JAk dbać o palce stóp skuteczna metoda na haluksy aparatu bunito duo
GŁADKA SKÓRA, PIĘKNE PAZNOKCIE- PIELĘGNACJA STÓP – Haluksy
18 lutego, 2019
wybielanie zębów toruń - esthetic dental clinic
Wybielanie zębów lampą Beyound
4 marca, 2019

Depilacja laserem medycznym

Wiosna tuż tuż – pora na depilację laserową

Wiosna zbliża się wielkimi krokami. Słońce z dnia na dzień wschodzi wcześniej i niebawem wzejdą pierwsze przebiśniegi. Jest to też wspaniały okres na pielęgnację skóry. Zimą nasza skóra wypoczęła od słońca, dlatego jest to najlepsza pora na depilację laserową.

Przygotowanie do zabiegu depilacji laserowej

Do wizyty w salonie kosmetycznym powinno się właściwie przygotować. Kilka miesięcy planowanym zabiegiem powinno się zrezygnować z usuwania niechcianych włosków depilatorem, gorącym woskiem czy też pastą cukrową. Dozwolone są jedynie maszynki do golenia. W Polsce naturalna opaleniznaw zimowych miesiącach nam nie zagraża, niewielu pamięta o tym, że zrezygnować trzeba także z samoopalaczy. Około miesiąc przed wizytą w gabinecie powinno się przestać stosować maści z witaminą A.

W dniu zabiegu

Skóra w dniu zabiegu powinna być dokładnie ogolona. Należy także zrezygnować ze stosowania maseł. Bardzo ważna jest technologia wykorzystywana podczas zabiegu, dlatego warto poszukać gabinetu z najnowocześniejszymi rozwiązaniami. Zaufaniem wielu klientek cieszy się najlepszy z laserów: Palomar Vectus. Na chwilę przed zabiegiem dostosowuje się wiązkę lasera do skóry i zawartej w niej melaniny. Dzięki temu zabieg jest skuteczniejszy i zminimalizowane są skutki uboczne.

Zabieg depilacji laserowej

Czas zabiegu zależy od od depilowanej partii ciała. Depilacja laserowa która dotyczy małych powierzchni to zaledwie dwa, trzy kwadranse, natomiast na większe partie należy zarezerwować nawet kilka godzin. Jeżeli zależy nam na 100% skuteczności konieczne jest poddanie się kilkoma zabiegom depilacji laserowej. Na uwadze trzeba mieć to, że między kolejnymi zabiegami ważne jest zastosowanie czterotygodniowych przerw. Liczba zabiegów zależy od typu skóry, najczęściej są to trzy sesje.

Po depilacji laserowej

Skóra musi odpocząć. Ciepłe kąpiele, sauna i wyprawy na basen nie są wskazane. Na jakiś czas zaleca się wstrzymanie przed peelingiem. Peeling ma zbawienny wpływ na kondycję skóry, po laserowym usunięciu owłosienia może podrażniać. Trzydzieści dni po zabiegu koniecznie trzeba w stu procentach odłożyć kąpiele słoneczne.

Ostatnie zimowe tygodnie to najlepszy okres na zaplanowanie zabiegów depilacji laserowej. Depilacja laserowa zapewni nam gładkie ciało podczas letnich wyjazdów.

Depilacja Plusy depilacji laserowej

Perfekcyjnie gładka skóra to marzenie wielu osób. Niechcianego owłosienia można pozbyć się dzięki depilacji laserowej. Sposób ten ma sporo zalet, docenią ją zwłaszcza Ci, którym zależy na trwałym efekcie i bezpieczeństwie skóry.

Bezpieczna metoda depilacji

Gabinety kosmetyczne w których pracują specjaliści wykorzystują tylko najnowszy sprzęt. Laser Palomar Vectus wyposażony jest w czytnik barwnika jakim jest melanina w skórze, który pozwala niezwykle precyzyjnie dobrać moc lasera do indywidualnego rodzaju skóry. Dzięki takim rozwiązaniom wyeliminowane zostało ryzyko poparzeń. W przypadku starszych urządzeń zdarzają się poparzenia skóry.

Szybkość przeprowadzania zabiegu

Nie tak dawno, na depilację laserową należało zarezerwować sporo czasu. Przy zastosowaniu nowoczesnych laserów wyposażonych w duże soczewki depilacja przeprowadza się niezwykle sprawnie. Depilacja pach zajmuje tylko kilka minut.

Depilacja laserowa- najskuteczniejsza metoda depilacji

Depilacja laserowa to niezwykle trwała metoda depilacji . Wystarczy jeden zabieg, aby znacząco zmniejszyć liczbę niechcianych włosków. Wystarczy kilka zabiegów, aby na zawsze pozbyć się niechcianego owłosienia.

Depilacja laserowa – komfort zabiegu

Laser ten wyposażony jest w specjalny system chłodzący. Dzięki temu depilacja laserowa jest praktycznie bezbolesna. Indywidualnie dostosowana wiązka lasera jest bezpieczna dla skóry.

Depilacja laserowa to najlepsza metoda pozbycia się niechcianego owłosienia. Stosowanie najnowszych technologii jest gwarancją bezpieczeństwa dla skóry, ale także trwałości i szybkości przeprowadzania zabiegu.

Depilacja laserowa jest także dobrą metodą, dla osób, które borykają się z nieestetycznym problemem wrastających włosków.

Przygotuj swoją skórę na lato- depilacja laserowa

Wiosną powinniśmy zadbać o to, jak wygląda nasza skóra i przygotować ją na letni czas. Należy pamiętać o właściwym nawilżeniu, ponieważ ujemne temperatury i przesuszone, ciepłe powietrze negatywnie oddziałują na to, jak wygląda nasza skóra. Wiosenne miesiące, to także dobry okres na depilację laserową, która pozwoli zapomnieć nam o niechcianych włoskach. Efekty widać już po jednym zabiegu, do uzyskania maksymalnego efektu, konieczne jest wykonanie kilku zabiegów depilacji laserowej.

Depilacja laserowa cieszy się ogromną popularnością. Sposób ten umożliwia na zawsze zlikwidować niechciane owłosienie i zapomnieć o konieczności golenia czy wyrywania włosków.

Podejmując decyzje o depilacji laserowej, trzeba wybrać gabinet z nowoczesnym laserem oraz właściwie wyedukowanymi specjalistami. Rekomendowany jest laser Palomar Vectus.

Palomar Vectus to gwarancja nowoczesnego podejścia do depilacji, przez co zabieg depilacji laserowej jest dostosowany do każdego rodzaju skóry. Możliwe jest to poprzez zastosowanie specjalnego czytnika zawartości barwnika – melaniny w skórze. Laser ten wyposażony jest także w nowoczesny system chłodzenia, który chroni skórę. Dużym plusem są też dwie końcówki zabiegowe, w tym duża, która znacząco skraca czas trwania zabiegu.

Trzy miesiące przed zabiegiem nie należy usuwać włosków mechanicznie – to znaczy depilatorem lub woskiem. Wykazane jest używanie przez ten czas zwykłej maszynki do golenia . Przeciwwskazaniem do wykonania depilacji laserowej jest ciąża. Przez jakiś czas po depilacji laserowej powinno się zrezygnować z opalania i zaleca się stosowanie kremów z wysokim filtrem, aby chronić skórę.

Warto zaplanować zabiegi depilacji laserowej, aby cieszyć się gładką i piękną skórą. Jest to jedyna metoda, która gwarantuje trwały efekt.

Depilacja Toruń

Strona używa cookies
Ok