strzyżenie na gorąco gorące nożyczki Fryzjer Górny Studio fryzur Toruń
Gorące nożyczki, czyli strzyżenie na gorąco
2 kwietnia, 2017
grafik toruń ulotki reklamowe agencja reklamowa
Trendy w projektowaniu stron www
7 kwietnia, 2017

Jaki ekran LED wybrać? Wielkość, jasność i jakość

wynajem ekranów LED obsługa imprez masowych telebimy wynajem

Wyświetlacze diodowe od kilku lat są niezmiennym komponentem mieszczańskiej anatomii. Miejsca, w których są postawione, nabierają kompletnie innego charakteru. Są chętniej oglądane, zaś treści promocyjne w szybszym tempie są zapamiętywane przez potencjalnych Odbiorców. Metoda LED nie ulega wątpliwości ma sporo plusów, jednakże krótko mówiąc nie należy do najtańszych. Warunki klimatyczne nie działają w jakikolwiek sposób na intensywność telebimu, ani na metodę emitowania przez niego poszczególnych obrazów. Niektóre są istotnie bardzo jasne, że można się im przyglądać z odległości co najmniej kilkunastu metrów. Również nasłonecznienie absolutnie nie stanowi poważniejszego kłopotu – treści promocyjne są świetnie widoczne. Dzięki wykorzystaniu ochrony IP 65 ekrany LED świetnie działają podczas śnieżycy, gradu czy nawałnicy. Dziś są stosowane jako fundamentalny środek na potrzeby przekazywania różnych informacji, np. reklam, kursów walut lub efektów sportowych. Jako praktyczne narzędzie marketingowe ekrany LED stały się wręcz niezastąpione.

Jaki wybrać telebim?

Reklama jest dźwignią handlu – to sprawa oczywista. By powiększyć sprzedaż, m. in. poszerzyć grono solidnych Konsumentów oraz zwabić nowych, powinniśmy bezwarunkowo wybrać sposób reklamy. Marki, które mogą stracić większą ilość pieniędzy, będą układały spoty marketingowe na szerokich telebimach bądź rekomendować swoje towary w telewizji. W jaki sposób naprawdę kształtuje się kwestia z telebimami? Czy wynajem ekranów jest istotnie taki dogodny? Jak ma się kwestia z ekranami diodowymi z perspektywy technicznej? Jak sprawić, żeby po dłuższym czasie (m in. po paru latach) świecił jak nowy? W sumie nie można pokrótce odpowiedzieć na wszystkie pytania, ponieważ niektóre sprawy znają głównie osoby bardzo dobrze znające branżę.

Planując zakup albo podnajem telebimów, powinniśmy spojrzeć na kilka podstawowych rzeczy, jakie mają znaczny wpływ na jego działanie po długim okresie. Wcale nie chodzi tylko o stawkę oraz jakość, na które na początku zwracają uwagę odbiorcy.

Jakość diod, z których został wytworzony telebim

Wyżej wymieniony parametr przesądza o żywotności ekranu LED, jego intensywności i… wartości. Wyświetlacze diodowe niewiarygodnie tanie są przeważnie skonstruowane z chińskich diod, które mają niezwykle niską intensywność i potrafią sprawiać sporo problemów w trakcie napraw. Prócz tego częstokroć widać przebarwienia ekranu, które są po prostu odmiennością temperatur, która dokonuje się w diodach o bogatych barwach. O wiele bardziej przychodowy jest dzisiaj wynajem ekranów LED, które są konstruowane w Tajwanie. Nie oszukujmy się jednak – najatrakcyjniejsze telebimy są produkowane w Stanach Zjednoczonych i Japonii.

Strategia mocowania pojedynczych diod

Ważne jest to, czy są nakładane ręcznie czy mechanicznie. Jeśli chodzi o diody instalowane ręcznie, trzeba brać pod uwagę to, że indywidualne diody mają szansę ulec awarii oraz będą słabnąć. W efekcie na ekranie będą widoczne czarne punkciki, a renowacja również nie kwalifikuje się do najprzyjemniejszych. Diody mocowane mechanicznie mówiąc w skrócie nie sprawią nam owych kłopotów.

Wyrazistość ekranu LED

Nie może być zależna od czynników zewnętrznych, przykładowo temperatury powietrza albo światła. Jasność rzędu 5.000-7.000 cd jest na tyle dobra, by móc pokazywać treści reklamowe w jakichkolwiek warunkach, choćby w czasie silnych śniegów.

Oprogramowanie do ekranu LED

Trzeba bezwzględnie zerknąć na oprogramowanie, za pomocą którego będziemy mieli szansę wnosić poprawki na ekranie LED, a dokładniej emitować kolejne informacje, dobierać je w wybranej sekwencji itp. Bardzo dobrze by było, gdyby telebimem można było zawiadywać na odległość (więc przez Internet). Jednym spośród najlepszych programów jest niewątpliwie Screen Show firmy Revolution-Tech. Mamy możliwość za jego pomocą aranżować faktycznie rozbudowane połączenia materiałów promocyjnych, a taka możliwość zarówno dla firmy podnajmującej ekran LED, jak również dla oferenta, jest niesamowicie istotne.

Kupić ekran LED czy lepiej go wynająć?

Całokształt zależy od tego, w jakiej lokalizacji będzie wystawiony, jakie będzie mieć gabaryty i marki. W przypadku kiedy zainwestujemy w chiński telebim, to bez wątpienia musimy mieć na względzie to, iż będzie wymagać wielu reperacji, natomiast w przyszłości – dużych kosztów. Ekran LED posiada prawdziwą przewagę nad standardowymi wewnętrznymi nośnikami reklamy, np. billboardami. Inna jest po prostu percepcja obrazu. Kupujący ogromnie kierują uwagę na energiczne obrazy, które interesują analogicznie jak obrazy w kinie. Dla pewnych osób stawka wynajęcia telebimu będzie z pewnością stawką zaporową, a na wzniesienie telebimu należy posiadać określone pozwolenie (w ogóle nie możemy postawić przedstawionego dużego obiektu „obojętnie gdzie”). Trzeba wspomnieć, że ekrany LED nie mogą być instalowane prostopadle do ulicy, bowiem oślepiają swoją jasnością kierowców – są w takiej sytuacji rozpatrywane trochę jak zagrożenie. Należałoby jednak nabyć lub wydzierżawić właściwej jakości telebim, bo Odbiorcy w opisanym przypadku lepiej pamiętają treści promocyjne. A firmy dużo lepiej płacą za emisję materiałów, gdyż przedkłada się to na sprzedaż.

Jeśli jesteś zaciekawiony przedstawioną metodą reklamy, wejdź w odsyłacz znajdujący się w tym miejscu – Wynajem ekranów

Strona używa cookies
Ok