Pompy ciepła Toruń - Pompy ciepła ceny - Pompy ciepła serwis i montaż
Ekologiczne i wydajne pompy ciepła
24 sierpnia, 2016
Nowoczesne implanty stomatologiczne w służbie estetyki
25 sierpnia, 2016

Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się – ze wszystkich sił – tego, czego pragnie

Paulo Coelho

Sposób na urodziny, które zapadną głęboko w pamięć

Kiedy poszukujesz niekonwencjonalnie zorganizowanej imprezy dla Twojego malucha, możesz zaufać naszemu wieloletniemu doświadczeniu i oddaniu pracy dla najmłodszych. Na klasycznych spotkaniach, w jakich biorą udział osoby dorosłe, dzieci bawią się przez pierwszych chwilę chwil. Później przychodzi moment na trudne pytania, które raz po raz sypią się jak z rękawa: „A kiedy pojedziemy do domu?”, „Długo jeszcze?”, „Mogę już iść?”. Być prawdopodobnie często słyszymy to od własnego dziecka, które było zaproszone przez kolegę lub koleżankę. Nie zamierzamy opuszczać za szybko imprezy, gdyż „nie wypada”. Co w takiej sytuacji zrobić? Doskonałym sposobem jest wynajęcie animatora czasu wolnego. Powinien mieć wykształcenie pedagogiczne, odpowiedni kurs i gotowość do pracy z kilkulatkami. Rekrutujemy tylko więc animatorów, w towarzystwie których dzieci czują się bezpiecznie oraz przyjemnie spędzają każdą chwilę. Proponujemy Państwu zatem różne rodzaje dziecięcych event’ów zapewniające rewelacyjną frajdę, w trakcie której ani solenizant, ani jego goście nie będą mieli chwili na monotonię. Trzeba wspomnieć o konsultacji z nami w sprawie zestawu głównych dań oraz przekąsek: ma być ono zwyczajowe czy specjalne, np. w przypadku alergii?

Tematyka uniwersalna, czyli Smerfy, czarodziejki i kowboje

Scenariusz imprezy rodzaju uniwersalnego nie posiada jakichkolwiek precyzyjnych wyznaczników, za wyjątkiem – wciągania wszystkich gości w niezwykłe formy zabawy. {Rzetelnie wyszkolona grupa animatorów jest w stanie dopasować projekt tak, aby był odpowiedni dla wieku, nastroju oraz oczekiwań wszystkich bawiących się. Animatorzy potrafią płynnie przechodzić z jednego tematu w drugi nie tracąc jednocześnie oglądu całości. {Oto kilka możliwości: Kraina Smerfów, Piraci, Dziki Zachód, Sport (z wręczeniem medali i dyplomów).
Takie wątki wydają się funkcjonować jako banalne, ponieważ np. bajeczkę „Smerfy” zna praktycznie każde dziecko. Nasz zespół działa w zaczarowany sposób, iż uroczystość posiada unikalny charakter, zaś gry nie powtarzają się. Humor, właściwa oprawa, misternie przystrojony tort urodzinowy i mnóstwo najrozmaitszych pomysłów – to jest to na co czeka jubilat. Naszym zamiarem jest spowodowanie uśmiechu na jego twarzy, wszystkich zaproszonych i samych rodziców, a także sprawienie, aby ten ważny dzień nie odszedł w niepamięć.

„A ja chcę, żeby niektórzy byli w piżamach, a inni przebrani za elfy! A cała sala ma być w świecące gwiazdki, a tort…

Czasami nasz szkrab zrywa się z rana na niewiele dni przed swoimi urodzinami i przeżywa tysiąc pomysłów na minutę. Zasypuje nas nimi, nim jeszcze nadążymy zjeść śniadanie, i zdają się one zupełnie do siebie nie pasować. W takim przypadku nie ma powodu typować jakiegokolwiek typowego motywu, który będzie przewijał się przez całe urodziny. Dajmy puścić wodze fantazji i swemu dziecku, i sobie samym. Przypadkowo z tej „burzy umysłów” zaistnieje naprawdę coś zaskakującego. Resztę można pozostawić nam!
Jeśli zatem chodzi o zabawy mające ogólną ideę, to przy powstaniu takich okoliczności można tematykę uroczystości dobrać z naszej oferty lub zostanie ona w jedyny w swoim rodzaju sposób opracowana oraz dopięta na ostatni guzik zgodnie z fantazją jubilata. Istnieje możliwość urządzenia kameralnego spotkania, jeśli liczba uczestników jest względnie niewielka. Koncentrujemy całą swoją uwagę na tym, która sala zabaw optymalnie spełni swoją rolę, w jaki sposób powinna być wyposażona i czy będzie w niej wystarczająco dużo miejsca.

Jeśli dziecko posiada niepełnosprawność…

Koordynacja urodzin dla niepełnosprawnego dziecka bywa trudna oraz pracochłonne. Albowiem jak dopasować kompletny plan, rozrywki i pracownię, by mógł z nich czerpać solenizant a także wszystkie dzieci, które takiej trudności nie mają? Bądź inaczej – któreś spośród zaproszonych kilkulatków ma dysfunkcję? Rozwiązaniem jest powierzenie w odpowiednie ręce, mianowicie fachowcom, zrobienia całej uroczystości. Zdarza się, że przeciwności pojawiają się już podczas wczesnych posunięć związanych z wydarzeniem. Gorzej jest, kiedy dzieje się to już trakcie…Wtedy niełatwo opanować zaistniały w parę minut bałagan. Wszelakich korekt należy dokonać wraz ze konsultantami co najmniej 2 tygodnie przed planowaną uroczystością. Drobne modyfikacje w modelach gier są dokonywane na miejscu przez animatorów. Może nim być w tym przypadku osoba, która naprawdę potrafi postępować z dziećmi potrzebującymi innej uwagi. Przede wszystkim typy gier muszą być takie, ażeby nikt nie czuł się zostawiony samemu sobie. Urodziny mają być szczęśliwe, a nie ponure. Nasza kadra posiada doświadczenie w wymyślaniu tego typu harmonogramów tego ważnego dnia dla dzieci posiadających różnego rodzaju dysfunkcje, które dopasowywane są do ich predyspozycji. Wchodząc na naszą stronę poznasz naszą pełną ofertę: sala zabaw Poznań.

Strona używa cookies
Ok