Muzyka do medytacji – odpręż się w najlepszym wydaniu
27 sierpnia, 2016
Dywany wełniane dziecięce nowoczesne ceny producenta
Nowoczesne dywany dla Ciebie – szeroki wybór i doskonała jakość
7 września, 2016

Chcesz się wybrać w nie długim czasie do Gdańska? To urokliwe miasto, z fascynującą historią, ściąga co roku sporą liczbę przyjezdnych, co zazwyczaj powoduje duże kłopoty komunikacyjne. W godzinach po południowych transport z lotniska to prawdziwe wyzwanie nie wspominając już o natychmiastowym dojeździe w okolice głównych atrakcji. Czas goni, a przecież wyjeżdżając na weekend chcemy zobaczyć wszystko Co tu uczynić, żeby sprytnie ominąć korki i nie wydać zbyt wielu pieniędzy? Opracowaliśmy dla Ciebie kilka podpowiedzi jak podróżować po Gdańsku i okolicach bez żadnych problemów.

Citybreak, tłumaczy się na język polski jako weekendowy wypad do miasta” to zyskujący na popularności trend w podróżowaniu. Obecnie, bardzo dużo ludzi woli wyjechać na weekend z domu dlatego decyduje się na podróż do obcego miasta. Niedrogie linie lotnicze oferują zniżkowe bilety do najatrakcyjniejszych miast Europie, dzięki czemu każdy z nas jest w stanie szybko dolecieć do dowolnego miejsca i cieszyć się pięknem podróży. Gdańsk, będąc jednym z z najbardziej charakterystycznych miast w Polsce, jest w każdym roku tłumnie oblegany przez polskich, jak i zagranicznych turystów. Piękno zwiedzania pryska, kiedy musimy tkwić w korkach, lub czekamy na spóźniający się autobus. Jak temu sprostać? Takie pytanie pada z ust wielu rozdrażnionych turystów. My tymczasem pokazujemy praktyczne rozwiązania na ten problem.

Wsiądź do taksówki nie byle jakiej

Faktycznie, taxi to jedno z najdoskonalszych rozwiązań dla osób oczekujących na transport z lotniska, jak i dla tych, których goni czas. Każdy fachowy taksówkarz wie, co zrobić by ominąć wszelkie korki w centrum miasta. Siedząc w wygodnej taksówce, ekspresowo dotrzesz do wskazanego przez Ciebie celu, bez względu na to czy jest to Katedra Oliwska, czy Jarmark Dominikański na głównym rynku. My, możemy Wam polecić taxi Gdańsk Shuttle, które zaopatrzone są w foteliki dla dzieci, bezprzewodowy internet i pojemny bagażnik, w którym zmieszczą się wszystkie Twoje bagaże. Firma ta przygotowuje także kompletne wycieczki po Gdańsku i po okolicach, co zaświadcza o jej nowoczesnym podejściu do usług przewozowych. Gwarantujemy, że nie zapłacicie więcej niż w konkurencyjnych firmach transportowych, uzyskując w dodatku przydatne porady turystyczne i znakomitej jakości obsługę.

Wypożycz rower i oszczędzaj

Należy to powiedzieć głośno – rowery osiągnęły obecnie szczyt popularności jak dziś. W dużych miastach z łatwością można odnaleźć systemy rowerów miejskich. Wypożyczenie rowerów miejskich trwa małą ilość czasu i nie pochłania dużej ilości pieniędzy. Rower możemy oddać w którymkolwiek miejscu, co sprawia, że co raz więcej turystów odwiedza miasta na dwóch kółkach. System rowerów miejskich Nextbike dostępny jest też w Trójmieście Wystarczy się zarejestrować na ich stronie, doładować swoje konto i po prostu wypożyczyć dowolny rower. 20 minutowa jazda jest za darmo. Dalej płacisz tylko 1 zł za 1 godzinę wypożyczenia. Następna godzina to koszt 3 zł, a każda następująca 4. Należy jedynie pamiętać, że nie wolno korzystać z roweru dłużej niż 12 godzin jednego dnia, ponieważ zagraża to karą pieniężną. Jeśli jesteś aktywnym turystą rower miejski to znakomite rozwiązanie dla Ciebie.

Zakochaj się w SKMce

Gdańsk, to wyjątkowe miasto gdzie po za taksówkami oferującymi interesujące wyprawy, istnieje także szybka kolejka miejska. SKM to skrót, który znają wszyscy, którzy kiedykolwiek byli w Trójmieście przez chociaż jeden dzień. Ekspresowe pociągi działają codziennie, od rana do wieczora między Gdańskiem a Gdynią, zapewniając pasażerom wygodę i wolność podróżowania. Kolejki jeżdżą regularnie i dojeżdżają w okolice najbardziej popularnych miejsc turystycznych, jak i biznesowych. Bilet na 6 przystanków kosztuje zaledwie 3 złotych co powoduje, że SKM to optymalne wyjście dla osób, które doceniają swój czas i fundusze. Z SKM dojedziesz w dowolne miejsce, w bardzo krótkim czasie.

Taxi Gdańsk, SKM, czy może rower miejski? Wszystko zależy do Ciebie. Każda z tych opcji umożliwia szybki dojazd w dowolne miejsce, bez potrzeby stania w korkach. A przecież wybierając się na szybkie zwiedzanie, nie chcemy stracić ani jednej minuty. Sprytny podróżnik zazwyczaj odkryje jakieś alternatywne wyjście. W Gdańsku czekają na Was nie tylko atrakcyjne zabytki. Świetnie zagospodarowana plaża, dobre jedzenie i zabawy dla dzieci, to coś czego oczekują urlopowicze. W Gdańsku nie ma miejsca na nudę.

Gdańsk Shuttle, to firma która wykonuje usługi przewozowe połączone z zwiedzaniem. Ta nowatorska forma podróżowania większym zainteresowaniem ze strony turystów. Możesz zarezerwować konkretną wycieczkę na stronie internetowej firmy. Proponowanych opcji jest bardzo dużo – od zwiedzania najpopularniejszych miejsc w Gdańsku po przejażdżkę na zamek w Malborku. Firma gwarantuje kompletną organizację wycieczek, wraz z rezerwacją potrzebnych biletów wejściowych. Kierowcy podczas jazdy taksówką, przekazują nam historię zwiedzanych zabytków. Taxi Gdańsk, to połączenie przyjemnego z pożytecznym. Niezbyt wygórowane opłaty za przewóz i komfortowe samochody to coś co cechuje tą firmę. Wejdź na stronę i dowiedz się więcej: gdansk taxi.

Strona używa cookies
Ok