Parador – panele laminowane i drewniane
24 maja, 2016
DJ Toruń
27 maja, 2016

Każdy projekt ogrodu traktowany jest przez nas tak jak jego przyszłego właściciela – wyjątkowo. Wybierając dodatki i styl kompozycji inspirujemy się naturalnym pięknem i prostą elegancją. Nie pracujemy na pół gwizdka. W naszych projektach ma się skrywać ideał. Projektowanie ogrodów jest naszą największą pasją. Każda wizja i każdy pomysł jest wytworem naszej wyobraźni, przez co nasze ogrody są jedyne w swoim rodzaju, nietypowe i bardzo nowoczesne.

Nasza firma ogrodnicza.

Jako firma ogrodnicza specjalizujemy się w projektowaniu ogrodów i architekturze przestrzennej krajobrazu. W naszych projektach często przekraczamy granice wyobraźni, łącząc nieznane dotąd style i kreując nowe trendy w projektowaniu ogrodów. tworzone przez nas projekty są nietuzinkowe i dokładnie dostosowane do preferencji naszych Klientów. Projektowanie ogrodów to nie jedyna specjalizacja. Dodatkowo zajmujemy się analizą roślin i gleby, zakładaniem trawników, sadzeniem roślin, konserwacją ogrodów i tworzeniem nawierzchni z kostki brukowej. Zawsze staramy się sięgać dalej niż inni, dlatego świadczone przez nas usługi ogrodnicze wykonywane są zawsze na najwyższym poziomie. Bogate zaplecze maszyn i środków ochrony roślin, oraz doświadczenie w usługach ogrodniczych to główne przyczyny naszego sukcesu.

Jak wygląda projektowanie ogrodów?

Projektowanie ogrodów należy rozpocząć od poznania wymagań Klienta. W związku z tym zaraz na początku organizujemy spotkanie w trakcie którego zapoznajemy się z planami, pomysłami i marzeniami naszych Klientów. Odwiedzając działkę na której ma powstać dany ogród, dokonujemy szczegółowych badań kondycji gleby, dzięki którym zdobędziemy informacje na temat możliwych do zasadzenia roślin. Wykonujemy także konieczne pomiary terenu i określamy ekspozycję działki na promienie słoneczne. Teraz nadszedł czas na rozpoczęcie projektowania. Do projektowania używamy kompleksowych programów multimedialnych. Jest to bardzo praktyczne, ze względu na możliwość szybkiego wprowadzanie poprawek. Gotowy projekt ogrodu przedstawiamy Klientowi i przystępujemy do jego realizacji.

Dlaczego nasza firma ogrodnicza jest najlepsza?

Nasza firma ogrodnicza jest najlepsza, dlatego że nasze prace są skoncentrowane na Kliencie. Dla nas rzeczy niemożliwe nie istnieją. Każdy projekt ogrodu stanowi dla nas ciekawe wyzwanie, któremu chcemy dać radę. Naszym priorytetem jest projektowanie ogrodów zindywidualizowanych, takich, które będą w pełni zgodne z wizją Klienta. Udało nam się do teraz odnosić ogromne sukcesy w kreowaniu wyjątkowych projektów. Każdy ogród, który wyszedł spod naszych rąk wygląda jak bajka. Z naszą firmą możecie mieć gwarancję satysfakcji, gdyż jesteśmy kreatywni, staranni i bardzo dobrze zorganizowani.

Strona używa cookies
Ok