Taxi w Gdańsku – przewóz i podróże w jednym
29 czerwca, 2016
Tabletki odchudzające – moc natury w niewielkiej kapsułce.
5 lipca, 2016

Profesjonalny druk podkładek na tacki do restauracji

Ponad 500 lat temu pewien niemiecki mistrz poszukiwałmetod na korzystniejsze drukowanie książek. Jan Gutenberg, bo tak się nazywał, stworzył swoją wersję metalowych czcionek i zainicjował erę druku taśmowego. Ów wynalazek przyczynił się znacząco do popularyzacji czytania prasy i lektur. Co prawda dziś korzystamy już z bardziej nowoczesnych metod drukowania – druku cyfrowego. Niemniej koncepcja jest taka sama – szybkie i łatwe nanoszenie nieokreślonej wielkości tekstu na papier. Jako fachowa drukarnia cyfrowa stawiamy krok dalej i specjalizujemy się w drukowaniu reklam, metek odzieżowych, biletów, katalogów, ulotek, podkładek na tacki do restauracji, zaproszeń, a nawet woblerów reklamowych. W naszej pracowni graficznej osobiście opracowujemy wygląd naszych wyrobów, a także świadczymy usługę szybkiego druku dokumentów, dla tych, którzy są w ciągłym ruchu. Nasze wydruki, nie dość, że są korzystne cenowo, to jeszcze wyglądają znakomicie. Troszczymy się o wysoką jakość druku i wzorowe wykończenie każdego zlecenia – ku satysfakcji naszych Kontrahentów.

Kilka słów o drukarni

Drukarnia online GrafCraft, to również zainteresowanie studio graficzne i warsztat introligatorski. Po za standardowym drukiem cyfrowym proponujemy naszym Klientom pierwszorzędnej jakości wyroby poligraficzne i niepowtarzalne projekty graficzne. Jesteśmy zatem kompleksowym zakładem, który stworzy dla Ciebie reklamę, bilet, podkładkę na tacki, metkę odzieżową, czy zaproszenie ślubne od podstaw. Im bardziej niestandardowy jest Twój projekt, tym chętniej go zrealizujemy. Pracujemy z klientami indywidualnymi i firmami z całej Polski, które mogą liczyć na błyskawiczne usługi i dobrą organizację zamówień. Najczęściej realizowane przez nas prace to druk materiałów szkoleniowych, druk biletów z numeracją i perforacją i voucherów jak i druk zaproszeń ślubnych. Mniej standardowymi, aczkolwiek równie fascynującymi są takie zlecenia jak druk podkładek na tacki do baru druk woblerów reklamowych, czy druk metek odzieżowych. Nasze studio graficzne troszczy się również o przyrodę, proponując druk na papierze ekologicznym z recyklingu. Świadczymy usługi poligraficzne dla każdego – dla właściciela restauracji, organizatora koncertu i Pary Młodej.

Czym są woblery reklamowe z kiwakami?

Przyciągająca reklama to podstawa każdego interesu. Warto zatem zainwestować w funkcjonalne woblery reklamowe z kiwakami. Woblery reklamowe to małe etykiety wydrukowane w wysokiej rozdzielczości. Pokazują one konkretny towar i zazwyczaj umieszczane są w jego otoczeniu przy pomocy rozciągliwej taśmy z tworzywa sztucznego. Woblery mogą przybierać dowolny kształt. Przyciągają uwagę Klientów, co jest decydującym krokiem do zakupu danego towaru. Nasza drukarnia cyfrowa zaprojektuje dla Was woblery reklamowe, wydrukuje je w głębokim kolorze, zabezpieczy ochronną warstwą lakieru i zapewni dostawę w solidnych pudełkach. Wystarczy, ze przykleicie je przy określonym produkcie. Po chwili sprzedaż wzrośnie, a Ty będziesz cieszyć się z drobnej, aczkolwiek efektywnej formy reklamy.

Druk metek odzieżowych

Produkujesz odzież? Potrzebujesz oryginalnych metek odzieżowych? Cieszymy się że zainteresowałeś się właśnie nami, albowiem oferujemy profesjonalny druk metek odzieżowych w pełnym kolorze i dowolnym kształcie. Metki drukowane są jednostronnie lub dwustronnie. Możesz dobrać odcień, rozmiar i kształt metki, a my szybko zrealizujemy Twoje zlecenie. Proponujemy różnorodne gatunki metek. Możemy wydrukować je na eleganckim kartonie z użyciem metody hot stampingu. Opcjonalnie możemy je zaopatrzyć w wielobarwne sznureczki. Wydrukowane w naszej drukarni online metki nigdy nie stracą koloru ani jakości. To możemy Wam zagwarantować.

Profesjonalny druk biletów z numeracją i perforacją – sprawdzone metody

Organizacja imprezy to nie lada wyzwanie. Zaklepanie lokalizacji zaaranżowanie sceny i, oczywiście druk biletów z numeracją i perforacją. W naszej drukarni cyfrowej wydrukujemy dla Ciebie bilety w wąskim, jak i szerokim nakładzie. Przygotujemy wyjątkowy design biletu i wzbogacimy go logiem, informacjami o lokalizacji imprezy odpowiednią numeracją i perforacją. Taka wejściówka to wstęp do niezapomnianej zabawy.

Oferta dla zwolenników eko – druk na papierze ekologicznym z recyklingu

Nie mamy nic do ukrycia – zależy nam na przyszłości naszego wspólnego środowiska, zatem opracowaliśmy dodatkową ofertę druku na papierze ekologicznym z recyklingu dla tych, którzy chcą oddychać czystym powietrzem. Wydrukujemy dla Ciebie dowolny materiał na papierze ekologicznym z recyklingu. Taki papier wyróżnia się lekko szarym kolorytem i fakturą z widocznymi włóknami celulozy, co wcale nie zmniejsza jego elegancji. Eko-druk zapewnia nie tylko skuteczniejszą ochronę środowiska, ale także atrakcyjniejsze postrzeganie marki, która zachowuje się odpowiedzialnie. Zadbajmy o czyste środowisko wspólnie.

Jeśli jesteście zainteresowani naszą ofertą, zapraszamy na naszą stronę internetową – druk podkładek na tacki do restauracji.

Strona używa cookies
Ok