Pozycjonowanie stron internetowych Tworzenie stron www Projektowanie sklepów internetowych
Projektowanie stron internetowych
14 listopada, 2016
Tłumacz norweskiego tłumacz polsko - norweski tłumacz przysięgły norweskiego
Biuro tłumaczeń norweskiego
14 listopada, 2016

Lokalizowanie samochodów GPS

Monitoring pojazdów GPS lokalizatory GPS lokalizowanie samochodów GPS

Zlokalizuj swój samochód za pomocą GPS

Zawłaszczanie auta dla rasowego oszusta jest jak „kaszka z mlekiem” Zanim jednakże zadziała w tym kierunku – zerka, który będzie najbardziej odpowiedni. Niejednokrotnie „węszy” po parkingach, jeździ po osiedlach i dokoła supermarketów. Jednym słowem – wybiera auto. Potem inwigiluje go przez dłuższy czas, ażeby stwierdzić, że nikt go nie złapie „za rękę” w trakcie dokonywania przestępstwa. Do skradzenia czyjegoś mienia podchodzi zwykle po zmroku i pochłania mu to właściwie nie więcej aniżeli 40 sekund. Tak – jedynie tyle mu potrzeba na to, by wtargnąć do pojazdu, dezaktywować system bezpieczeństwa oraz nim wyjechać. Najprawdopodobniej zostanie potajemnie sprzedany. Pilnujmy więc nie tylko swojego pojazdu, ale także prawa jazdy, dokumentów rejestracyjnych itp.

Korzystnym rozwiązaniem jest umieszczenie w aucie aktywnego układu nadzorującego. Za jego sprawą będzie osiągalny monitoring pojazdów GPS. Na czym on konkretnie bazuje? Otóż ten system zapobiegawczy kontroluje, gdzie dokładnie jest nasz pojazd przez 24 h na dobę. W każdej chwili możemy zbadać, czy nie dzieje się z nim coś nieprzyjemnego. W razie alarmu możemy momentalnie zareagować, natomiast auto jest zablokowane przez system zabezpieczeń. Co ważne – o zdarzeniu zostaje poinformowana najbliższa jednostka Policji, która momentalnie dostaje wszelkie szczegóły.

Lokalizatory GPS informują czynne przez całą dobę Centrum Monitoringu, z jakim podpisaliśmy umowę na świadczenie niniejszej usługi. Operator niezwłocznie kontaktuje się z nami planując ustalić jaka jest przyczyna alarmu. Jeżeli dojdzie do przywłaszczenia, pojazd szybko jest unieruchomiony, zaś Policja powiadomiona. Dozór GPS jest współcześnie najszybszym oraz najskuteczniejszym urządzeniem do ochrony osobistych i firmowych aut.

Lokalizowanie pojazdów ciężarowych, dostawczych i maszyn

Dla przedsiębiorstw, które gospodarują samochodami ciężarowymi, dostawczymi, osobowymi i maszynami, lokalizator GPS jest wprost obowiązkowy. Za jego sprawą mamy szansę w jasny oraz efektywny sposób sprawdzać czas pracy pojazdów i zatrudnionych osób, analizować wykorzystanie paliwa, mieć dostęp do wszystkich bieżących informacji w dowolnym momencie.

Samochody ciężarowe

Przy użyciu lokalizatora GPS za każdym razem będziesz wiedzieć, dokąd w danym momencie stoi wskazany pojazd. Będziesz mógł go śledzić na mapie każdego zakątka ziemi, obserwować jego położenie (czy kierowca nim kieruje albo ma odpoczynek), ile czasu pracownik go prowadzi, jaka jest średnia spalania, nacisk na oś i poziom paliwa. Szczegółowo ustalisz trasę przewozu, w tym momenty postojowe i przebyty dystans. Oraz najistotniejsze – w dowolnej chwili skontrolujesz pracę tachografu.

Samochody dostawcze

Monitorowanie pojazdów Gorzów da Ci perspektywę zbadania nacisku na pedał gazu, prędkości obrotowej silnika oraz jego ciepłoty, temperatury chłodni i mroźni, poziomu paliwa, prędkości i kontrolek z deski rozdzielczej. Lokalizator GPS dobrze odczyta dane z komputera pokładowego, zaś dzięki fachowemu raportowi na bieżąco będziesz wiedzieć, które auta są najbardziej obłożone pracą i jacy prowadzący zachowują największą ilość paliwa.

Maszyny robocze

Skoro Twoje maszyny są umieszczone na placu budowy, zwłaszcza po zmroku, warto uzbroić je w lokalizację pojazdów GPS. Za sprawą nawigatora masz możliwość sprawdzić napięcie zasilania, czy stacyjka oraz silnik są wyłączone, stan paliwa, stan blokady rozrusznika i bieżący czas pracy. Od razu da się stwierdzić ile maszyn działa, a ile ma wolne. Zapis wykonanej pracy jest na tyle drobiazgowy, iż można z powodzeniem skopiować przejazd maszyny po polach rolniczych.

Samochody osobowe

Przy użyciu lokalizatora GPS możesz monitorować pracę wszystkich pracowników, pilnować jaki jest poziom paliwa w zbiorniku, przebieg, nacisk na pedał gazu itp. Spostrzeżesz również ilu rzeczywiście masz Klientów i przypiszesz do nich konkretnych pracowników. Zobaczysz ponadto liczbę przestojów w czasie oraz po pracy. Jazdę firmową od prywatnej odróżnisz, np. przy użyciu klawisza trybu jazdy.

Gdzie nabyć lokalizator GPS?

Poszczególne przedsiębiorstwa, które świadczą obsługę monitorowania samochodów, najlepiej odnaleźć za sprawą Google. Godny uwagi jest jednak GPS System Monitoringu – nieduże przedsiębiorstwo z Gorzowa Wielkopolskiego. Propozycja obejmuje System GPS Standard oraz Urządzenie GPS PRO+. Stawki abonamentu nie są wysokie, natomiast montaż zależy od wymagań Nabywcy i rodzaju samochodu. W opcji PRO+ świetnymi opcjami są: interfejs magistrali szeregowej, hamowanie urządzenia przy słabym akumulatorze oraz utrwalanie zmian pochylenia oraz obciążenia. Przedsiębiorstwo GPS System Monitoringu umożliwia globalny zasięg GPS, doskonałą obsługę urządzenia 24 h na dobę i – co najcenniejsze – dyskrecję.

Więcej szczegółów znajdziesz na stronie firmy klikając w link – Monitorowanie pojazdów Gorzów

Strona używa cookies
Ok