prawnik toruń adwokat toruń odzyskiwanie alimentów na dziecko
Dobry prawnik pomoże odzyskać alimenty
16 kwietnia, 2017
biuro rachunkowe toruń księgowość prowadzenie ewidencji
Czy praca w księgowości się opłaca?
17 kwietnia, 2017

Nowoczesne telebimy na imprezy masowe

wynajem telebimu cena telebimy wynajem telebim

Masowa impreza nie może obyć się dzisiaj bez telebimu

Dzisiaj każda poważniejsza impreza musi koniecznie posiadać odpowiednią oprawę wizyjną i akustyczną. Tam, w których najważniejsze są: przekaz telewizyjny, muzyka oraz światło, koniecznie należy umieścić praktyczne – oraz absolutnie solidne – wyposażenie transmisyjne. Branża rozrywkowa jest specjalizacją niesłychanie ciężką, gdyż każdy indywidualny recital albo przedsięwzięcie sportowe powinno koniecznie spełnić oczekiwania większości widzów. Za każdym razem wyczekują oni na dobre przedstawienie bez uciążliwych zakłóceń.

Telebimy to aktualnie wysoce zaawansowane oraz bezawaryjne urządzenia, dzięki którym mamy szansę podczas imprezy grupowej pokazywać różnorakie materiały, m. in. treści reklamowe sponsorów. Tego typu wyświetlacze ledowe używa się jako oprawę zdarzeń komercyjnych, przed albo po pokazach mody, debatach oraz koncertach. Bardzo często można je zaobserwować w supermarketach, na wernisażach oraz obiektach sportowych. Mają możliwość sprawować funkcję nadrzędną (dokładnie jak na koncertach) lub jako tło (m. in. w wypadku meczy hokeja na lodzie). Odmiennym trikiem na użytkowanie telebimów jest rozmieszczenie ich w przestrzeni wielkomiejskiej do pokazywania treści promocyjnych czy codziennych informacji, np. warunków meteorologicznych.

Warto jasno powiedzieć, że w zasadzie nie trzeba wkładać firmowych funduszy w tak cenny „instrument reklamowy”. Nierzadko nawet ogromne korporacje korzystają z wynajmu telebimów, ponieważ – niejako w pakiecie – zyskują ekipę techniczną, m. in. do rozlokowania wszystkich podzespołów przed wydarzeniem bądź jego usunięcie szybko po nim. Dzięki przenośnej konstrukcji wyświetlacze ledowe mamy możliwość w bezproblemowy sposób przetransportować w takie miejsca, w których są akurat potrzebne. Spora liczba placówek, jakie profesjonalnie zajmują się instalacją ekranów LED, są w stanie przeprowadzić tę czynność w niemalże godzinę. Można jeszcze łatwo ustawić kąt nachylenia wyświetlacza, a także kręcić nim dokoła własnej podstawy.

Na jakie wydarzenia można wynająć telebim?

Telebim do wynajęcia – bo w taki sposób nierzadko na wielu stronach internetowych określa się ekrany ledowe, które wypożyczają przeróżne przedsiębiorstwa – znakomicie spełnią oczekiwania na zebraniach. Częstokroć komunikat nie może dotrzeć do wszystkich zebranych (nierealne jest zebranie ich w określonym rejonie), natomiast ekrany ledowe skutecznie likwidują wspomniany dylemat. Co więcej wszyscy odbiorcy mają szansę aktywnie brać udział w konferencji, czyli na żywo zadawać pytania.

Koncerty i imprezy na łonie natury, m. in. gale, to dodatkowe widowiska, na których muszą obowiązkowo stać wyświetlacze diodowe. Transmisja musi trafić do sporej ilości widzów oraz w zasadzie nie musi być skoncentrowany w jednym miejscu. Niejednokrotnie oprócz indywidualnego podstawowego telebimu instaluje się kilka kolejnych w przeróżnych rejonach miasta, które zbierają dodatkowych uczestników. Czasami takim właśnie wydarzeniem będzie wieczór z kabaretami, a często pokaz popularnego zespołu. W przypadku kabaretów faktycznie mogą zdać egzamin dwa telebimy, na jakich będą skupiać się odbiorcy z najodleglejszych lokalizacji. Jeśli chodzi o koncerty obowiązkowa jest profesjonalna sceneria, która polega na umieszczeniu najdoskonalszej jakości nagłośnienia, podświetlenia, efektów estradowych (przykładowo laserów).

Gdzie jeszcze można wykorzystać telebimy?

Duże wyświetlacze ledowe są wspaniałym wyjściem nie tylko na wielkie zabawy, które przykuwają setki czy tysiące odbiorców. Widzi się je na co dzień, m. in. w cukierniach lub „pod parasolami” w lato. Te osoby, jakie z jakiegoś powodu absolutnie nie mają sposobności być w nowym miasteczku na ciekawym meczu sportowym, mają możliwość bez problemu „rozłożyć się” w tzw. „strefie kibica” i wpatrywać się w relację z turnieju ulubionej drużyny. Obserwatorzy mogą wtedy liczyć na najwyższą rozdzielczość nadawanego obrazu i wyjątkowe emocje. Przeważnie przedsiębiorstwa, jakie dzierżawią wymienione telebimy, zapewniają ponadto zadaszoną scenę, stoły w formie długich ław, wyżywienie dla gości i mnóstwo dodatkowych zabaw.

Wynajęcie telebimu – jakie są ceny?

Jeżeli planujemy nabyć telebim, wówczas należność będzie chwiać się w przybliżeniu od kilkunastu tysięcy do 70 tys. złotych. Dobrej jakości, ogromne telebimy będą kosztować od około 47.000 zł i więcej. Nie ulega wątpliwości bardziej kalkuluje się wypożyczyć telebim (głównie, jeżeli przedsięwzięcie będzie miało charakter jednorazowy). Po wprowadzeniu w wyszukiwarkę, m. in. zdania „telebim wynajem”, możemy ustalić, że koszty „dzierżawy” telebimu w typie sportowym zaczynają się orientacyjnie od niecałych stu złotych za dobę. Wszystko tak naprawdę jest uzależnione od określonej propozycji firmy (i liczby wydzierżawionych telebimów ledowych), jak również obszaru działań znalezionej firmy.

Jeśli zainteresował Cię powyższy tekst i zamierzasz dowiedzieć się więcej o scenerii dźwiękowej i wizualnej na rozmaite imprezy, kliknij w odnośnik obok – wynajem telebimu cena – a prawdopodobnie przyuważysz to, czego teraz poszukujesz.

Strona używa cookies
Ok