oświetlenie podszafkowe oświetlenie nadszafkowe lampy LED lampy podszafkowe
Nowoczesne oświetlenie kuchni
30 października, 2016
Salon fryzjerski rekonstrukcja włosów prostowanie keratynowe salon w Toruniu
Profesjonalna odbudowa włosów
5 listopada, 2016

Awaryjne otwieranie zamków

Awaryjne otwieranie samochodów Otwieranie mieszkań Otwieranie zamków Gorzów

Złamałeś klucz do swojego auta?

Nieraz zdarza się, że przez nieostrożność bądź pośpiech pozostawimy kluczyki od pojazdu na bocznym miejscu czy połamiemy klucz w zamku. W takiej sytuacji powinniśmy umówić się z fachowcem niż prosić o pomoc osoby postronne. By uruchomić drzwi do auta, niezastąpiona jest odpowiednia wiedza, która wykracza poza tradycyjne ślusarstwo. Nie planujemy także czekać na profesjonalistę przez kilka godzin. Stąd jedynym rozwiązaniem jest wezwanie firmy, która takimi rzeczami zajmuje się na co dzień. Wystarczy napisać w wyszukiwarce w telefonie wyrażenia „otwieranie samochodu Gorzów czy „otwieranie samochodów Gorzów Wlkp.” oraz odszukać stronę naszej firmy.

Awaryjne otwieranie aut to bowiem nasza specjalność. Jesteśmy w stanie otworzyć dowolny zamek wszystkich marek, modeli i roczników, także tych z trybem podwójnego ryglowania. Dodatkowo:

 • wyeliminujemy połamany klucz z przewodu zamka
 • usprawnimy albo wymienimy zamek samochodowy oraz stacyjkę na nowe
 • skorygujemy zepsuty bądź powłamaniowy zamek
 • zregenerujemy stacyjkę – powłamaniową albo zdewastowaną
 • dorobimy klucze do samochodu
 • dostosujemy stacyjkę bądź zamek pod funkcjonujący klucz
 • uruchomimy auto, do którego posiadacz stracił wszystkie klucze
 • wyłączymy imobilajzer
 • dorobimy klucz do zamka (z kodu zamka)

Nie działajmy pochopnie

Odblokowywanie drzwi od auta przez naszego eksperta może potrwać od paru sekund do kilku minut. Przebiega ono zupełnie bezusterkowo. Innymi słowy – praktycznie w ogóle nie zostawi żadnych znaków, żadnych uszkodzeń. Cena za odbezpieczenie pojazdu jest negocjowana indywidualnie oraz zależy od wariantu, w jaki został zepsuty zamek, miejsca, w którym znajduje się samochód oraz marki, modelu i rocznika. Nasz specjalista będzie posiadał ze sobą profesjonalny sprzęt, dzięki któremu jest osiągalna tak szybka pomoc. Należy mieć na uwadze, że wytwórcy aut konstruują coraz nowocześniejsze zabezpieczenia. Tym bardziej w ogóle nie powinniśmy sami próbować wedrzeć się do wewnątrz bądź stosować narzędzi znajdujących się „pod ręką”. Posiadamy oryginalne elementy zastępcze, które mogą być zastosowane do konserwacji albo zmiany zamka.

Jeżeli zamek niestety nie pracuje w poprawny sposób, zapewne znaczy to, że zbyt mocno obtarły się granice kluczyków oraz zapadek (są ulokowane w zamku). Jeśli wymienimy je na nowe, zamek będzie funkcjonował ponownie przez bardzo długi czas – przynajmniej parę lat. Groźniejszym kłopotem są uszkodzenia mechaniczne powstałe w rezultacie próby wtargnięcia do auta. Mino, że na zewnątrz może to wyglądać bardzo źle, takie zamki da się odrestaurować! Wyłącznie wtedy, gdy zamek jest złamany, należy go zamienić na nowy oraz dostosować do istniejących kluczyków.

Otwieranie auta Gorzów obejmuje również zmianę obudowy do pilota i klucza oraz podmianę mikro wyłączników (microswitch). Po za tym u nas można przełożyć transponder z niesprawnego klucza do innego. Tym samym uda się zapobiec programowaniu następnych kluczy.

Bezinwazyjnie otworzymy drzwi do Twojego domu

Odblokowujemy, zmieniamy bądź naprawiamy wszelki typ zamka. Również od skrzynki pocztowej, jak i te mocno skomplikowane – od sejfów. Otwieramy drzwi od mieszkań, domów wielorodzinnych, biur, magazynów i najrozmaitszych pomieszczeń użytkowych w bezpieczny, kompetentny i szybki sposób. W ogóle nie ucierpią przez to ani drzwi ani futryny.

 • usprawnimy lub zastąpimy zamki w drzwiach w sytuacji wtargnięcia, usterki bądź dewastacji
 • przymocujemy pomocnicze zamki w mieszkaniach
 • odblokujemy sejf bądź kasę pancerną
 • oferujemy fachową pielęgnację oraz przegląd zamków w sejfach oraz kasach pancernych
 • doradzimy w zakresie ubezpieczania mieszkań, domów wielorodzinnych oraz pozostałych pomieszczeń przed „rabusiami”
 • doradzimy też w obszarze zabezpieczeń samosterujących, niezbędnych do ubezpieczenia majątkowego

Dlaczego warto wybrać właśnie nas?

W naszej firmie zatrudnieni są jedynie wprawni eksperci, którzy legitymują się odpowiednimi uprawnieniami, kursami i szkoleniami prowadzonymi przez znanych producentów zamków i innych systemów zabezpieczeń. Posiadamy nowoczesne narzędzia, dzięki którym nie zostanie uszkodzony (np. zarysowany) żaden zamek czy framuga drzwi. Dysponujemy nowoczesnymi narzędziami, za sprawą których nie zostanie uszkodzony (np. zarysowany) żaden zamek czy framuga drzwi.

Otwieranie zamków Gorzów – Można korzystać z naszych usług 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, też w dni wolne od pracy (święta). Zapewniamy błyskawiczny dojazd zaraz po odebraniu zawiadomienia o usterce. Świadczymy pomoc w rejonie Gorzowa Wielkopolskiego w dzielnicy Chwalęcice, Górczyn, Małyszyn, Wieprzyce, czy Zieleniec oraz w okolicznych miejscowościach i wsiach: Witnica, Myślibórz, Sulęcin, Drezdenko, Racław, Wieprzyce, Lubczyno, Ulim, Łagodzin, Czechów, Kłodawa,czy Wojcieszyce.

Szczegóły oferty możesz znaleźć pod linkiem – Otwieranie auta Gorzów

Strona używa cookies
Ok