Tabletki odchudzające – moc natury w niewielkiej kapsułce.
5 lipca, 2016
Specjalistyczne tłumaczenia języka niemieckiego
16 lipca, 2016

Przedsiębiorstwo IT2 to profesjonalny i przetestowany przez wielu Klientów dostawca innowacyjnych systemów chłodniczych. Przez 8 lat aktywności bardzo rozwinęliśmy naszą działalność i dziś świadczymy profesjonalne i kompletne usługi związane z chłodnictwem i klimatyzacją. Najczęściej naszymi Odbiorcami zostają zakłady przemysłowe, placówki handlowe oraz restauracje, zatem miejsca w których występuje konieczność chłodzenia w procesie technologicznym. Oferujemy instalację wydajnych układów chłodniczych, komór mroźniczych i systemów klimatyzacji. Korzystamy z urządzeń popularnych producentów, które są bardzo skuteczne i gwarantują komfort obsługi i wysoką efektywność energetyczną. Funkcjonujemy nie tylko regionalnie, lecz staramy się współpracować z Klientami na obszarze całego kraju. Proponowane przez nas rozwiązania w zakresie chłodnictwa charakteryzują się innowacyjną zabudową, niskimi kosztami zużycia energii i łatwością w obsłudze. Chłodnictwo to nasza specjalność.

Chłodnictwo – oferta

Chłodzenie spełnia bardzo ważną rolę w rozmaitych sektorach przemysłu. Zapewnia bezpieczeństwo przerabiania i przechowywania żywności i znacznie przedłuża żywotność produktów. Współczesne układy chłodnicze wykorzystywane są w wielu zakładach produkcyjnych i miejscach takich jak restauracje czy markety spożywcze. To dzięki fachowym urządzeniom chłodniczym mamy możliwość nabywać wyroby o najlepszej jakości. Firma IT2, troszcząc się o swoich kontrahentów biznesowych, dostarcza kompletne i fachowe układy chłodnicze, które wspomagają wszelakie procesy technologiczne.

Zapewniamy dostawę, instalację i serwis urządzeń z zakresu chłodnictwa. Proponowane przez nas urządzenia gwarantują oszczędne zużycie energii i odpowiednie warunki instalacji. Funkcja odzysku ciepła ogranicza straty ciepła i pozwala na skuteczniejsze wykorzystanie energii zgromadzonej w powietrzu. Montowane przez nas układy chłodnicze są kompaktowe w porównaniu do pozostałych, dawnych rozwiązań z zakresu chłodnictwa. Chodzą w bardzo cichym trybie i sterowane są przy pomocy łatwych w obsłudze programatorów Długoletnie doświadczenie w instalacji systemów chłodniczych pozwala nam na odpowiednie zaplanowanie instalacji i wybór najlepszych urządzeń dla potrzeb Odbiorców. Współdziałając z wieloma producentami technologii chłodniczych możemy zaoferowań naszym Klientom ogromny wybór wewnętrznych,jak oraz zewnętrznych jednostek chłodnictwa i klimatyzacji.

Do tej pory projektowaliśmy bardzo zróżnicowane systemy chłodnicze w miejscach takich jak supermarkety spożywcze, stacje benzynowe, restauracje i delikatesy mięsne. Wciąż dbamy o to, aby idealnie dopasować typy urządzeń do potrzeb Klientów, w celu zapewnienia wysokiej skuteczności energetycznej. Tworzone przez nas systemy mogą zawierać takie urządzenia jak: regały, lady oraz szafy chłodnicze, komory mroźnicze, klimatyzacje, układy pozyskiwania ciepła, urządzenia wytwarzające lód albo schładzające wodę. Zapewniamy doskonałą jakość i profesjonalne wsparcie na każdym szczeblu współpracy.

Profesjonalne systemy klimatyzacji

Obok chłodnictwa firma IT2 specjalizuje się również w instalacji specjalistycznych układów klimatyzacji. Z naszej kompleksowej oferty przeważnie korzystają Klienci indywidualni, oraz właściciele lokali handlowych, takich jak sklepy spożywcze lub restauracje. Klimatyzacja gwarantuje nie tylko komfort w słoneczne dni, lecz także produkcję ciepła w okresie jesienno – zimowym. Konstruując specjalistyczne układy klimatyzacji korzystamy z niezawodnych urządzeń znakomitej jakości takich producentów jak LG, Panasonic, Fuji czy Indesit. Proponowana przez nas klimatyzacja to nowoczesna technologia o znakomitej efektywności energetycznej. Jest prosta w obsłudze, eksploatacji i pozytywnie wpływa na samopoczucie w domu jak i w miejscu pracy. Kolejnym plusem jest ergonomiczność pracy urządzenia, które jest wyjątkowo ciche i niewielkie.

Serwis systemów chłodniczych

Naszym Klientom gwarantujemy kompetentne usługi serwisowe powiązane z renowacją i konserwacją urządzeń chłodniczych. Nasi specjaliści dostępni są 24 godziny na dobę, przez co serwis realizowany jest w ekspresowym tempie, w celu zapewnienia wygody korzystania z naszych układów Niezwłoczne usługi serwisowe proponujemy naszym Klientom z Warszawy oraz Krakowa. W ramach serwisu chłodnictwa gwarantujemy renowację i konserwację urządzeń chłodniczych, likwidowanie awarii, jak i aktualne przeglądy instalacji chłodniczych. Świadczymy także usługę assistance, która polega na całorocznej ochronie serwisowej i skierowana jest do Klientów, którzy podpisali z nami umowę serwisową. W każdym przypadku nasi inżynierowie natychmiast i efektywnie naprawią i zregenerują Państwa urządzenia chłodnicze i klimatyzacje.

W branży chłodnictwa jesteśmy firmą numer 1. Każdego roku realizujemy kilka tysięcy zamówień, co sprawia, że jesteśmy w stanie poradzić sobie z montażem nawet najtrudniejszych układów chłodnictwa na obszarze Polski. Na rynku zaistnieliśmy jako serwis urządzeń chłodniczych. Satysfakcja Klientów, pasja i zaangażowanie w pracy pozwoliło sukcesywnie rozwinąć naszą działalność. Dla nas najbardziej istotny jest profesjonalizm całościowa znajomość branży chłodnictwa i wysoki standard obsługi Klientów. Przedsiębiorstwo IT2 zaprojektuje, przetransportuje i zamontuje fachowy system chłodniczy w Twoim sklepie. Jesteśmy bezbłędni, a każdego Klienta traktujemy z największym szacunkiem. Gwarantujemy nowoczesne i funkcjonalne urządzenia chłodnicze, które ucieleśniają wszelkie wymagania naszych Klientów. Serdecznie zapraszamy do naszych agencji w Warszawie i Krakowie!

Strona używa cookies
Ok