prawnik toruń skuteczny adwokat kancelaria adwokacka przedawnione długi
Adwokat radzi – nie spłacaj przedawnionych długów
29 kwietnia, 2017
Wideofilmowanie - Kamerzysta weselny - Kamerzysta ślubny - Filmowanie wesel
Wideofilmowanie ślubów
18 maja, 2017

Bezalkoholowe wesele tylko z dobrym dj-em

dj bydgoszcz dj na wesele dj na imprezy w bydgoszczy

Zabawa weselna jest wyróżniającą się zabawą rodzinną, jaka powinna na zawsze pozostać w pamięci wszystkich zaproszonych osób. Doskonale by było w sytuacji, jeżeliby przywodziła naturalnie ciepłe refleksje. Każda Młoda Para marzy o idealnym, eleganckim oraz porywającym weselu. A więc takim, na którym wszyscy będą bardzo dobrze się bawić z zachowaniem kultury oraz smakiem do ostatnich minut imprezy.

Bezalkoholowe wesele i zabawa do białego rana

Aktualnie w każdej chwili oglądamy reklamy w tv rozpowszechniające napoje wysokoprocentowe, produkty tytoniowe oraz inne używki, m. in. kawę. Nierzadko niedojrzałe osoby szykując wesele planują zaspokoić wszystkich, zaś jedyną drogą okazuje się być alkohol. Gdy pijemy robimy to, na co nigdy byśmy się na trzeźwo nie zdecydowali i nie dokuczają nam już nieprzychylne aluzje teściowej, wrzask najmłodszych gości i aromat niedopałków przemieszczający się nad nimi (pomimo że osobiście w ogóle nie palimy). Dj na wesele, wymyślne potrawy, rozmaitego charakteru zabawy i miła atmosfera – to wszystko w sumie wystarczy. Abstynencja na wymienionych uroczystościach zdarza się nadzwyczaj rzadko, ale od jakiegoś czasu wiele małżeństw zaczęło propagować powyższy zwyczaj. Dlaczego? – ze względu na niepełnoletnie dzieci, jakie po prostu nie mogą podpatrywać krewnych pod wpływem wytrawnych trunków, natomiast z drugiej strony – jest to przejaw mądrości oraz odpowiedzialności.

Mnóstwo osób, bynajmniej nie tylko należących do Kościoła rzymskokatolickiego, jest zdania: „świetna uroczystość w ogóle nie zależy od liczby wypitego alkoholu” bądź „wcale nie potrzeba napojów alkoholowych, aby znakomicie ucztować”. W przypadku przyjęć weselnych jest to o tyle nietypowe, ponieważ w Polsce takie okazje od zawsze były bogato zakrapiane. Małżeństwa, które zdecydowały się obecnie na wesele bezalkoholowe często słyszały niemiłe aluzje, rezygnację z uczestnictwa w imprezie lub wyrażenia „Wesele bez alkoholu? Hahaha”. O ile wynajęcie biegłego wodzireja na wesele wcale nie jest niczym niespotykanym, to deficyt napojów z alkoholem – jak najbardziej.

Obowiązki wodzireja na weselu bez żadnych trunków

Dobre przyjęcie to kompetentny DJ na wesele z Bydgoszczy oraz ścieżka dźwiękowa dobrana do gustów przybyłych gości. To akurat on wymyśla scenariusz imprezy i wymyśla najprzeróżniejsze rozrywki. Na weselu bez napojów wyskokowych jest wręcz niezastąpiony. Cieszący się popularnością DJ to gwarancja znakomitej imprezy chociażby przez trzy dni (wraz z poprawinami). Jakie są jego nadrzędne obowiązki? Poza tym, iż jest odpowiedzialny za dobór muzyki, to dowolne widowisko powinno koniecznie być przez niego dosyć wcześnie deklarowane oraz pociągnięte. Każdy przybyły gość ma się świetnie bawić, choćby ten szczególnie ostrożny. Praca wodzireja rozpoczyna się powszechnie od wyznaczenia zaproszonym osobom ich siedzeń, a później – razem z innymi zdarzeniami – wspólnie śpiewa z uczestnikami, tłumaczy im ruchy podczas tańca, pokazuje różnego rodzaju animacje. Wszystko to robi w sposób komediowy, jednakże nie krępujący. DJ-wodzirej musi obowiązkowo być „duszą towarzystwa”, przede wszystkim na ucztach bez alkoholu. Trzeźwi nowożeńcy, krewni i znajomi dużo więcej wymagają i to przez długi okres w przyrównaniu do tych, którzy już na samym wstępie wydarzenia są pod wpływem napojów wysokoprocentowych.

DJ na wszystkie okazje

Bez napojów wysokoprocentowych ma szansę funkcjonować sporo innych zabaw, np. wieczory panieńskie imieniny, rocznice ożenku. Zamiast tracić sporo pieniędzy na czysty alkohol, czerwone wino i szampana, powinniśmy wykazać się cokolwiek lepszą kreatywnością. Wieczór kawalerski w niektórych przypadkach może trwać nawet dwa lub trzy dni, zaś podczas gry Panna Młoda jest przygotowywana do pełnienia roli cudownej małżonki. Taka sytuacja dotyczy wieczorów kawalerskich, w czasie jakich nie powinny imprezować roznegliżowane tancerki. Uroczystości i wyjścia bez alkoholu są znakomitą alternatywą przede wszystkim dla tych odbywających się w standardowym stylu. Często Panowie opowiadają, że pragną bawić się dobrze na imprezie, zaś nie tylko następnego dnia chwalić się kolegom ile maksymalnie udało im się wypić. Alkohol służy szczególnie do tego, by „zasłaniać” istotne sprawy, m. in. brak przeżywania radości z imprezy, przywiązania do rodziny (ewentualnie generalnie relacji społecznych) lub negatywnego percypowania obcej kultury. Często ludzie absolutnie nie chcą się pobierać, bo nie mają zasobów finansowych na odpowiednią ilość alkoholu oraz właściwie nie odkrywają głębszego celu owego wydarzenia. Absolutnie nie chodzi tutaj rzeczywiście jedynie o napoje wysokoprocentowe, bowiem kosztów związanych z ceremonią w Kościele oraz weselem jest znacznie więcej.

Zaślubiny, sylwester oraz inne domowe zdarzenia bez żadnych trunków nie różnią się praktycznie niczym od takich klasycznych. W wytyczonym miejscu gra wzięty DJ, na twarzy uczestników imprezy dominują uśmiechy, Młoda Para cudownie tańczy w chmurach, matka i ojciec jednej i drugiej strony siedzą przejęci. W zasadzie nie ma otumaniającego alkoholu, przez który bardzo często te ciepłe chwile uciekają w niepamięć i zastępuje je wściekłość, brak wrażliwości, podłość oraz potyczki zaproszonych gości.

Strona używa cookies
Ok