Specjalistyczne tłumaczenia języka niemieckiego
16 lipca, 2016
Wybór instalacji c.o. – najlepsze rozwiązania grzewcze.
27 lipca, 2016

W czasach nowoczesnych usług najistotniejsze jest bezpieczeństwo towarów. Niezależnie od rodzaju transportu każdy dostawca chce zagwarantować przewożonym produktom najwyższą jakość. Dba zatem o nowoczesne i praktyczne rozwiązania, które zabezpieczają towar przed uszkodzeniem i zbyt dużym nasłonecznieniem. Artykuły do pakowania, bo o nich mowa, produkowane są z najdokładniejszą precyzją. Są wytrzymałe mechanicznie, rozciągliwe i niepodatne na rozdarcia. Bardzo często tworzy się je z myślą o estetyce pakowania. Jako producent siatki do owijania palet, jesteśmy stanie dostarczyć naszym Klientom konkretne rozwiązania w przystępnych cenach. Codziennie współpracujemy z różnymi Klientami. Obserwując ich potrzeby zdajemy sobie sprawę z tego jakie są ich potrzeby co do właściwości produktów do pakowania. Dokładnie dostosowujemy produkty do Państwa wymogów. Oferujemy takie produkty jak: kaptury foliowe, siatka do owijania palet i worki do węgla.

Siatka do owijania palet – najlepszy produkt w atrakcyjnej cenie

Wilgoć jest bardzo często najgorszym problemem z jakim walczą pracownicy magazynów. W zależności od rodzaju produktu, zbyt duże zawilgoceniejest w stanie doprowadzić do jego zepsucia. Prezentowana przez naszą firmę siatka do owijania palet to materiał który eliminuje zjawisko kondensacji, które tworzy się w efekcie zróżnicowania temperatur. Ta siatka gwarantuje korzystną wentylację ładunku i może być skutecznie używane do przewożenia, lub także zabezpieczania takich produktów jak mleko, drewno, warzywa, czy owoce, które potrzebują wysokiego stopnia ochrony. Siatka elastyczna do owijania palet cechuje się dużą odpornością na przerwanie i dostęp promieni ultrafioletowych. Jako producent siatki do owijania palet przygotowujemy zindywidualizowany do Państwa wymagań produkt. Gwarantujemy całkowity wybór rozmiarów jak i gramatury siatki. Siatka do owijania palet może być używana w owijarkach automatycznych, a także ręcznie, ponieważ jest bardzo uniwersalnym produktem.

Kaptury foliowe – praktyczne i niezastąpione

Łatwe pakowania towarów na paletach jest już w zasięgu Waszych rąk. Kaptury foliowe na palety perfekcyjnie nadają się do zabezpieczania towaru podczas dalekiego transportu. Nie dopuszczają szkodliwych promieni ultrafioletowych i są odporne na niesprzyjające warunki pogodowe. Wytwarzamy kaptury foliowe wykonane z folii opakowaniowej i kaptury foliowe termokurczliwe. Kaptury foliowe termokurczliwe działają w oparciu o proces zgrzewania. W trakcie zgrzewania doskonale dopasowują się do kształtu i rozmiaru towaru, gwarantując najbardziej dokładne warunki bezpieczeństwa. Kaptury foliowe na palety mają jeszcze jedną, bardzo ważną zaletę. Są kolorowe i wyposażone w informującą Klientów grafikę, nadrukowaną na wierzchu. Dzięki temu stają się doskonałym nośnikiem reklamy, którą dostrzeże każdy odbiorca Twojego towaru. Kaptury foliowe na palety to produkt, który doskonale ochroni Twój towar przez odkształceniem i zawilgoceniem.

Worki do pakowania węgla – reklama i bezpieczeństwo opału

Worki do pakowania węgla prezentują elegancki wygląd. Są one wytwarzane po to aby zapewnić najdoskonalsze warunki przechowywania opału i ciekawą formę informacji reklamowej. Jako producent produktów do pakowania, zapewniamy również praktyczne rozwiązania marketingowe. Na każdym zamówionym przez Ciebie worku zaprojektujemy przyciągającą informację o Twoim produkcie. Uważamy, że jest to świetny sposób na przyciągnięcie nowych Klientów i utrwalenie się w ich świadomości na dłużej. Worki do pakowania węgla wykonane są z odpornych materiałów o zróżnicowanych pojemnościach (od 5 do 50 kg) . Na specjalne życzenie Klienta produkujemy także worki o nietypowych rozmiarach.

Siatka rolnicza ochroną przed dziką zwierzyną

Jako producent siatki ogrodzeniowej zdajemy sobie sprawę, że najważniejsze jest bezpieczeństwo. Szczególnie dla rolników, którzy chcą chronić swoje uprawy przed głodną, dziką zwierzyną. Proponowana przez nas siatka rolnicza to konkurencyjna cena i trwałość w jednym.Oprócz oczywistego zastosowania, siatka rolnicza może być również używana do belowania siana i słomy. Jest to zatem produkt o niespotykanych właściwościach. W naszym sklepie wytwarzamy siatkę o dowolnej wielkości i gramaturze. Dopasowujemy się do jakichkolwiek potrzeb Klienta i zapewniamy precyzyjną realizację zamówienia. Siatka rolnicza wytwarzana jest z tworzyw o znakomitej jakości, co powoduje, że jest chętne kupowanym produktem.

Taśmy polipropylenowe – rozwiązania na każdą kieszeń

Podczas pakowania tak samo ważne są akcesoria, które na końcu chronią ładunek przed zniszczeniem, dostępem wody i promieniami ultrafioletowymi. Produkty takie jak taśmy pp i zapinki do ładunków stanowią ostateczny krok do profesjonalne ochrony produktów na paletach. Stosując taśmy polipropylenowe gwarantujesz sobie maksymalny komfort i najwyższą jakość zabezpieczeń. Ze względu na niską cenę i wysoką wytrzymałość, taśmy PP są jednym z najbardziej rekomendowanych akcesoriów do pakowania. Oferujemy również zapinki do zapinania ładunków, które konkretnie mocują każdy rodzaj towaru na paletach. Dzięki doskonałej wytrzymałości złącza mogą być wykorzystywane wszędzie tam, gdzie liczy się bezpieczeństwo towaru.

Jako producent siatki do owijania palet i innych produktów do pakowania robimy wszystko by spełnić wszelkie oczekiwania naszych Klientów. Dbamy o profesjonalne zabezpieczenia ładunków przed wilgocią i odkształceniem. Od wielu lat oferujemy naszym Klientom praktyczne i skuteczne rozwiązania w zakresie pakowania. Realizujemy indywidualne zamówienia i dotrzymujemy wyznaczonych terminów. Oferujemy doskonałą jakość produktów w atrakcyjnej cenie, co zachęca Klientów do dalszej współpracy. Bezpieczeństwo Twojego ładunku to dla nas główny priorytet.

Odwiedź naszą stronę internetową i sprawdź nasze produkty: siatka elastyczna do palet.

Strona używa cookies
Ok