skup zadłużonych spółek Warszawa kupię spółkę z długami sprzedaż zadłużonych spółek
Kupię zadłużoną spółkę
26 lutego, 2017
siatka na krety siatka przeciwko kretom siatka rabatowa
Siatka przeciw kretom
27 lutego, 2017

Skuteczna depilacja laserowa

Laseroterapia dla mężczyzn depilacja laserowa dla panów Bydgoszcz

Tradycyjne metody depilacji

Dzisiaj nie tylko przedstawicielki płci pięknej fantazjują o tym, aby mieć ładne, mocne i idealnie zgrabne ciało. Nierzadko zapomina się o takiej sprawie iż multum nietutejszych przedsiębiorstw dostarcza kosmetyki dla mężczyzn, w tym tusze do rzęs, balsamy do ust czy podkłady. Mężczyźni mogą wybierać spośród niemałej ilości urządzeń przeznaczonych do wydobywania swojej urody. A co tak naprawdę dzieje się w kwestii depilacji? Dżentelmeni, którzy uprawiają szczególne sporty, a właściwie muszą ubierać na siebie specjalistyczne stroje (m in. w kolarstwie bądź podczas pływania), są przymuszeni do depilowania pewnych partii ciała. Cykliści muszą koniecznie golić całe kończyny, natomiast krauliści – włosy na głowie oraz tors. Z jakich procedur mają możliwość korzystać? Absolutnie z wszelkich dostępnych w drogeriach i gabinetach kosmetycznych. Poszczególne partie ciała powinni golić przy użyciu jednorazowych maszynek, gorącego wosku i profesjonalnych kosmetyków. Wiąże się to non stop z określonymi komplikacjami. Nade wszystko z czasochłonnością i nieustannym powtarzaniem opisanej operacji. Czy działają inne sposoby na uwolnienie się od zbytecznego owłosienia?

Depilacja laserowa dla mężczyzn

Kobiety powszechnie zapisują się do kosmetyczek na zabiegi depilacji laserowej, albowiem ma ona niezwykle wiele atutów. Po pierwsze – po paru wizytach w salonie nie powinniśmy już przenigdy denerwować się niepotrzebnym owłosieniem (depilacja laserowa uszkadza je na zawsze). Po drugie – terapia jest w pełni bezpieczny i niebolesny. Po trzecie – wcale nie trzeba na niego tracić góry pieniędzy (starczy ledwo kilka wizyt). I ostatnie – zapewne najistotniejsze – koniec z nieustanną depilacją. Z jakiego powodu zatem nie mieliby z niej korzystać dżentelmeni? Dosyć dużo spośród nich jest zainteresowanych nowościami w tematyce mody i urody. Zakupują nie tylko klasyczne maski do pielęgnacji skóry po goleniu, ale także bardziej wykwintne „specjały”. Wiązką lasera mamy możliwość nie tylko zwalczać zbyteczne włosy, lecz też kurować nadmierne wydzielanie potu. Faceci mają sposobność zatem uwolnić się od włosów na dłoniach, wrastających włosów w obszarach intymnych (z jakimi wielokrotnie mają kłopot przedstawicielki płci nadobnej) czy nieestetycznych włosków z paluchów u stóp. Ci, którzy utyskują na obszerne owłosienie na barkach i plecach, także błyskawicznie oraz owocnie mają możliwość się go pozbyć.

Zanim udamy się na zabieg…

Na wstępie powinno się koniecznie spotkać się z fachowcem (kosmetyczką), jaki zobaczy wygląd naszej skóry, nakreśli jej rodzaj oraz wykluczy przeciwwskazania. Następnie odbierzemy stosunkowo dużą listę odnoszącą się do tego, czego nie powinno się czynić przed zabiegiem i z jak długim wyprzedzeniem czasu. Uniwersalne zasady są następujące:

Przed jakimkolwiek zabiegiem trzeba starannie wyczyścić skórę. Nie można nanosić na nią intensywnych balsamów, bronzerów i najrozmaitszych kosmetyków. Skóra oczywiście powinna być ogolona, z wyizolowaniem ograniczonego obszaru. Kosmetyczka przysunie w wybrane miejsce specjalne urządzenie stosowane do ustalania parametrów włosów. Skóra niestety nie może być zaczerwieniona lub za bardzo wysuszona. Na 4 tygodnie przed wizytą w żadnym przypadku nie możemy wykorzystywać mechanicznych taktyk redukowania włosków, np. wosku czy depilatorów.

O innych wymaganiach przed zabiegiem bez wątpienia powiadomi nas kosmetolog. Każda skóra jest inna, ma odrębne potrzeby i należy stosować odmienną pielęgnację. Dlatego trzeba dobrać atrybuty lasera, żeby w ogóle nie było jakichkolwiek przykrych efektów, m in. oparzeń. Robi się to przy użyciu urządzenia Skintel. Czyta ono poziom aktywnej melaniny w naskórku i na owej podstawie wytycza siłę lasera. W trakcie epilacji powinniśmy się zrelaksować, albowiem absolutnie nie ma żadnego niebezpieczeństwa, iż powstaną nieładne blizny czy inne defekty.

Można zrobić zabieg epilacji laserowej na ciemnej skórze

Wszystko jest uwarunkowane tym, z jakiego naprawdę systemu będzie korzystał określony gabinet kosmetyczny. Depilacja brązowej skóry jest osiągalna od kilku miesięcy dzięki rewolucyjnemu laserowi Palomar Vectus. Wiązka światła jest przystosowywana jednostkowo, zaś do skóry na wstępie przystawia się aparaturę badającą. Ryzyko poparzeń na 100% absolutnie nie istnieje. Jest możliwość w takim przypadku umówić się na zabieg do kosmetologa w wybranym momencie. Brązowa skóra jest kłopotem w przypadku rozmaitych akcesoriów, jakie w ogóle nie są tak sprawne oraz korzystają z nieaktualnej techniki leczenia niepożądanego owłosienia.

Epilacja z użyciem laseroterapii jest na pewno idealnym planem dla wszystkich mężczyzn, którzy pragną uwolnić się od przesadnego owłosienia z okolic pleców lub okolic zgięcia pleców. Aktualnie uwzględnia się albowiem komfort funkcjonowania. Jeśli cokolwiek nam dokucza, natomiast zredukowanie „tego czegoś” w ogóle nie ma żadnych ujemnych rezultatów zdrowotnych, mamy możliwość się na to z powodzeniem zdecydować. Jeżeli planujesz poczytać o wiele więcej o tej kuracji, wejdź w ten odsyłacz – Depilacja laserowa Toruń

Strona używa cookies
Ok