wyszczuplanie ciała odchudzanie toruń płaski brzuch
Płaski brzuch, czyli jak się odchudzać
1 kwietnia, 2017
wynajem ekranów LED obsługa imprez masowych telebimy wynajem
Jaki ekran LED wybrać? Wielkość, jasność i jakość
4 kwietnia, 2017

Silne i piękne włosy to marzenie niezliczonej liczby pań i panów, ale jego spełnienie w zdecydowanej części przypadków jest nierealne, a to z tego względu, że utrzymanie włosów w doskonałej kondycji wymaga sporego wysiłku a także systematyczności w działaniu, co nie jest łatwe. Jednak teraz problem osłabionych włosów da się rozwiązać i to za sprawą jednego zabiegu fryzjerskiego. Patentem na błyskawiczną poprawę wyglądu włosów są… gorące nożyczki.

Gorące nożyce kiedyś

Być może niektóre osoby zaskoczy fakt, że na samym początku zabieg strzyżenia na gorąco wykonywano przy pomocy… świecy. Łatno można się domyślić rezultaty takich działań były kiepskie, a przypalanie włosów notorycznie kończyło się bezwarunkowym ich spaleniem.

O tym, że wysoka temperatura wywiera dobroczynny wpływ na włosy, wiadomo nie od dzisiaj. Już niegdyś zaobserwowano, że dzięki odpowiedniej temperaturze możliwe jest domknięcie łusek włosa, co sprawia, że włos jest zabezpieczony przed zgubnymi czynnikami i odzyskuje naturalny blask.

Gorące nożyczki, czyli współczesna metoda strzyżenia na gorąco

Dzisiaj jak wiadomo nikt nie przystawia do włosów podpalonej świeczki by polepszyć wygląd włosów. Tym bardziej że od już w studio stylizacji fryzur wprowadzono wyjątkowe gorące nożyczki od Jaguar Thermocut, które dają możliwość, aby szybko przywrócić przesuszonym włosom piękny stan bez ryzyka, że zabieg przyczyni się do pogorszenia sytuacji.

Przewaga gorących nożyczek Jaguar na tle innych firm

Firma Jaguar Thermocut stworzyła fenomenalne gorące nożyce, dzięki którym skutki strzyżenia na gorąco są ewidentnie lepsze niż w przypadku zabiegów realizowanych nieprzystosowanymi nożyczkami, które zamiast polepszyć stan włosów, wyłącznie palą włosy.

Różnica jest taka, że gorące nożyczki Jaguar jako jedyne mają wbudowany niezawodny system ustawiania temperatury nożyczek w zakresie od 90 do 150 stopni Celsjusza, co powoduje, że fryzjer może dobrać taką temperaturę, która będzie idealna dla konkretnego typu włosów, a tym samym przyniesie najodpowiedniejsze efekty strzyżenia gorącymi nożycami.

Rezultaty zabiegu strzyżenia gorącymi nożyczkami

Strzyżenie gorącymi ostrzami Jaguar to bezpieczny i niezawodny zabieg wpływający na stan włosów. Rezultaty cięcia gorącymi ostrzami są widoczne zaraz po zabiegu, bo strzyżone na gorąco łuski włosów są uszczelnione. Po wykonanym zabiegu za pomocą gorących nożyczek Jaguar, włosy są chronione przed ubytkiem pierwiastków nawilżających. Dostrzegalna jest jeszcze zmniejszona podatność włosów na czynniki zewnętrzne.

Gorące nożyce – zalety zabiegu

Zabieg strzyżenia gorącymi nożyczkami posiada wiele korzyści. Warto wspomnieć, że jest to zabieg, który daje konkretne, dostrzegalne rezultaty. Po drugie gorące nożyczki mają realny wpływ na polepszenie stanu
włosów i jest to stan, który utrzyma się przez jakiś czas, czego nie można stwierdzić o pozostałych zabiegach fryzjerskich, które tylko pozornie poprawiają kondycję włosów. W ich wypadku często jest tak, że szybko po umyciu głowy, włosy znów prezentują się nieszczególnie, są zniszczone i bez blasku. I jeszcze jedna zaleta – gorące nożyczki redukują problem sterczących końcówek, ponieważ uszczelniają one strukturę włosa, dzięki czemu nie są one wrażliwe na złe działanie czynników atmosferycznych.

Czy strzyżenie gorącymi nożyczkami jest bezpieczne dla włosów?

Gorące nożyce kojarzą się niektórym osobom z rozgrzanymi maksymalnie ostrzami, które są w stanie spalić włosy. W przypadku metodzie wbudowanej w gorących nożyczkach Thermocut nie ma niebezpieczeństwa, że włosy będą zniszczone. Nie jest również realne, by gorące nożyczki poparzyły zarówno klienta jak i samego stylistę fryzur bo firma Jaguar także pamiętała o tym, aby ich gorące ostrza były dokładnie zabezpieczone termopowłoką wytrzymałą na znaczne temperatury.

Ile czasu fryzjer wykonuje cięcie gorącymi nożyczkami?Strzyżenie na gorąco – jak długo wykonywany jest zabieg?

Zabieg wykonany gorącymi nożyczkami trwa kilka minut dłużej niż typowe przycinanie włosów. Wynika to z faktu, że odpowiednie zrealizowanie zabiegu gorącymi nożyczkami wymaga od stylisty fryzur uprzedniego przygotowania. Trzeba zdawać sobie sprawę, że przed realizacją zabiegu strzyżenia na gorąco, stylista fryzur musi przeprowadzić analizę włosów, bo dzięki tym informacjom jest on w stanie ustawić odpowiednią temperaturę, która da najkorzystniejsze rezultaty. Samo podcinanie musi być wykonane z jak najwyższą precyzją, by poprawa wyglądu włosów była widoczna w każdym calu.

Strzyżenie na gorąco powinno być wykonywane przez doświadczonego fryzjera

Trzeba natomiast dodać, że zabieg cięcia gorącymi nożyczkami da niezwykłe efekty wyłącznie wówczas, gdy będzie on wykonany przez doświadczonego fryzjera, który sprawnie potrafi dobrać odpowiednią temperaturę ostrzy adekwatną do aktualnej kondycji włosów. Dodatkowo stylista fryzur realizujący zabieg gorącymi nożyczkami powinien jeszcze umiejętnie strzyc włosy. Dlatego zabieg strzyżenia gorącymi nożyczkami powinien przeprowadzać jedynie sprawdzony fryzjer.

W którym toruńskim studio stylizacji fryzur znajdziesz gorące nożyczki?

Gorące nożyczki Jaguar to produkt nowy na rynku, dlatego zaledwie kilka salonów fryzjerskich świadczy zabieg podcinania włosów gorącymi nożycami. Na przykład w Toruniu wyłącznie jedno studio stylizacji włosów oferuje podcinanie włosów z wykorzystaniem nowoczesnych gorących nożyczek Jaguar.

Lokalizacja salonu fryzjerskiego, w którym wykonuje się strzyżenie na gorąco:

Jeśli jesteś z Torunia i chcesz zrealizować strzyżenie gorącymi ostrzami na swoich włosach? Sprawdź polecane studio stylizacji fryzur. Kliknij w link: Strzyżenie na gorąco.

http://www.fryzjer-torun.pl/

Strona używa cookies
Ok