Katalog firm - Bezpłatny katalog firm - Darmowy katalog firm - Wizytówka w katalogu firm
Katalog firm – dobry sposób na reklamę w Internecie
17 marca, 2017
Tonery do drukarek Lublin - Tonery lublin - tusze Lublin - zamienniki do drukarek lublin
Tusze, tonery i zamienniki do drukarek
19 marca, 2017

Zalety nowoczesnej depilacji laserowej

Usuwanie owłosienia na całe życie Depilacja laserowa Toruń Depilacja

Depilacja laserowa – nowatorski sposób na zredukowanie zbytecznego owłosienia

Maszynki i kremy do golenia, balsamy hamujące rośnięcie włosków, depilacja za pomocą plastrów – to najprawdopodobniej najprostsze zwyczaje pozbywania się niepotrzebnego owłosienia. Czy są one efektywne? Bez wątpienia zdają egzamin na kilka albo kilkanaście dni, jednak po tymże czasie procedurę dobrze jest powtórzyć. I to naturalnie jest podstawowy powód wynalezienia depilacji laserowej – mianowicie zabiegu usunięcia owłosienia na stałe. Ogólnie rzecz ujmując nie jest to projekt nowy, ponieważ w ostatnim czasie sporo osób umawiało się na kurację z wykorzystaniem Light Sheer Duet. Teraz najmodniejszym i najsilniejszym laserem jest Palomar Vectus, który w szybszym tempie usuwa owłosienie nawet z obszernych partii ciała. Badacze, którzy opracowali, a zaraz potem wdrożyli oba lasery diodowe, w drugim przypadku zainstalowali bardziej jednolitą wiązkę lasera. Takie rozstrzygnięcie zapewniło zwiększenie efektywności kuracji, ograniczenie czasu jego wykonywania oraz usunięcie tzw. „gorących punktów”. Depilacja laserowa jest bezpiecznym zabiegiem i mamy szansę ją z dobrym rezultatem wykorzystywać do okolic intymnych, skóry wyjątkowo podatnej na uczulenia albo opalonej. Mają szansę po niego sięgnąć osoby, które mają przebarwienia skóry, reagują bardzo źle na kremy do depilacji lub posiadają delikatne naczynka krwionośne. Palomar Vectus to leczniczy laser diodowy, który otrzymał bardzo dużo wspaniałych nagród. Co istotne, wcale nie przynosi zbędnych skutków ubocznych.

Przeciętnie trzeba od 3 do 5 sesji, aby ostatecznie usunąć wszystkie włoski. Jeśli wybierzemy kilka partii, m in. nogi oraz stopy zarazem, to kosmetyczka może to zrealizować w czasie jednorazowej wizyty. W sumie liczba zabiegów zależy od rodzaju owłosienia i poziomu, na którym znajduje się włos. Pierwszy zabieg usuwa włosy najbardziej zauważalne, najsilniejsze, które są w finalnej fazie wzrostu. Krótko mówiąc nie wszystkie po prostu wschodzą jednocześnie, dlatego laser usuwa szacunkowo 30 % owłosienia za pierwszym razem.

Czy epilacja laserowa na pewno daje fantastyczne efekty?

Bez wątpienia są one dużo lepsze niż w przypadku depilacji standardowymi technikami. Depilacja laserowa to trwała depilacja, zaś w czasie życia są w stanie wystąpić jedynie jednostkowe włoski (np. w wyniku w okresie przekwitania). Kobiety, jakie zdecydowały się na ten zabieg i zamieszczają swoje opinie na forach w 99% są szczęśliwe z rezultatów. Szczególnie, iż jest to odpowiednia technologia na wrastające włoski. A dokładniej? Przykrym skutkiem nieostrożnych depilacji bądź najzwyczajniej w świecie tendencji są niewielkie ranki na skórze, zaczerwienione grudki czy krostki. Potrafią też wystąpić stany zapalne, a wówczas wizytacja u lekarza jest czasami nieuchronna. Włoski wcale nie mogą przeniknąć przez skórę oraz pozostają w niej. W w gruczołach łojowych zaczyna skupiać się ropa, zaś potem powstają blizny. Depilacja laserowa jest wyłączną propozycją, ażeby poradzić sobie z niniejszym kłopotem.

Przed pierwszą sesją kosmetyczka zbliża do skóry czujnik SkinTel. Jego celem jest przygotowanie analizy włosów i dopasowanie siły wiązki światła. Lasery starszego typu absolutnie nie mają takiej możliwości, z tego względu przed wizytą trzeba ustalić, jakim sprzętem dysponuje określony salon. Innowacyjny skaner monitoruje wiele paramentów równocześnie, m.in. odcień oraz gęstość włosów. Bynajmniej nie musimy się zadręczać, że urządzenie będzie powodowało ból albo wystąpią oparzenia.

Zalety depilacji laserowej

Jako najważniejszy atut należy uznać wygospodarowany czas, bo absolutnie nie trzeba już więcej golić skóry po depilacji laserowej. Wystarczy dbać o higienę osobistą tak, jak realizowaliśmy to do tej pory. Nie należy też nabywać dodatkowych golarek, inwestować w wykwintne urządzenia do domu, trudzić się z nagrzewaniem wosku oraz bólem. Kobiety wolą epilację z powodów czysto użytecznych. Mają szansę spontanicznie powędrować na plażę w kostiumie, ogólnie rzecz ujmując nie muszą wstydzić się sporadycznych wystających włosków ani krost. Można cieszyć się aksamitną skórą! Wielkim atutem dla Klientek depilujących okolice intymne jest możliwość znieczulenia niniejszego bardzo czułego miejsca. Chłodzący żel minimalizuje siłę odczuwania sukcesywnych impulsów emitowanych przez laser. Do kolejnych zalet trzeba zaliczyć brak komplikacji po zabiegu (dobrze jest jednakże zapoznać się z przeciwwskazaniami). Trwałe usuwanie owłosienia jest przeważnie niesamowicie kosztowne, stąd też warto przeszukać regionalne oferty i zweryfikować czy przypadkiem któryś salon nie wprowadził rabatów.

Ciekawostki

W trakcie trzeciej wizyty laserem leczniczym Palomar Vectus możemy usunąć prawie 90% włosów

Za pomocą Palomar Vectus można niszczyć włoski chociażby na mocno opalonej skórze

W 1997 roku powstał laser aleksandrytowy, przy użyciu którego można było usuwać nadmierne owłosienie

Można wyróżnić cztery rodzaje laserów, używanych aktualnie do depilacji laserowej: laser rubinowy, aleksandrytowy, klasyczny oraz neodymowo yagowy.

Jeżeli wzbudziła Twoją ciekawość depilacja, wejdź w link i zobacz najczęstsze pytania.

Strona używa cookies
Ok