Uchwyty meblowe Gałki meblowe Dorabianie kluczy Bejce i lakiery Konserwacja mebli
Oferta firmy angra art w Białymstoku
20 października, 2016
Notariusz Akty notarialne Testamenty Taksa notarialna
Kancelaria notarialna – rodzaje aktów notarialnych oraz opłaty
22 października, 2016

Profesjonalne i terminowe usługi reklamowe

Agencja reklamowa - banery - neony - oklejanie samochodów - kasetony reklamowe

Indywidualne podejście do każdego zlecenia

”… Jeden z przeprowadzonych ostatnio eksperymentów dowiódł, że ludzie na ogół preferują produkty pokazane w reklamach, na które kilka minut wcześniej zaledwie rzucili okiem, nawet jeśli w ogóle nie pamiętają, że je widzieli.” (Daniel L. Schacter, profesor Uniwersytetu Harvarda)

Nasza agencja reklamowa istnieje zaledwie od 2015 roku, tymczasem reklamą oraz jej działaniem na stanowiska odbiorców interesowaliśmy się już zdecydowanie wcześniej – od około 2005 roku. Dzięki niemałej wiedzy oraz doświadczeniu, zdobywanemu wraz z nowymi nietypowymi projektami, wypracowaliśmy sobie wyróżnienie oraz sympatię wielu spółek. Co istotne – nadal z nimi współpracujemy oraz radujemy się z naszych sukcesów. Do agencji należą czterej specjaliści, którzy są w stanie uskutecznić dowolny indywidualny projekt bądź przerobić uprzednio istniejący. Świat informacji intensywnie się rozwija, natomiast my musimy dotrzymać mu kroku. Stąd też inwestujemy w oprzyrządowanie najlepszej jakości, bierzemy udział w specjalnych przeszkoleniach oraz zapoznajemy się z nowymi technologiami. Aktywnie popieramy załogę rowerową PIE3CKI Team. Nie zapominamy więc o naprawdę znaczącej dziś aktywności niekomercyjnej. Dzięki oferowanej przez nas reklamie klient może wyszukać właśnie Wasz produkt lub usługę spośród wielu opcji.

Terminowe realizowanie oklejania aut dostawczych

Zajmujemy się zawodowym opracowywaniem reklamy na folii oraz oklejaniem nią samochodów osobowych, dostawczych, zawodowych (przykładowo. lawet, towarowych albo autobusów), witryn sklepików każdej specjalizacji, lokali usługowych oraz lokali handlowych, tabliczek i afiszów. Pokrywamy obiekty z wykorzystaniem różnych rodzajów folii m.in. translucentnych do oświetlenia, polimetrycznych, monometrycznych, ploterowych, wylewanych albo mrożonych. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, toteż najpierw konsultujemy z Klientem dwie fundamentalne sprawy: 1) materiał, z którego ma być skonstruowana reklama, 2) technikę oklejania. Wykorzystujemy jedynie preparaty i akcesoria uznanych firm, np. Avery – Surface cleaner. Należy wspomnieć, że naklejana reklama jest nie tylko przekaźnikiem informacji, ale ponadto oszczędza lakier przez negatywnymi czynnikami materialnymi (zarysowania bądź mętnienie). Żeby sprawdzić jak wyglądają oblepione folią samochody można wpisać w wyszukiwarkę, przykładowo. „oklejanie Białystok” albo „oklejanie samochodów Białystok”. Jeżeli chodzi o oklejanie wystaw, to Klient może zdecydować się na laminowanie, oczkowanie lub kołnierz. Przygotowujemy reklamy m.in. na siatkach mesch oraz tkaninach winylowych.

Kasetony reklamowe jednostronne i dwustronne

Nasza firma zajmuje się również wytwarzaniem kasetonów reklamowych w postaci jednostronnej bądź obustronnej. Mocuje się je naściennie, przy ścianie lub na słupie. Ogólnie odróżnia się trzy rodzaje kasetonów: wykonane z profilu aluminiowego, z dibondu oraz z licem winylowym. Pierwsze wymienione wytwarza się z aluminiowych ścianek, które mogą mieć 10,14 albo 17 cm. Część przednia kasetonu to szkło akrylowe. Na nim umieszcza się zamówioną przez Nabywcę grafikę, przykładowo. z folii. Jeżeli wybierze kaseton jednopłaszczyznowy, wtedy reklama będzie umiejscowiona na jednej stronie, tymczasem na przeciwległej będzie widoczna ocynkowana blacha. Warte uwagi są kasetony reklamowe z dibondu, inaczej ze specjalnego budulca kompozytowego. Od kasetonu wykonanego z aluminium odróżnia go głównie elegancja wykonania. Nie widać połączeń między brzegami i częścią frontową. Płaszczyzna wizualna jest wytwarzana z wyfrezowanych kształtów, które później podkleja się farbowanym tworzywem. Ostatni model kasetonu reklamowego – posiadającego lico winylowe – jest instalowany głównie na elewacjach wielkich galerii komercyjnych bądź bardzo dużych filarach reklamowych. Z tkaniny winylowej można skonstruować doprawdy niesamowite kasetony, których długość sięga nawet 200 metrów. Dzięki niniejszemu niezwykłemu surowcowi nie ma najmniejszych problemów z opracowaniem choćby najbardziej trudne grafiki. Obok wyliczonych rodzajów nasza ekipa zajmuje się także tworzeniem kasetonów tłoczonych, płaskich, eliptycznych, wewnętrznych, OWZ, stojaków PCV, OWZ i liter przestrzennych. Ostatni typ opracowuje się w formie napisów przestrzennych lub logotypów, które są podświetlane diodami LED. Można je przygotować z takich półproduktów jak: plexi, aluminiowa blacha, PCV oraz taśma aluminiowa. U nas pracują wyłącznie wykwalifikowani oraz doświadczeni pracownicy – spawacze, ślusarze, monterzy i elektrotechnicy. Wszyscy legitymują się stosownymi w odniesieniu do specjalności upoważnieniami.

Reklama świetlna 3D – neony i banery

U nas można zaprojektować niebanalne wzory reklam świetlnych, m.in. banery oraz neony. Te pierwsze cieszą się od lat niesłabnącą powszechnością, bowiem posiadają duże wymiary. W prosty sposób zatrzymują wzrok możliwych nabywców, nie można kroczyć opodal nich obojętnie. Najczęściej tworzy się je z budulca winylowego, nadzwyczaj niewrażliwego na złe czynniki zewnętrzne. Rozświetlony baner naciąga się na wcześniej uformowaną strukturę albo umocowuje do specjalnych zaczepów przyczepionych do budynku. Ich istotną dogodnością jest łatwość zlokalizowania w miejscu niedostępnym dla pozostałych rodzajów reklam. Mogą mieć każdą długość oraz szerokość – ogranicza je wyłącznie powierzchnia otwartej na budynku powierzchni. Reklama świetlna w postaci neonu jest identycznie fascynująca. Elektryzuje przechodniów niecodziennym połączeniem kolorów. Nasz zespół z pewnością zaspokoi wymagania chociażby szczególnie wymagających Zainteresowanych i stworzyć konstrukcje z rur niefarbowanych, farbowanych w masie lub proszkowanych. Zapewniamy długotrwałą żywotność, widoczność z dużych odległości oraz atrakcyjny design.

Jeżeli chcesz wiedzieć więcej kliknij w link – Oklejanie Białystok

Strona używa cookies
Ok