Kursy bezpiecznej jazdy - Jazda defensywna - Prawo jazdy
Podstawowe założenia idei jazdy defensywnej
2 marca, 2010
Okna PCV - Producent okien PCV - Okna pasywne - Okna Benmar
Energooszczędne okna w Twoim domu
19 marca, 2013

Przygotowanie urodzin dla dzieci to nie lada wyzwanie. Myślimy, że nasze dzieci nie są wymagające, aczkolwiek w kwestii swojej imprezy urodzinowej są przeważnie niezwykle stanowcze. Niebanalne pomysły są na wagę złota, tak jak interesujące zabawy i grupka koleżanek i kolegów, z którymi jubilat spędzi ten niesamowity dzień w roku. Rodzice mogą wybrać, czy zrobić urodziny dla dzieci w sali zabaw, czy u siebie w domu. Dobrym pomysłem jest również zrobienie przyjęcia w popularnej restauracji, gdzie animatorzy zadbają o rozbawienie dzieci. W sieci roi się od rozmaitych pomysłów na urodzinowe aranżacje, kolorowe torty, czy pasjonujące zabawy. Dziś możesz przy niewielkich kosztach zorganizować dla swojego malucha urodziny, o których długo nie zapomni. Jeżeli urodziny Twojego dziecka zbliżają się dużymi krokami, a Ty wciąż nie wiesz co wymyślić, przeczytaj nasz poradnik po urodzinowych rozrywkach. Przedstawiamy najlepsze urodzinowe rozwiązania i najnowsze trendy dla rodziców.

Pomysły na urodziny dla dzieci w domu

Możliwości na zrealizowanie urodzin dla Twojego malucha w domu są potężne. Wystarczy szczypta wyobraźni, trochę czasu i para rąk do pracy. Dziś urodziny dla dzieci możesz zorganizować samodzielnie, gdyż wiele sklepów sprzedaje gotowe produkty. W sieci odkryjesz ogromną liczbę pomysłów na kolorowe ozdoby do domu, słodkie potrawy dla dzieci i niczym nieograniczone zabawy. Ale przejdźmy do konkretów. Pomyśl co Twoje dziecko uwielbia najbardziej. Czy pasjonuje się historią? Czy chciałoby zostać astronautą czy modelką?A może uwielbia spędzać czas w kinie? Dopasowanie motywu przewodniego urodzin do zainteresowań Twojej pociechy to pierwszy krok do sukcesu. Zorganizuj zabawy pod względem zainteresowań Twojego dziecka i zrób fajne nagrody. W końcu każdy uwielbia małe prezenty. Pomyśl jak zaaranżować stolik dla gości i jakie potrawy przygotować. W popularnych sklepach z artykułami papierniczymi znajdziesz kolorowe kubki, talerzyki i serwetki, które po zakończonym przyjęciu możesz wyrzucić, oszczędzając dużo czasu na myciu naczyń. Poszukaj w swojej okolicy sklepu oferującego wypożyczenie kostiumów, lub uszyj sama kilka ciuszków, w których dzieci poczują się jak w bajce. A co z zdobieniem domu? Jeżeli masz możliwość kupienia kartonów, jesteś w stanie błyskawicznie stworzyć zamek dla księżniczek, lub samochód dla małych rajdowców. Nie zapominaj, że przygotowanie dekoracji zajmuje trochę czasu, dlatego też w miarę możliwości nie odkładaj wszystkiego na ostatni moment. Organizacja urodzin dla dziecka w domu to mniej kosztowna opcja. Jeżeli jednak Twoje możliwości finansowe są większe i nie starczy Ci czasu by zorganizować przyjęcie urodzinowe dla dzieci w domu, sala zabaw jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem.

Sala zabaw – mnóstwo atrakcji w jednym miejscu.

