchu drogowym i jak zabezpieczać zdrowie i życie innych uczestników ruchu. Szkolenie jazdy defensywnej wdraża pozytywne zachowania na drodze i kształtuje wyobraźnię kierowców. To jedno z najlepszych szkoleń, w szczególności dla osób, które pracują w zawodzie kierowcy i na co dzień mają do czynienia z różnymi typami zagrożeń na drodze.

Kurs jazdy ekonomicznej

Po za bezpieczeństwem na drodze istotny jest także ergonomiczny i ekonomiczny styl prowadzenia samochodu. Jazda Eko to nie tylko chwilowy trend. To głównie efektywny sposób na większe oszczędności. Przerażające dane statystyczne wskazujące na poziom emisji spalin i badania dotyczące chorób spowodowanych zanieczyszczeniem powietrza otwierają oczy nam wszystkim. Co raz więcej kierowców staje się zwolennikami ekonomicznego stylu jazdy, który ma niebagatelny wpływ na nasze środowisko, ale również nie obciąża portfela. Założenia ekonomicznej jazdy poznasz w teorii i w praktyce na organizowanym przez nasz ośrodek doskonalenia techniki jazdy szkoleniu jazdy ekonomicznej. W trakcie kursu odkryjesz jak optymalne wykorzystanie mechanizmów w samochodzie wpływa na redukcję spalania paliwa. Z nami zdobędziesz wiedzę jak zmieniać biegi, hamować silnikiem, dobrać prędkość do danej pogody i jak przewidywać postępowanie innych kierowców uwzględniając przy tym teorię eko jazdy. Kurs jazdy ekonomicznej to znakomita szansa na poprawę swoich kwalifikacji. Jest on skierowany w szczególności do osób zatrudnionych w spedycji, ale również do osób prywatnych, które chcą wykorzystać ekonomiczny styl jazdy na co dzień.

Szkolenie z zagrożeń w ruchu drogowym

Szkolenie z zagrożeń w ruchu drogowym stanie się nie długo obowiązkiem młodych kierowców. Jest to także idealna szansa dla doświadczonych kierowców, którzy chcą zweryfikować bądź też utrwalić swoje umiejętności. Dlaczego kurs z zagrożeń w ruchu drogowym jest tak ważny? Dlatego,że zwiększa się liczba wypadków w ruchu drogowym, których głównym powodem jest brak wyobraźni i niedopasowanie prędkości do warunków panujących na drodze. Wiadomo, że od młodego kierowcy nie można oczekiwać zachowań na poziomie doświadczonego uczestnika ruchu drogowego. Tym bardziej istotne jest kształtowanie świadomości tych kierowców o przyczynach i skutkach zagrożeń drogowych. Kurs z ryzyka w ruchu drogowych przewiduje omówienie takich tematów jak przyczyny i skutki wypadków w ruchu drogowym, postępowanie powypadkowe, przewidywanie niebezpieczeństwa na drodze i psychologia prowadzenia samochodu. Podczas zajęć praktycznych skupiamy się na manewrach samochodowych, które pozwalają unikać wypadku na drodze. zaplanowane są również zajęcia na płycie poślizgowej i w symulatorze jazdy w warunkach specjalnych. Dzięki temu praktycznemu szkoleniu zyskasz pewność i umiejętności bardzo przydatne na co dzień.

Szkolenia bezpiecznej jazdy – dla kogo?

Najlepsze jest to, że w kursie bezpiecznej jazdy może wciąć udział każdy kierowca. Wystarczą jedynie chęci, dobre samopoczucie i brak strachu przed nowym wyzwaniem. Kurs bezpiecznej jazdy prowadzony jest na naszych samochodach, lecz istnieje możliwość nauki na własnym pojeździe. Szczególnie polecamy to szkolenie właścicielom dużych firm transportowych, którzy chcą zadbać o efektywną pracę i bezpieczeństwo swoich pracowników. Aby wciąć udział w szkoleniu wystarczy posiadać prawo jazdy w danej kategorii. Zajęcia prowadzone są w naszym ośrodku doskonalenia techniki jazdy w Toruniu. Cena szkolenia bezpiecznej jazdy ustalana jest indywidualnie z każdą grupą. Możemy zagwarantować Państwu miłą obsługę, przystępne ceny i przydatne wskazówki.

Kurs bezpiecznej jazdy to znakomity prezent dla Ciebie, jak i Twoich bliskich. W naszej szkole każde szkolenie prowadzone jest z myślą o zwiększeniu poziomu bezpieczeństwa na drogach. Jako profesjonalna szkoła jazdy chcemy kształtować świadomość i wyobraźnię kierowców. Naszym celem jest poprawa kultury jazdy i wskazywanie granic, których przekroczenie grozi niebezpieczeństwem. W naszym zespole zatrudnieni są jedni z najlepszych specjalistów w kraju, którzy bardzo mocno angażują się w propagowanie koncepcji bezpiecznej jazdy. To dzięki nim możemy pochwalić się wysoką skutecznością i doskonałą organizacja pracy. Nasz ośrodek nauki jazdy to miejsce , które zapewni Ci wspaniałą przygodę z samochodem.

Zapisz się na kurs bezpiecznej jazdy – tylko u Nas zaskakująco niskie ceny!

Strona używa cookies
Ok