Ile kosztuje sklep internetowy?
30 maja, 2016
Kołdry sensoryczne – działanie
2 czerwca, 2016

Popularność ekranów LED jest spowodowana zastosowaniem nowoczesnych form przekazu. Zmiany jakie możemy zaobserwować w marketingu spowodowały, że  wielkopłaszczyznowe ekrany LED określane są liderem w technologii wizyjnej na całym świecie. Już dziś rozrywce na wysokim poziomie towarzyszą nowoczesne ekrany LED, wyposażone w wydajne diody świecące milionem żywych kolorów. Na żadnej imprezie nie może zabraknąć ekranów diodowych, które umożliwiają nam wyświetlanie filmów, zdjęć, animacji i reklam w bardzo wysokiej rozdzielczości. Nasza firma oferuje zewnętrzne ekrany LED i wewnętrzne ekrany LED w atrakcyjnej cenie i sprawdzonej wydajności.

Ekrany LED to urządzenia wizyjne , które dostępne są w różnych konfiguracjach. W zależności od potrzeb mogą być montowane na stałe, lub jednorazowo, na każdej imprezie, nawet w trudnych warunkach pogodowych. Każdy ekran diodowy złożony jest z poszczególnych modułów, które łączone razem tworzą kompletny wyświetlacz diodowy w technologii RGB lub SMD. Ze względu na zastosowanie technologii LED, są w stanie wyświetlać obraz w wysokiej rozdzielczości, wyraźnie widoczny w nocy, jak i w dzień. Nasze ekrany LED są niepodatne na trudne warunki atmosferyczne, na oddziaływanie promieni słonecznych, wilgoć i kurz.

Zewnętrzne ekrany LED charakteryzują się wyższą wartością parametru luminancji, który mieści się w granicach od 3500 cd/m² do 12000 cd/m². Jest to spowodowane oddziaływaniem na powierzchnię wyświetlacza promieni słońca, które mogą zakłócić odbiór wyświetlanej zawartości. Właściwość parametru mocy świetlnej dla wewnętrznych ekranów LED jest niższa i wynosi od 500 cd/m² do 1500 cd/m².

Ekrany LED to idealne urządzenie na imprezy masowe. Idealnie odnajdują się także w roli nośnika reklamy. Umieszczane przy ruchliwych ulicach zapewniają wzrost popularności reklamowanych na nich produktów. Nasza firma, jako producent ekranów LED, tworzy produkty jedynie z sprawdzonych i wytrzymałych części, które sprawiają, że nasze ekrany uważane są za jedne z najlepszych na rynku. Sprawdź nasze produkty i dołącz do grona zadowolonych Klientów.

Strona używa cookies
Ok