Adwokat Kancelaria Adwokacka Toruń Alimenty
Obowiązek alimentacyjny – wynajmij skutecznego adwokata
1 kwietnia, 2017
strzyżenie na gorąco gorące nożyczki Fryzjer Górny Studio fryzur Toruń
Gorące nożyczki, czyli strzyżenie na gorąco
2 kwietnia, 2017

Płaski brzuch, czyli jak się odchudzać

wyszczuplanie ciała odchudzanie toruń płaski brzuch

Jak wyszczuplić brzuch?

Szczupły brzuch jest marzeniem sporej liczby osób – zarówno pań, jak również panów. Fajnie by było w sytuacji, gdyby był ładnie umięśniony i trochę atletyczny (z tzw. „kaloryferkiem”). Brzuch to taka strefa ludzkiego ciała, która jest dla nas epicentrum w trakcie wysiłku oraz przy wdrażaniu rozmaitych diet. Te osoby, jakie sporo ćwiczą, mają szansę chwalić się wszystkim naokoło jędrnym, płaskim brzuszkiem oraz dumnie krążą po plaży czy wylegują się na fotelach nad jeziorem. Ten fakt nikogo nie dziwi, ponieważ brzuch jest tą strefą ciała, która hipnotyzuje płeć przeciwną. Trzeba także zaobserwować takie osoby, jakim wcale nie zależy na przesadnym negliżu oraz w sumie nie odsłaniają tak ochoczo umięśnionego brzuszka. Nad sylwetką trzeba pracować – nie ma co się oszukiwać.

Jeśli myślimy, że będziemy leniuchować po pracy na sofie zamiast chodzić na fitness w wodzie czy ćwiczyć na siłowni, wówczas na sto procent absolutnie nie spełnimy owego pragnienia. Zamiast wzorzystego bikini bądź slipów, będziemy przymuszeni wkładać nieładne kostiumy, tankini ze spodenkami albo spodenki i t-shirt. Każdy powtarza: zrób coś z tym, wystarczy optymalna dieta i fitness. Lecz czy faktycznie? Czy jest to faktycznie takie banalne, jak radzą ludzie z boku? Czy potrzebna jest tylko dieta bogata w warzywa oraz owoce, trochę gimnastyki i co najważniejsze – brzuszków, ażeby móc pochwalić się płaskim brzuchem? Otóż nie bardzo. Odchudzanie w sumie nie bazuje wyłącznie na tych oczywistych rzeczach, ale także na genetyce, a więc tendencjach biologicznych.

Czy można schudnąć robiąc tylko brzuszki?

Mówiąc w skrócie nie możemy pozbyć się tkanki lipidowej wyłącznie w pojedynczym miejscu, niezbędny jest kompleksowy wysiłek wszystkich części ciała. Tłuszcz odkładany przez nasz organizm spala się symetrycznie, inaczej mówiąc – w dowolnej partii ciała harmonijnie do liczby komórek lipidowych. Odchudzanie przebiega globalnie, dotyczy wszystkich partii ludzkiego ciała, natomiast materiały promocyjne, które mówią inaczej, po prostu koloryzują. Podstawową funkcję pełni tu genetyka, ponieważ pewne osoby posiadają większe tendencje do odkładania tłuszczyku tylko z tego względu, że ich rodzice, dziadkowie oraz pozostałe osoby z rodziny, również miały z tym niemały dylemat. W trakcie ćwiczenia wyłącznie samych brzuszków nie ulega wątpliwości nie pozbędziemy się szpecących fałdek, bowiem w tymże okresie będziemy wyczerpywać zbyt małą ilość energii. Ćwiczenia na brzuch umacniają mięśnie w dręczącej nas partii i po jakimś czasie czasami może się okazać, że posiadamy tam więcej centymetrów niżeli myśleliśmy. Bicepsy rozrosną się (wytworzy się nam stałe wsparcie), ale tłuszcz przetrwa.

Alternatywne sposoby na pozbycie się tłuszczyku z brzucha

Prócz ustabilizowanej diety i sportu generalnego (a mianowicie aktywności tyczących się wszystkich części ciała, a nie wyłącznie wyselekcjonowanej grupy), mamy szansę skorzystać z specjalistycznego odchudzania w salonach rzeźbienia sylwetki. Krótko mówiąc nie chodzi tu jednakże o to, żeby całymi dniami uczęszczać na masaże jakimiś wyszukanymi urządzeniami…i wybaczyć sobie obydwie kwestie wyszczególnione wcześniej. Wszystko musi koniecznie być ze sobą powiązane – odpowiednia dieta, aerobik oraz terapie kosmetyczne, które wygładzą naszą skórę, zlikwidują cellulit, wygładzą fałdki w obszarach, na jakie dieta oraz aktywność fizyczna w ogóle nie potrafią nic poradzić.

Ostatnimi czasy takim godnym uwagi sposobem na odchudzanie jest przykładowo liposukcja bez skalpela przy użyciu nowoczesnego urządzenia Med 2 Contour Medical. Za jego sprawą mamy możliwość sprawnie usunąć komórki tłuszczowe z newralgicznych obszarów, np. na biodrach. Chodzi tutaj mówiąc w skrócie nie tylko o fenomenalne wymodelowanie ciała po jednym zabiegu, ale zredukowanie miejscowej tkanki lipidowej. Profesjonalna głowica zasysa sukcesywnie fragmenty skóry, natomiast fale dźwiękowe usuwają komórki tłuszczowe. Są one wkrótce usuwane z organizmu przez limfę, a później – poprzez wątrobę. Mamy szansę także skorzystać z Maximusa TriLipo, który polepsza wygląd zewnętrzny skóry, jej napięcie, modeluje figurę, redukuje cellulit oraz redukuje miejscową tkankę tłuszczową. W odróżnieniu od pierwszego, Maximus wpływa nie tylko na komórki tłuszczowe, ale również na mięśnie. Zaś dokładnie: aktywizuje komórki skóry właściwej, tkankę pod powierzchnią skóry i mięśnie, żeby ekspresowo i skutecznie wymodelować ciało. Oporny tłuszczyk przybiera formę płynną, bowiem wpływają na niego fale radiowe. Zaś taki stan rzeczy wpływa na to, że nasza skóra i bicepsy są dokładnie rozgrzane. Takim urządzeniem można też zmniejszać intensywność zmarszczek naokoło oczu oraz ust, jak i modyfikować owal twarzy. Mnóstwo osób stawia także na nowości zabiegowe z wykorzystaniem endermologii, m.in. na lipomasaż. To zapewne najciekawsza opcja, bowiem musimy ubrać profesjonalny kostium, zaś kosmetolog wykonuje zabieg zasysającą głowicą, która „przesuwa się się” po tymże ubiorze.

Jeśli zainteresował Cię niniejszy tekst, poszukujesz efektywnego sposobu na uwolnienie się od nadmiernej tkanki tłuszczowej nie tylko w okolicy brzucha to wejdź w link obok – Odchudzanie – a może odnajdziesz właśnie to czego szukasz.

Strona używa cookies
Ok