Kursy bezpiecznej jazdy w Toruniu
16 czerwca, 2016
Kurs jazdy defensywnej
20 czerwca, 2016

Przy dokonywaniu wyborów znaczące jest najczęściej pierwsze wrażenie. Ciekawy produkt przyciąga efektywnie, stąd też dla przedsiębiorców istotna jest stylistyka wykonania i kreatywność. Starannie dopasowane kolory i nietypowy pomysł, to dwa elementy, które powodują, że dana rzecz zostaje w pamięci klientów. Dla nas, jako doświadczonych grafików, istotne jest, aby każdy projekt graficzny był niepowtarzalny i miał to coś, co powoduje, że ludzie nie mogą oderwać od niego wzroku. W naszym studiu graficznym tworzymy loga jak i logotypy. Tworzymy oryginalne ulotki, plakaty, katalogi i wizytówki. Zajmujemy się także projektowaniem stron www gwarantując nieszablonowe rozwiązania graficzne i niestandardowe pomysły na identyfikację wizualną Twojej firmy.

Usługi graficzne na wysokim poziomie

W naszym studio grafiki tworzą się nieszablonowe pomysły i wyjątkowe projekty graficzne. To także miejsce w którym wykonujemy fachowe usługi graficzne. Od logo dla Twojej firmy, przez kompleksowe katalogi reklamowe, aż po grafikę na strony internetowe. Dla nas nie liczy się to na czym polega Twoja działalność – mamy idealne pomysły dla każdego. Mówimy „nie” dla standardowych modeli. Chcemy, aby projekty graficzne realizowane dla naszych Kontrahentów były interesujące, wyjątkowe i przykuwające uwagę. Ma za nimi przemawiać niezwykła siła perswazji i znakomite poczucie gustu. Zapraszamy zatem wszystkie osoby, dla których projekty graficzne są ważne.

Identyfikacja wizualna dla Twojej firmy

Kształtowanie marki zaczyna się na etapie interakcji z Klientem. Od nastawienia przedsiębiorcy do kwestii obsługi Klienta zależy nie tylko jego przyszły sukces, ale także charakter przedsiębiorstwa. Każda ceniąca się marka wykorzystuje identyfikację wizualną, która kształtuje tożsamość firmy i wpływa na zapamiętanie firmy przez Konsumentów. Identyfikacja wizualna to przede wszystkim logo, którym firma posługuje się wszędzie – w mediach, w internecie, w reklamie. Z tego powodu powinno być ono charakterystyczne i wyjątkowe, aby osobom z zewnątrz kojarzyło się tylko z poszczególną marką. Ważny jest dobór czcionki, kształt liter i kolorystyka, pasująca do danej działalności. Logo firmy drukuje się na pudełkach, na broszurach i na gadżetach reklamowych, co sprawia, że popularność firmy ewoluuje, identycznie jak zyski. W taki sposób firma komunikuje się z Klientami i buduje relacje, nie stosując właściwie żadnych słów.

Nasze studio graficzne zajmuje się projektowaniem identyfikacji wizualnej firm. Cały mechanizm rozpoczynamy od zaprojektowania niepowtarzalnego logo, które będzie wizytówką danej marki. Tworzymy również projekty wizytówek, ulotek, plakatów, opakowań i folderów. Damy Twojej firmie większą popularność za pomocą przyciągającej grafiki.

Projektowanie stron www

Internet jest narzędziem o nieograniczonych możliwościach. Reklama, sprzedaż, komunikacja – wszystko możliwe i to zaledwie w niewielu krokach. Niemniej, aby zaistnieć w sieci, każda firma| potrzebuje oryginalnej strony internetowej, która będzie wyróżniała ją dla poszukujących danych usług osób. W naszej pracowni graficznej powstają oryginalne projekty stron internetowych w oparciu o nowoczesne narzędzia graficzne i świeże pomysły. Stawiamy na użytecznekoncepcje i wsłuchujemy się w wymagania naszych Klientów. Tworzone przez nas strony są wysoce funkcjonalne i niezmiernie estetyczne. Nie podkradamy pomysłów, ani nie korzystamy z gotowych szablonów. Cały projekt realizowany jest samodzielnie, co gwarantuje oryginalny efekt końcowy. Z naszą pomocą Twoja strona będzie się wyróżniać.

Kilka słów o naszym studio graficznym

Mimo, że na toruńskim rynku uczestniczymy od niedawna, to na koncie posiadamy już wiele sukcesów. Zaraz po zakończeniu studiów grafiki komputerowej zdecydowaliśmy się na otwarcie rewolucyjnej pracowni graficznej, która będzie wypełniała wszelkie wymagania Klientów. Rozpoczęliśmy współpracę z firmą Macaroni, sklepem markowym CNCPT Concept Store, oraz z Uniwersytetem Mikołaja Kopernika. To był dla nas wielki krok do przodu i szansa na rozwój działalności. Nadal uczymy się i poznajemy branżę graficzną, co pozwala nam na wykorzystywanie nowoczesnych trendów w naszej pracy. Dla nas, to właśnie ta świeżość w podejściu do prac okazała się kluczem do sukcesu. Obecnie jesteśmy gotowi na więcej przygód. Pomimo, że realizujemy wiele projektów, mamy czas dla każdego Klienta. Również dla Ciebie.

Burashi Studio oferuje unikalne projekty graficzne. Naszą specjalizacją jest projektowanie logotypów, materiałów reklamowych i grafiki internetowej. Tworzymy projekty związane z identyfikacją wizualną i stronami www. Korzystamy jedynie z własnych pomysłów, co sprawia, że nasze projekty to gwarancja niepowtarzalności. Oryginalny styl i wyczucie gustu, to dwie wartości, które okryją Państwo w wszystkich naszych projektach. Zapraszamy do nowoczesnej pracowni graficznej, w której jakość tworzymy przy pomocy obrazu.

 

Strona używa cookies
Ok