Ozonowanie pomieszczeń, wody i żywności
5 sierpnia, 2016
Pompy ciepła Toruń - Pompy ciepła ceny - Pompy ciepła serwis i montaż
Ekologiczne i wydajne pompy ciepła
24 sierpnia, 2016

Systemy produkcji zmieniają się bardzo często. Rozwój profesjonalnych urządzeń przyczynił się do wzrostu możliwości wielu regionalnych przedsiębiorstw generując zyski w wyższej skali. Dzisiaj wielu przedsiębiorców nie wyobraża sobie przemysłu bez nowoczesnych technologii. Całkowite zautomatyzowanie zakładów produkcyjnych powoduje, że wszystkie procesy realizowane są w szybszym tempie z kompletną kontrolą jakości. Najniebezpieczniejsze z czynności realizują maszyny, które działają z znacznie wyższą skutecznością niż nie jeden pracownik. Przez to obniża się ryzyko wypadków przy pracy i rozwoju chorób zawodowych.

Wytwarzane dzisiaj przez ogólnoświatowych liderów maszyny pakujące to zaawansowane urządzenia, których celem jest optymalizacja procesów produkcyjnych. Najważniejsi producenci maszyn do pakowania ściśle współdziałają z ogromnymi zakładami przemysłowymi, wnikliwie doglądając konkretnych elementów produkcji, co powoduje, że tworzone przez nich maszyny spełniają wszelkie oczekiwania dużych zakładów produkcyjnych chemicznych, czy kosmetycznych. Dzisiaj każde przedsiębiorstwo ma okazję do utworzenia indywidualnej linii rozlewniczej, pasującej do profilu działalności. Maszyny pakujące produkowane przez firmy takie jak PE LABELLERS, CFT, COSMPACK, FT SYSTEM, czy ZALKIN , charakteryzują się wygodną obsługą jak i niezawodną eksploatacją. Maszyny te budowane są nie tylko pod względem poprawy efektywności zakładów, ale również w dbałości o zdrowie osób zatrudnionych jak również bezpieczeństwo otoczenia Odkryjcie najciekawsze spośród nich.

Etykieciarki – sposób na szybką dekorację opakowań

Etykieciarki produkowane przez producenta PE LABELLERS to niezwykle innowacyjne urządzenia o niezwykłych możliwościach. PE LABELLERS, jako lider w branży maszyn etykietujących, zatroszczył się o spójność urządzeń z wymogami technicznymi masowych zakładów produkcyjnych. Etykieciarki pracują bowiem z efektywnością w granicach do nawet 72 000 opakowań na godzinę, co wyraźnie podwyższa możliwości produkcyjne. Urządzenia te dekorują opakowania z wykorzystaniem zimnego kleju, kleju topliwego, etykiet samoprzylepnych, kleju termokurczliwego, jak i bez klejowej metody aplikacji ADHESLEEVE, która jest bezpieczna dla człowieka i środowiska.

Aplikatory etykiet firmy PE LABELLERS są wyposażone w innowacyjne rozwiązania, które gwarantują bezawaryjność maszyn i wygodę użytkowania. Czynności powiązane z pielęgnacją etykieciarek zostały zredukowane do minimum, poprzez zaimplementowanie automatycznego systemy smarowania. Jedna maszyna może stosować kilka technik etykietowania, co sprawia, że znakomicie funkcjonuje się w wielobranżowych przedsiębiorstwach. Każda z etykieciarek wyposażona jest również w samosterujący orientator pojemników przez co może dekorować pojemniki o zróżnicowanym wymiarze i formacie. Jednocześnie serwomotory i napędy krokowe w całości śledzą ruch obrotowy platform. Maszyna funkcjonuje sprawnie, wytwarzając dochody dla całego przedsiębiorstwa.

Jedną z polecanych przez nas maszyn etykietujących, jest etykieciarka rotacyjna model Rollmatic 810 – 15- CR 2-3-425. Ta etykieciarka przykleja etykiety OPP z rolki stosując w tym procesie klej hot-melt. Najistotniejszym komponentem maszyny jest narzędzie regulujące folię, które modyfikuje jakiekolwiek pionowe przesunięcie etykiety. Ta funkcja umożliwia eleganckie dopełnienie każdego opakowania. Aplikator etykiet wyposażony jest dodatkowo w system tnący, złożony z jednego albo dwóch sztywnych noży rotacyjnych. Budowa urządzenia daje możliwość użycia rożnych gatunków kleju hot melt co sprawia, że jest niezwykle uniwersalnym urządzeniem, które z łatwością się konserwuje.

Nalewarki do butelek, słoików i puszek

Nalewarki spełniają niezwykle ważną rolę w całej linii rozlewniczej. Jak nie najistotniejszą. Wielu producentów (takich jak CFT) zwraca szczególną uwagę do funkcjonalności maszyn. Pośród najpowszechniejszych nalewarek, na szczególne wyróżnienie zasługują nalewarki grawitacyjne i nalewarki izobaryczne. Urządzenia te gwarantują nalew do butelek PET jak również szklanych, jak i do metalowych puszek i słoików. Nalewarki działają z efektywnością od 3 000 do 90 000 pojemników na godzinę w zależności od poszczególnego modelu.

Maszyny rozlewnicze, takie jak nalewarki i dozownice zazwyczaj są wyposażeniem kompleksowych monobloków. Po za tym monobloki składają się także z takich akcesoriów jak płuczki oraz zamykarki, przez co są w stanie wykonać proces nalewu od początku do końca. Trójblok MASTER CAN TRONIC to automatyczna maszyna stworzona do rozlewu napojów gazowanych i niegazowanych w jakiegokolwiek typu puszki. Wyposażony został w innowacyjne zawory, które eliminują natlenienie się końcowego produktu. Tryb pracy trójbloku umożliwia zupełną penetrację zaworu dozującego w głąb opakowania, poprzez co rozdzielany płyn jest wolny od szkodliwych bakterii.

Następną maszyną rozlewniczą stosowaną dziś przez sporą liczbę producentów przetworów warzywnych i owocowych jest dozownica tłokowa. Bardzo łatwo dawkuje takie przetwory jak ketchup, majonez lub marmolady gwarantując najwyższe standardy bezpieczeństwa jak i kontroli jakości. Dozownice mogą dozować produkty o różnej konsystencji i temperaturze ( na ciepło i na zimno). Są urządzeniami o dużej wszechstronności i jeszcze większej produktywności. Marka CFT, jako jeden z najbardziej cenionych producentów dozownic produkuje także takie urządzenia jak dozownice teleskopowe, dozownice kieszeniowe, dozownice grawitacyjne, a także dozownice próżniowe.

Fascynacja innowacyjnymi maszynami rozlewniczymi rośnie. Dzisiaj w Polsce dużo fabryk korzysta z maszyn unowocześniających produkcję. Dobrze jest pamiętać, że maszyny rozlewnicze zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa procesów, co odzwierciedla następnie jakość dostarczanych przez Państwa produktów.

Jako kontrahent takich firm jak PE LABELLERS i CFT promujemy nowatorskie rozwiązania w obszarze całkowitych linii rozlewniczych. Możemy zaopatrzyć każdy zakład produkcyjny w podstawowe maszyny do pakowania i rozlewu Zabiegamy o lepszą przyszłość dużej liczby krajowych przedsiębiorstw.

Szczegółowe informacje o nas i o naszej ofercie znajdą Państwo na naszej stronie www: maszyny pakujące.

Strona używa cookies
Ok