W większości sal zabaw zamontowana została konstrukcja, w której dzieci mogą znaleźć takie atrakcje jak baseny z kulkami, huśtawki, korytarze do wspinaczki, czy mini strzelnice. Każda sala zabaw oferuje także tematyczne sale urodzinowe, z możliwością wyboru tej, która najbardziej odpowiada do zainteresowań dziecka. Dużym walorem zrobienia urodzin dla dziecka w sali zabaw jest fakt, że w tym czasie rodzice mogą zrelaksować się, lub zająć się swoimi obowiązkami. W sali zabaw pracują animatorzy, którzy gwarantują maluchom miłe spędzenie czasu i bezpieczeństwo. Opracowują oni plan przyjęcia urodzinowego, który jest dokładnie omawiany z Klientem. Podczas imprez urodzinowej przeprowadzają wszelkie zabawy i bacznie obserwują zgromadzone w sali dzieci. Przeważnie każda sala zabaw posiada kawiarnię, lub mini restaurację, serwującą smaczne posiłki dla najmłodszych. Jeżeli nie na jej powierzchni nie znajduje się kuchnia, w takiej sytuacji oferuje catering z zaprzyjaźnionej firmy. Robiąc urodziny dla dzieci w sali zabaw masz gwarancję kompletnej i profesjonalnej obsługi przyjęcia. Takie ośrodki gwarantują wysokie standardy higieny i bezpieczeństwa, dlatego też nie musisz się martwić o swoje dziecko i jego gości.

Przykładowe zabawy urodzinowe

Propozycji zabaw urodzinowych jest mnóstwo. Możesz skorzystać z tradycyjnych atrakcji, takich jak chowany i ganiany, lub ożywić nie co przyjęcie, przygotowując pokaz mody dla małych modelek, lub morską wyprawę dla chłopców. Wszystko zależne jest od tego, co Twoje dziecko lubi najbardziej. Jeżeli Twoja córka lubi oglądać bajki o królewnach, przygotuj dla niej imprezę taneczną w sali balowej. Dziewczynki i chłopcy mogą przebrać się w przebrania rodem z średniowiecza, które dla nich wypożyczysz lub uszyjesz. Używając kartonu, lub zdobiąc wnętrze swojego mieszkania, stwórz salę balową na miarę królewskich zamków. Wskaż dzieciom jak tańczyć i po prostu puść wybrane utwory. Dzieci na pewno sobie poradzą. Możesz także zorganizować
poszukiwania utraconego pantofelka, na podstawie zabawy ciepło\zimno.

Dla chłopców najlepszym rozwiązaniem jest zorganizowanie zabawy z gatunku Piraci z Karaibów. Stwórz legendarną historię i wydrukuj dla każdego maluchów sekretną mapę. Schowaj skarb w własnym ogródku, domu, czy w lesie. Możesz zorganizować zabawę w podchody, w trakcie których maluchy będą wykonywać kolejne zadania, pomagające im w dotarciu do celu. Dla nie co starszych dzieci przygotuj zabawę w geocaching. Musisz tylko schować gdzieś konkretny przedmiot i wpisać jego współrzędne na urządzeniu gps. Urządzenie poprowadzi dzieci do celu, a one spędzą aktywnie znaczną część dnia. Dobrym pomysłem jest również wieczór magiczny, podczas którego maluchy nauczą się kilku karcianych sztuczek.

Zdecydowałaś się już co jest dla Ciebie najkorzystniejsze – impreza urodzinowa w domu, czy sala zabaw? Miej zawsze na uwadze, że przy wyborze liczy się zadowolenie Twojego dziecka. Jeśli odpowiednio zaplanujesz jego urodziny, nie będzie miało znaczenia czy zorganizowane są one w mieszkaniu, czy w fachowej sali zabaw.

Jeśli jednak lepszą opcją jest dla Ciebie sala zabaw, zapraszamy na stronę internetową sali zabaw w Poznaniu. Od kilku lat realizujemy urodziny dla dzieci w różnym wieku. Gwarantujemy fachową opiekę, wspaniałe rozrywki i zdrowe posiłki. Gwarantujemy, że Twoje dziecko wyjdzie od nas uśmiechnięte!

Aby przejść na naszą stronę kliknij znajdujący się obok odnośnik: urodziny dla dzieci.

Strona używa cookies
Ok