Podkłady akustyczne pod podłogi
23 czerwca, 2016
Profesjonalny druk podkładek na tacki do restauracji
1 lipca, 2016

Innowacje są niezbędne w każdej branży. Nawet w transporcie osób. Dlatego My jako licencjonowani przewoźnicy nie lubimy stać bezczynnie i staramy się rozwijać nasze usługi, podążając za oczekiwaniami naszych Klientów. Jeszcze nie dawno taxi były samochodami poruszającymi się na stricte wyznaczonych trasach. A obecnie wystarczy spojrzeć przez okno, by stwierdzić jak w przeciągu dosłownie kilku ubiegłych lat zmieniła się branża transportowa. Zadbane pojazdy, mili kierowcy i przystępne ceny – to nie wszystko co możemy Państwu zaoferować. Jako prężnie funkcjonująca, regionalna korporacja przewozowa zajmujemy się również realizacją wypraw w Gdańsku, jak i w regionie. Współpracujemy z jednym z najnowocześniejszych lotnisk w Polsce – lotniskiem im. Lecha Wałęsy w Gdańsku,a także z liniami lotniczymi takimi jak easyJet i Wizz Air. W skrócie mówiąc z nami pojedziecie na zamek do Malborka, poznacie tajemnice Wilczego Szańca i nie spóźnicie się na wakacyjny lot w wyśnionym kierunku.

Taxi w Gdańsku – przewóz mieszkańców i turystów

Gdańsk to miasto nieograniczonych perspektyw. Morze, promy, nowoczesne lotnisko, stylowe hotele i oryginalny klimat. Mieszkańcy, podobnie jak przyjeżdżający tu urlopowicze, chcą być aktywni i terminowi, szczególnie gdy w chodzi o znaczące zebrania biznesowe, programowe oglądanie miasta, czy błyskawiczny transfer z lotniska do hotelu. Planując ofertę usług dla naszych Klientów braliśmy pod uwagę ich opinie i potrzeby. Nasza firma, jako jedyna w Gdańsku proponuje nie tylko samodzielny lub grupowy przewóz osób, ale także kompleksowy transfer z lotniska i organizację ciekawych wycieczek w Gdańsku, jak i w okolicach. Przygotowując trasę bierzemy pod uwagę nie tylko czas przejazdu, ale także bezpieczeństwo. Korzystamy z współczesnych systemów nawigacji miejskiej, dzięki czemu stale kontrolujemy wiadomości o nieprzejezdnych częściach miasta i utrudnieniach na drogach. W naszych taksówkach znalazło się miejsce na foteliki dla dzieci i WIFI. Posiadamy również bus taxi z pakownymi bagażnikami, które wykorzystywane są w transporcie grupowym. Jesteśmy gotowi na każdą okazję – wieczór kawalerski, przyjazd Twoich znajomych, czy podróż objazdową po największych atrakcjach Gdańska. A to wszystko w niezwykle atrakcyjnych cenach.

Transfer na i z lotniska w Gdańsku

Transfer z lotniska to najlepszy sposób na błyskawiczne przedostanie się z jednej strony miasta na drugą. Gwarantuje zabezpieczenie bagaży, punktualny dojazd w wybrane miejsce i pewność trafienia tam, gdzie faktycznie pragniemy dotrzeć. Już nie musisz jechać w opóźniającej się komunikacji publicznej. Teraz możesz skorzystać z rzetelnych usług taxi w Gdańsku. Kierowcy taksówek na bieżąco kontrolują harmonogram lotów, by na czas odebrać podróżujących z lotniska. Na Klientów czekają z imienną tabliczką w hali przylotów, by ułatwić im odnalezienie ich taksówki. Taxi są odpowiednio przygotowane na przechowanie dużej ilości bagaży i przewóz dzieci. Są wygodne i okazale wyposażone. To po prostu podróż w najwyższym standardzie.

Taksówką na zamek do Malborka

Podróże taksówką? Tak, dla nas nic nie jest ograniczeniem. Podróżowanie to znakomity sposób na wykorzystanie wolnego czasu. A zwiedzanie taksówką to nowość na lokalnym rynku przewozowym. Z nami zobaczyć najważniejsze zabytki Gdańska i okolic. Weźmiemy Ciebie i Twoich znajomych na wycieczkę po regionalnych atrakcjach Trójmiasta, jak i okolic. Zobaczysz Frombork jak i pojedziesz na zamek do Malborka. W taxi poznasz opowieści na temat konkretnego miejsca. Opracujemy dla Ciebie program zwiedzania i kupimy niezbędne wejściówki. Będziesz mógł się zrelaksować i zgłębić fascynujące tajemnice zabytków północnej Polski. A to wszystko w komfortowej taksówce.

Poznaj Gdańsk z taksówki

Podróżowanie z taxi to rewolucyjny pomysł, który cieszy się w Gdańsku co raz większą popularnością. A Gdańsk to miasto, które może zaoferować podróżującym o wiele więcej, niż dobrą rybę i pomnik Neptuna. Taxi zabierze Cię do Katedry Oliwskiej, oceanarium w Gdyni i po najważniejszych atrakcjach Gdańskiej starówki. Jeśli pasjonuje Cię historia, wybierz się na wycieczkę na zamki w Gniewie i w Malborku, oraz do Wilczego Szańca i obozu koncentracyjnego Stutthof. Jesteś spragniony wrażeń? Z nami wybierzesz się na wycieczkę do Ocean Parku w Władysławowie i na Półwysep Helski, gdzie z bliska obejrzysz foki. Wszystko na wyciągnięcie ręki i w nadzwyczaj dostępnych cenach.

Nowoczesne taxi to luksus, transport i ciekawe wycieczki w jednym. Doskonale zorganizowane taksówki i mili kierowcy to główne walory naszej firmy. Naszymi taksówkami zajedziesz tam gdzie zechcesz i to punktualnie. Na naszej stronie w prosty sposób zamówisz taksówkę na konkretną trasę, a także wykupisz wycieczkę dla siebie i swoich bliskich. Wsiądź do taxi i poczuj się jak ktoś wyjątkowy!

Zapraszamy na naszą stronę internetową – taxi Gdańsk!

Strona używa cookies
Ok