Fumigacja palet - Fumigacja palet na eksport - Fumigacja palet drewnianych na eksport - Dezynsekcja palet - Fumigacja palet Warszawa - Fumigacja palet Gdynia
Na czym polega fumigacja palet i budynków mieszkalnych?
13 marca, 2017
Zwalczanie korników Warszawa - Zwalczanie szkodników drewna - Szkodniki drewna - Jak pozby? si? korników - Usuwanie korników z drewna
Zwalczanie korników i innych szkodników
13 marca, 2017

Depilacja laserowa – pewnie każda kobieta chociaż raz słyszała o tym zabiegu. A czy macie świadomość tego na czym polega hirsutyzm. Brzmi trochę jak nazwa daleko wschodniej religii, aczkolwiek w ogóle to sformułowanie nie wiąże się z wiarą i magią. Hirsutyzm to przypadłość na którą cierpi wiele pań na całym świecie. Jest to profesjonalny termin nazywający po prostu nadmierne owłosienie. Panowie także mogą być narażeni na tą chorobę, jednakże spora liczba mężczyzn nie ma problemów z dość bujnym futerkiem. Dla kobiet jednakże to oczywisty koszmar.

U osób chorujących na hirsutyzm włoski rosną w wygórowanej ilości na przeróżnych częściach ciała – w strefach bikini, na łydkach i co gorsza na brodzie. Musicie przyznać, że włosy na urokliwej, żeńskiej buzi nie wyglądają gustownie i urzekająco. A w sumie każda z pań pragnie być zadbana i stylowa.

Co ma z tym wszystkim wspólnego zabieg depilacji laserowej? Depilacja laserowa kompletnie i bez bólu redukuje nadmierne owłosienie z każdej części ciała. Jest to zabieg łagodny, zwłaszcza zalecany kobietom zapadającym na hirsutyzm. Wspiera łagodzenie tej specyficznej przypadłości, wywierając wpływ na wygodę pacjentów.

Jeśli nie wiesz czy zabieg depilacji laserowej jest dla Ciebie odpowiedni, obligatoryjnie zapoznaj się z poniższym przewodnikiem dotyczącym przebiegu epilacji, jak i samego hirsutyzmu.

Czym jest hirsutyzm?

Hirsutyzm uzewnętrznia się zbędnym owłosieniem w nietypowych miejscach. U kobiet z tym schorzeniem, gęste włoski rosną nie tylko na łydkach, pod pachami, czy w strefach intymnych, ale również na twarzy, co nie wygląda ładnie. Hirsutyzm pojawia się jako mankament kosmetyczny. W niektórych przypadkach jest produktem ubocznym zaburzeń hormonalnych. Jak możliwe jest że u uroczej 100% kobiety pojawia się wąsik? Kobiecy organizm produkuje równocześnie estrogeny ( kobiece hormony), jak i androgeny, czyli hormony męskie. Czasem możliwe jest, że w rezultacie zaburzenia gospodarki hormonalnej pewne organy zaczynają tworzyć za dużą liczbę hormonów charakterystycznych dla osobników męskich. Efektem tego może być właśnie nadmierne owłosienie na twarzy, jak i w dziwnych miejscach. Pozostałymi przyczynami hirsutyzmy są na przykład zespół policystycznych jajników, przerost kory nadnerczy, czy choroba Cushinga. Za pokazanie się zbytniego owłosienia u przedstawicielek płci pięknej są odpowiedzialne również sterydy (stosowane w różnych kuracjach) jak i anoreksja, która powoduje spadek poziomu estrogenów.

W chwili zaobserwowania pierwotnych sygnałów hirsutyzmu sugeruje się spotkanie u ginekologa. Po dokładnym badaniu stwierdzi on diagnozę i zaaplikuje stosowne leki, lub stwierdzi, że nadmierne owłosienie jest jedynie błędem kosmetycznym. Wówczas najskuteczniejszym rozwiązaniem jest zastosowanie zabiegu depilacji laserowej. W trakcie kilku sesji raz na dobre pozbędziesz się irytujących Cię włosów.

Depilacja laserowa w pigułce

Depilacja laserem nie jest rozwiązaniem dedykowanym wyłącznie do pań narzekających na hirsutyzm. Mogą z niej korzystać wszyscy – dziewczyny i panowie, którzy pragną mieć jedwabistą skórę na całe życie. W rzeczy samej prawdą jest, że epilacja laserem w całości likwiduje włoski z każdej partii ciała. I tak, możemy potwierdzić słowa tych którzy zapewniają, że jest to metoda bezbolesna. Właściwe skonfigurowanie lasera do specyfiki skóry zagwarantuje Tobie komfort podczas poszczególnej sesji. Przeważnie jest ich 5, lub 6 zależnie od tego jak odporne jest Twoje owłosienia. W sumie efekt końcowy jest taki – 100 procentowe usunięcie owłosienia i pewność, że włoski nigdy nie odrosną.

W trakcie zabiegu epilacji (w taki sposób brzmi fachowa nazwa) laser przesyła wiązkę energii, która zostaje pochłonięta przez melaninę włosa (barwnik). Wynikiem tego procesu jest zdecydowane osłabienie struktury włoska, który przestaje się rozwijać i wreszcie odpada z skóry. Zabieg depilacji laserowej powinno się powtarzać co kilka tygodni. Podyktowane jest to etapem rozwoju włosa. Promień laserowy wchłaniany jest jedynie przez włosy, które eksponowane są na górnych partiach skóry. Włosy będące w stanie spoczynku (pod skórą) nie pozyskają odpowiedniej ilości emitowanych promieni skutecznej do ich uszkodzenia. Dopiero po kilku sesjach wszystkie włosy zostają zredukowane.

Jak informuje wiele pań, depilacja laserowa była dla nich zbawieniem. Ciemne włosy rosnące na twarzy zanikają po paru wizytach i już nigdy nie odrastają. W ogóle nie dziwi nas, że kobiety cierpiące na hirsutyzm preferują tą efektywną formę kuracji. Depilacja laserem to nie wyłącznie zabieg medycyny kosmetycznej. To pomoc dla wszystkich dziewczyn, u których nadmierne owłosienie przynosi znaczne kompleksy.

Jeśli jesteś jedną z takich dziewczyn, nie przekładaj tego ani chwili dłużej. A może pragniesz po prostu pozbyć się owłosienia dla swojego komfortu? W każdym razie umów się na konsultację w gabinecie kosmetycznym Beauty Medica. Prócz tradycyjnych zabiegów estetycznych, salon dostarcza fachową depilację laserową przy użyciu nowatorskiego lasera diodowego Vectus. Co więcej jedną z najczęściej świadczonych usług jest depilacja brazylijska, czyli usuwanie owłosienia z sfer intymnych. Marzysz o tym by posiadać piękną i zadbaną skórę? My Tobie w tym pomożemy. Wstąp do Beauty Medica, gdzie ponownie poczujesz się atrakcyjna. Przejdź do strony tutaj: toruń depilacja laserowa

Strona używa cookies
Ok