tłumacz bydgoszcz
Biuro tłumaczeń – profesjonalizm w każdym calu
12 grudnia, 2016
Fizjoterapia: rehabilitacja jako metoda leczenia kręgosłupa
22 grudnia, 2016

Mikroelementy są szczególnie istotne dla prawidłowego działania naszego organizmu Awitaminoza , bowiem tak inaczej oznacza się brak witamin w organizmie, może zmierzać do tak szkodliwych zaburzeń i dysfunkcji jak zespół suchego oka, rogowacenie skóry, bóle mięśni, bądź wypadanie włosów. Jeszcze cięższymi rezultatami braku witamin i minerałów są choroby zębów, zaburzenia reprodukcji, a nawet spowolnienie wzrostu czy niska krzepliwość krwi. Bez poprawnej diety nasz organizm zaczyna się szybciej starzeć.

Mechaniczne przekształcanie jedzenia i używanie sztucznych substancji ochrony roślin przyczyniło się do do obniżki elementów odżywczych w spożywanych przez nas artykułach. Eksperci uważają, że współcześnie jabłka maja przeciętnie 60% mniej witaminy e, aniżeli te uprawiane przed rokiem 2000. Porównywalnie jest z innymi warzywami i owocami. Oznacza to, po prostu tyle, że spożywając nawet najzdrowsze produkty dostarczamy sobie zbyt skromną porcję witamin i minerałów. Jak zatem walczyć z słabą ilością elementów odżywczych w porcji żywności? Na ratunek przychodzą nam suplementy diety, które wypełniają niedostatki witamin, pomagają schudnąć i ponadto wykluczają takie bakterie jak choćby Helicobacter Pylori. Preparaty takie jak Pyloxim, czy Power Si krzem organiczny, to suplementy które warto jest mieć w własnej kuchennej apteczce.

Jak uchronić się przed niedoborem krzemu, witaminy D i witaminy B12?

Z upływem czasu tracimy co raz większą ilość składników odżywczych wskazanych do właściwego działania. Tymczasem proces starzenia się organizmu nie jest jedynym powodem niedostatku witamin i minerałów. Nerwy w pracy, zła dieta, a także codzienne praktykowanie sportów mogą przyczynić się do utraty cennych dla naszego zdrowia czynników. Krzem, witamina D oraz witamina B12 to składniki odżywcze niezmiernie ważne dla naszego ciała. Ilość krzemu rzeczywiście minimalizuje się wraz z upływem lat. Niedostatki tego pierwiastka mogą wywoływać problemy kości i stawów, nadmierne wypadanie włosów, starzenie się i schorzenia skóry, jak i łamanie się paznokci. Niestety w efekcie przerabiania produktów jadalnych obniżono ilość krzemu w żywności. Suplement diety Power Si z kwasem ortokrzemowym pozwala na wyrównanie poziomu krzemu w organizmie.

A co z witaminami? Analizy informują, że prawie 100% Polaków ma deficyt witaminy D, którą najlepiej przekazuje nam słońce. Deficyt witaminy powoduje zaniżenie odporności, zwiększenie ryzyka cukrzycy i osteoporozę. Mimo, że jest ona zawarta w tak entuzjastycznie spożywanych przez nas rybach, jak łosoś, tuńczyk czy makrela, dopiero spożywanie kapsułek z witaminą D w pełni nadrobi jej ubytki. Z kolei witamina B12, która jest strażniczką zdrowia psychicznego, strzeże nas przed anemią, depresją, nadwyrężeniem mięśni, zmniejszonym ciśnieniem krwi, jak i przed dolegliwościami wzroku. Ubytki tej witaminy są przeważnie spowodowane przez zbyt niską ilość zjadanego mięsa i produktów mlecznych. Właściwie zracjonalizowana dieta i dodatkowa konsumpcja witaminy B12 w pastylkach sprawi, że będziemy radować się doskonałym nastawieniem na długo.

Bakterie a suplementy diety

Rzeczywiście, niektóre z suplementów diety są w stanie eliminować niebezpieczne dla organizmu człowieka bakterie, tak jak dla przykładu Helicobacter Pylori. Nosicielami tej bakterii jest w Naszym kraju nawet 80% populacji. Helicobacter może wywoływać tak ciężki uszczerbek na zdrowiu jak wrzody żołądka, czy rak żołądka. Ta bakteria może być unieszkodliwiona tylko jednym antygenem – immunoglobuliną IgY, dostępną w preparacie Pyloxim, znanym także jako Pylox. Ten suplement diety został stworzony w Japonii, gdzie prowadzi się bardzo rozwinięte eksperymenty nad usuwaniem Helicobacter Pylori.

Preparat wytwarza się w bardzo nadzwyczajnym procesie. Początkowo wprowadza się unikatowy antygen do naczyń krwionośnych wskazanego gatunku kury. Składane przez kury jajka wzbogacone są o powieloną dawkę przeciwciał, które zostają kolejno odizolowane. W ten sposób pojawia się immunoglobulina Y, która po spożyciu przedostaje się do układu pokarmowego. Przebywające tam bakterie Helicobacter odrywają się od ścian żołądka i zostają kompletnie wyeliminowane. Pyloxim to całkowicie naturalny preparat i znakomite uzupełnienie domowej diety.

Suplementy diety wpływają nie tylko na nasze zdrowie, ale również na usposobienie. Wypełniają niedostatki witamin, przezwyciężają szkodliwe bakterie i umożliwiają stracić niepotrzebne kilogramy. Dziś suplementy diety są odpowiedzią na obniżającą się ilość witamin i minerałów w produktach konsumpcyjnych. Wartości odżywcze w owocach i warzywach są zdecydowanie niższe niż 20 lat temu. Jest to efektem nie tylko zmian ekologicznych, ale co najważniejsze syntetycznych substancji konserwujących wykorzystywanych w rolnictwie. Warzywa i owoce są obecnie uprawiane na masową skalę, co przekłada się na ich jakość i walory smakowe. Jedzenie zdrowych dań nie zaspokaja dziennego zapotrzebowania na elementy odżywcze. Przez to ważne jest stosowanie witamin i pierwiastków w formie suplementów diety, by radować się idealnym zdrowiem na długi czas.

Suplementy Pyloxim i Power Si dostępne są w sklepie online www.medycynanaturalna.pl. Zadbaj o własne zdrowie i doskonałą kondycję. Klikając w ten odsyłacz odnajdziesz idealne preparaty dla dzieci i dorosłych:Krzem organiczny

Strona używa cookies
Ok