kursy i szkolenia dla kierowców pogotowia ratunkowego kursy na pojazdy uprzywilejowane Toruń
Kierowcy karetek muszą kończyć specjalistyczne kursy
15 marca, 2017
Katalog firm - Bezpłatny katalog firm - Darmowy katalog firm - Wizytówka w katalogu firm
Katalog firm – dobry sposób na reklamę w Internecie
17 marca, 2017

Precyzyjne technologie usuwania cellulitu

Medycyna estetyczna redukcja tkanki tłuszczowej usuwanie cellulitu regeneracja skóry

Dzisiaj dzięki medycynie estetycznej mamy możliwość w ekspresowy, jednak czasem wyjątkowo drogi sposób, walczyć z wadami ciała. Wypełnianie zmarszczek, leczenie blizn, natychmiastowe odchudzanie, powiększanie ust bądź niwelowanie cieni pod oczami – to zaledwie niektóre z grona niesamowitych kuracji poprawiających wygląd. Dzięki współczesnym technikom mamy szansę sprawnie walczyć z oznakami przemijającego czasu, otyłością, a nawet wrastającymi włoskami. Ludzi ciągle fascynuje motyw wiecznej młodości oraz atrakcyjnego ciała. Jakie więc środki wytworzyła dla nas medycyna estetyczna?

Aktywowanie naturalnych procesów odbudowy skóry

Jednym z atrakcyjniejszych zabiegów z kręgu medycyny estetycznej jest Dermapen. Dzięki niemu poprawia się gęstość skóry i jej sprężystość. Blizny pooperacyjne i przebarwienia po kilku wizytach rzeczywiście są niewidoczne. Osoby, które zamierzają poprawić jakość skóry, ujednolicić jej odcień i zredukować zmarszczki, z całą pewnością będą zadowolone. Na efekty nie musimy albowiem powoli czekać. Stymulacja wewnętrznych powłok skóry wywołuje zwiększoną produkcję kolagenu oraz elastyny. Terapia Dermapen zdaje egzamin w złożonym łagodzeniu efektów łysienia, usuwaniu blizn powypadkowych oraz redukcji widoczności rozstępów. W trakcie wizyty skóra jest przerywana, zaś do jej wnętrza wprowadzane są mieszanki aktywne, m in. preparaty z kwasem hialuronowym. Komórki skóry są mobilizowane do szybkiej rekonstrukcji.

Dzięki medycynie estetycznej można leczyć otyłość

Zbyt szybkie tempo życia, używki, stres oraz kilkanaście innych elementów wpływa na pojawienie się niepożądanych kilogramów. Trzeba jednoznacznie powiedzieć, że nadwyżka tkanki tłuszczowej jest istotnym problemem naszych czasów. To nie wyłącznie dylemat natury kosmetycznej, lecz co najważniejsze choroba. Ciało otrzymuje niezmiernie treściwe posiłki oraz ogólnie rzecz ujmując nie jest w stanie ich całkiem spożytkować. Co zrobić z nieprzydatnymi kaloriami? Nasz organizm zaczyna nagromadzać tkankę tłuszczową pod skórą, zaś gdy jest jej już zbyt dużo, zaczynamy mieć komplikacje z oddychaniem, chodzeniem po zakupy itd. Wytrzymałość fizyczna bardzo się zatem osłabia. Medycyna estetyczna wyszła naprzeciwko takim problemom, natomiast uczonym udało się opracować kilkanaście kuracji, które mają za zadanie usunięcie nagromadzonej tkanki lipidowej. Odchudzanie mamy możliwość zapoczątkować od takich kuracji, jak Med 2 Contour Medical albo Maximus TriLipo.

Bezinwazyjne wyszczuplanie ciała

Jeśli zamierzamy pozbyć się zbytecznej tkanki tłuszczowej, nieładnych grudek pod powierzchnią skóry oraz uelastycznić ciało, to zachwycające rezultaty zaraz po kilku wizytach zapewnia Med 2 Contour Medical. Urządzenie jest wyposażone w dwie specjalistyczne głowice. Wydajność pierwszej oparta jest na ultradźwiękach, jakie wnikają do wnętrza ciała i usuwają tkankę tłuszczową. Druga głowica jest stosowana na potrzeby drenażu limfatycznego, co znaczy, iż odłączone komórki lipidowe zmierzają przez limfę do wątroby, a w efekcie są wyrzucone z układu. Ta odkrywcza technika wykorzystuje naturalne mechanizmy powstające w ciele. Zabieg nie powoduje dyskomfortu, bezpieczny i wcale nie wymaga zastosowania dodatkowych narzędzi chirurgicznych. Kiedy pojawiają się efekty? Tak naprawdę po pierwszej sesji mamy możliwość stracić blisko 2-4 cm w obrębie ciała. Ażeby uzyskać jeszcze wspanialsze rezultaty należy wykonać od 4 do 6 zabiegów, stosować racjonalną dietę oraz pić około 2 litry wody bez CO2 dziennie. Po wizycie czasem może wystąpić zaczerwienienie skóry, które przechodzi zawsze po kilkudziesięciu minutach.

Maximus – urządzenie do zadań specjalnych

Otrzymanie idealnego wyglądu nie wiąże się tylko ze zwalczaniem nadmiernych kilogramów. Audycje telewizyjne, w których biorą udział osoby z tuszą, absolutnie nie ujawniają nam co w gruncie rzeczy ma miejsce ze skórą. Natomiast reguła jest taka, że traci ona sprężystość, tworzą się wrzecionowate blizny, a od czasu do czasu spore obszary zwiotczałej skóry (szczególnie na brzuchu). Zamiast rygorystycznej głodówki należałoby zaczerpnąć z urządzenia Maximus. Dzięki niemu mamy możliwość polepszyć profil sylwetki i równocześnie zatroszczyć się o skórę. Silna aktywizacja naskórka, skóry właściwej i mięśni redukuje liczebność komórek lipidowych, zwiększa jędrność skóry, ma działanie odmładzające, reguluje krążenie krwi oraz minimalizuje zmarszczki. Zabieg musimy najczęściej powtórzyć od 3 do 4 razy, żeby osiągnąć zadowalające wyniki. Wykonuje się je w dystansach od 2 do 4 tygodni.

Dzięki owemu urządzeniu możemy również usuwać zmarszczki wokół ust oraz kształtować owal twarzy. Tu kosmetyczka wykorzysta małą głowicę, która dokładnie uderzy w centrum problemu. Już po pierwszej sesji daje się zaobserwować zredukowanie zmarszczek i wyraźnie widoczne policzki. Jeżeli planujemy uzyskać spektakularny wynik w wyjątkowo krótkim czasie, możemy dobrać 6 zabiegów w dystansie 1 tygodnia.

Wraz z nadwagą czasem może towarzyszyć nam uczucie ciężkości stóp i opuchnięcia. Niniejsza uciążliwość jest zazwyczaj przemilczana w wywiadzie z lekarzem albo kosmetyczką (przed zabiegiem). A jednak możemy się oswobodzić też od tego kłopotu. Dzięki Endermologii LPG albo terapii Icoone z całą pewnością polepszy się nasz komfort życia. Ich leczenie opiera się na redukcji płynów tkankowych i udoskonaleniu krążenia krwi w miejscach objętych dyskomfortem. Dużo więcej informacji znajdziesz tu – Medycyna estetyczna

Strona używa cookies
Ok