Okna PCV - Producent okien PCV - Okna pasywne - Okna Benmar
Energooszczędne okna w Twoim domu
19 marca, 2013
Depilacja laserowa mężczyzn skuteczne usuwanie owłosienia z ramion i pleców
Depilacja laserem medycznym ramion
17 marca, 2016

Firma SeedArt to specjaliści w kwestii projektowania ogrodów. Tworzone przez nas prace charakteryzują się detalizmem i nowoczesną elegancją. Projektowanie ogrodów oznacza dla nas dużo więcej niż praca. To sposób na życie, dlatego też w każdy projekt wkładamy całe serce. Wykorzystujemy niesztampowe koncepcje i tworzymy z nich piękne ogrody. Firma projektująca ogrody Seedart to perfekcjoniści w każdym calu.

Specjalizacje firmy SeedArt to:

  • projektowanie ogrodów;
  • zakładanie ogrodów;
  • zakładanie trawników;
  • projektowanie i tworzenie nawierzchni z kostki brukowej;
  • pielęgnacja zieleni w ogrodzie;

Profesjonalne projektowanie ogrodów

Projektowanie ogrodów to nie lada wyzwanie. Przy pierwszym spotkaniu staramy się zaznajomić z oczekiwaniami naszych Klientów, aby następnie dopasować do nich idealną stylistykę i kolorystykę ogrodu. Naszych Klientów staramy się traktować wyjątkowo, dlatego też każdy, zrobiony przez nas ogród cechuje się indywidualizmem i oryginalnością. Przy projektowaniu ogrodów bierzemy pod uwagę takie czynniki jak zdolności i czynny udział w prowadzeniu ogrodu, oczekiwania wobec przestrzeni, rozmiar i lokalizacja działki, oraz upodobania Klientów. Dokładne pomiary i profesjonalna analiza stanu gleby i nasłonecznienia działki umożliwia nam stworzenie ogrodu, który będzie idealnie pasował do Państwa gustu.

Usługi związane z zakładaniem ogrodu

Na etapie projektowania ogrodu tworzymy jedynie wizję, którą szybko staramy się urzeczywistnić. Zanim rozpoczniemy budowanie ogrodu dla Ciebie, przy pomocy profesjonalnego sprzętu zniwelujemy nierówności w terenie i wyposażymy glebę w odpowiednie składniki odżywcze. Na przygotowanym terenie stworzymy takie elementy ogrodu jak oczka i kaskady wodne, rabaty kwiatowe, skalniaki, mini boiska sportowe, place zabaw dla dzieci, a nawet tarasy. Wykorzystywane przez naszą firmę ogrodniczą ozdoby do ogrodu opierają się na naturalnych surowcach, takich jak kamień, skała, czy drewno. Budujemy także kompleksowe systemy wodne, które ułatwią prace w ogrodzie. Zbudujemy Twój ogród od początku do końcai to tak szybko, jak to możliwe.

Zakładanie trawników przy domach i w przestrzeni publicznej

Firma ogrodnicza Seedart specjalizuje się także w zakładaniu trawników. Zbudujemy dla Państwa piękny i głęboko zielony trawnik na dowolnej powierzchni – w ogrodzie, parku, na boisku sportowym, w przestrzeni miejskie, czy przed siedzibą firmy. Trawnik możemy założyć na dwa, różne sposoby – tradycyjny, czyli z siewu i nowoczesny, znacznie szybszy, z rolki. Samodzielnie tworzymy mieszanki traw, które najlepiej urosną na danym terenie. Trawnik z rolki jest szczególnie polecany osobom, które nie mają na co dzień zbyt dużo czasu, by zadbać o swój trawnik. Natomiast trawnik z siewu to doskonałe rozwiązanie dla osób, które marzą o pięknym trawniku na długie lata.

Projektowanie nawierzchni z kostki brukowej

Kostka brukowa jest materiałem budowlanym, który cieszy się w ostatnim czasie ogromną popularnością. Budowane z niej nawierzchnie są odporne na zniszczenia i bardzo atrakcyjne. Firma ogrodnicza SeedArt jest specjalistą w budowaniu nawierzchni z kostki brukowej. jesteśmy w stanie stworzyć dowolny wzór nawierzchni i odpowiednio dobrać kolor który będzie pasował do otoczenia. Z kostki brukowej możemy zbudować takie nawierzchnie jak: posadzki ogrodowe, drogi dojazdowe, podjazdy i ścieżki.

Pielęgnowanie ogrodów

Jako profesjonalna firma ogrodnicza opiekujemy się ogrodami naszych Klientów. Świadczymy usługi ogrodnicze, których celem jest pielęgnacja roślin. Na dodatek kosimy trawę, sprzątamy i odśnieżamy ogrody, oraz chronimy rośliny przed niskimi temperaturami. Zawsze mogą się Państwo zdać na naszą pomoc przy utrzymaniu ogrodu.

W naszym wyposażeniu znajdują się maszyny i preparaty konserwacji roślin, dzięki którym możemy świadczyć profesjonalneusługi ogrodnicze. Bogata wiedza w dziedzinie roślin i współpraca z regionalnymi firmami ogrodniczymi, sprawia, że budujemy ogrody pełne kolorowych i zmysłowo pachnących kwiatów. Po za tym umiejętność oceny terenu wpływa na konkurencyjną pozycję naszej firmy. Zajmiemy się Twoim ogrodem tak jak należy

SeedArt zaprojektuje dla Ciebie jedyny w swoim rodzaju ogród. Nawet po chwili spędzonej z Tobą możemy określić Twoje potrzeby i znaleźć dla Ciebie właściwy styl ogrodu. Spełnimy Twoje marzenia o pięknym ogrodzie. SeedArt to firma z , której możesz zaufać. Dla nas praca z Klientami to czysta przyjemność. Dbamy o to, aby stworzony przez nas projekt ogrodu odpowiadał idealnie gustom Klientów. Każdy nasz pomysł jest nietuzinkowy, a każda realizacja motywuje nas do projektowania jeszcze piękniejszych ogrodów.

Strona używa cookies
Ok